Který kočárek je top tento rok?

janadajova
2. dub 2014

maminky, který kočárek je top tento rok ?jakože jaká barva frčí tento rok , tříkolka čtyřkolka, značka, napište co se líbí vám

lucifereeek
2. dub 2014

já osobně jsem teda nevybírala kočárek podle toho aby byl IN ale spíš podle funkcí a aby se líbil mě 😉

alyssa.anna
2. dub 2014

A nebylo by lepší vybírat podle Vašich kritérií a funkcí, na jaké máte požadavek? K čemu by byl super hit roku se kterým byste nebyla spokojená protože nesplňuje Vaše poźadavky?

atinkaa
2. dub 2014

skus tu - tu asi pre teba maju riesenie http://www.babygearlab.com/Stroller-Reviews 🙂
inak ono je to vzdy na tom, co hodnotis, co preferujes
tu mas 10tku najlepsich na nakupy
http://pregnant.thebump.com/baby-products/strol...
tu pre dvojky, ci uz dvojicky alebo surodenecke
http://pregnant.thebump.com/baby-products/strol...

na rozdiel od inych chapem, kazdy si nejak robi, sklada preferencie...ja mam napriklad rada tuto stranku
http://www.jpma.org/content/parents/innovative-...
mas tam vitazne produkty rodicov pre kazdy rok

stastnu ruku pri vybere 😉

pepibubu
2. dub 2014

Ajéje... další hvězda... vzpomněla jsem si na Věru z první řady Čtyři v tom, která naklusla do prodejny kočárků s tím, že chce to nejlepší, ale opravdu to nejlepší, co tam mají.... a odjela s něčím za x desítek tisíc.... "kosmický" kočárek, kde má dítě pohodlí max tři měsíce. Ale hlavně, že to je in....

Spíš si ozkoušej, co ti vyhovuje, jestli tří, čtyř nebo kolika kolka, konstrukce X aby houpala, nebo jiná, jaký kolečka... Miminku je šumák, zda má trendy kočár, nebo za pár šupů, hlavně, když je velká korba a stabilní kočár...

jarunkaxyz1
2. dub 2014

Přesně, jak se tu píše - TOP kočárek, který právě vlastní aktuální maminky celebrity a nakonec se třeba zjistí, že je funkčně na dvě věci? 🙂 😉

milada2
2. dub 2014

Nechápu něčí starosti... kéž celý život řešíš jen takovéhle prkotiny

lennaaa
2. dub 2014

chuděra, jste ji hned odsoudili..

no ráda bych řešila výběr kočárku, já spíše ale asi budu řešit to ,, proč to nejde,, 😒

ninive211
2. dub 2014

Co je to za otázku? 🙂 Pro každou maminku je ten TOP kočrek úplně jiný...a podle čeho to srovnat? Jestli podle ceny, že TOP kočárek = "nejdražší kočárek"? 🙂 Mimču bude opravdu jedno, v čem bude ležet, hlavně aby vyhovoval mamince a aby taky pár měsíců vydržel. Opravdu ty "kosmické" kočárky jsou nejen prťavoučké, ale podle mě i totálně nevkusné!!! Absolutně nechápu, co je na nich IN, vždyť je to někdy něco tak hnusného...ale hlavně že to stojí třicet tisíc a je to kočárek, ve kterým svý dítě vozí např. Ornella (no, ta až na tu totálně nepraktickou bílou barvu má ten kočárek ještě docela hezkej).

majvik
2. dub 2014

řekla bych že paní se neptá proto že by si za každou cenu chtěla pořídit TOP kočárek, ale že to bylo spíš něco jako anketa. takže hned nenadávejte a spíš napište co se Vám komu líbí. Já osobně jsem momentálně nadšena z tohoto Roanu: http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-102192-roa... (a to normálně růžovou nesnáším...)

irennn
2. dub 2014

souhlasím s majvik..holky zbytečně hned nadávají. Já se přiznám,byla jsem kravka a koupila si moderní kočárek quinny...jezdí se s ním dobře, ale už po 2 měsících mi syn nevlezl s fusakem a kombinézou do korbičky...zůstala tam jen úzká nudlička a nelíbilo se mu v něm...tak jsem vytáhla kočár, co sem kupovala původně jen do terénu na pole,do lesa se psy..a nedám na něj dopustit...velký,prostorný houpavý kočárek...ještě teď v něm jezdí,už jen na bříšku, ještě nesedí a ve sporťáku být zatím nechce,protože chce být jen na bříšku...za me ROAN MARITA ....

@majvik děkuju za nádhernou podívanou, roan mám a pokud jednou budu mít holčičku, tak nechci jinej než ten růžovej aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...ani z toho neusnu

nikollita
2. dub 2014

Já to mám úplně na chlup stejně jako @irennn 🙂 Taky jsem koupila nádherný a hlavně moderní kočárek a taky nejnovější kolekce a ve 3 měsících se mi tam chlapík nevlezl ☹ Takže jsem taky vytáhla roan maritu a za mě je to nejlepší kočárek na světě 🙂

saminomimino
2. dub 2014

Nejlepší kočárek,no přece maminčina náruč a je jedno jakou má barvu a kolik koleček 😀 Ale vám evidentně nějaké schází,nebo přebývá?? 😀 😀 😀 nevím,pač tímhle se zabývat,no asi bych vaše dítě být nechtěla,to asi nikdy nepozná co je písek a umazání od bláta,co?

jika10
2. dub 2014

Pro každého je TOP kočárek nějaký jiný. Já třeba nedám dopustit na kočárek Hartan racer GT, jezdíme s ním skoro 15 měsíců a já bych neměnila.
Ale pokud je to otázka jaký kočárek asi nejvíce letí, tak bych řekla že je to bugaboo a stokke

infokonik
2. dub 2014

@janadajova Ahoj, z Otázky je Diskuse, abys mohla reagovat. Duplicitně založenou diskusi zamykám, prosím, pokračujte tady🙂

atinkaa
2. dub 2014

@infokonik a este poprosim moj text dodat tu,nech to nie je zbytocne pisane🙂dikesko

madrilena
2. dub 2014

Myslím si, že nejoblíbenější a nejvíc "trendy" jsou Bugaboo, Stokke, iCandy a Joolz. Mě se na kočárcích líbí béžová nebo bílá, ale je to hodně nepraktický; a osobně dávám po zkušenostech s trojkolkou přednost čtyřkolkám, jsou stabilnější 😉

janadajova
autor
2. dub 2014

ahoj ženy, já to nemyslela nějak zle, nemyslela jsem že který je nejvíc extra drahý nebo super ...myslela jsem to tak jakože který byste si koupily nyni ...před 5 ti lety jsem měla leviroo 8900 kč byl kráásný prostorný , ale těžkýý jak rolba ...no prvorodička nevěděla jsem jaký mám mít požadavky. nyní vím že má být lehký houpací prostorný .)nyní pokukuji po tako laret , nebo alive ..nebo křížový roan marita anoo růžový kráása .)) ale zas nevím jak se řídí když vlastně nemá zatačecí kola.
ps, jaký máte názor na typ roan marita smetanový (eko kůže)

janadajova
autor
2. dub 2014

ps ty retro klasiky skládají se dobře do kufru ?

infokonik
2. dub 2014

@atinkaa Ano prosím, tady je 😉 😉

@janadajova cau jani,v prvom rade asi pardon za tie utoky na teba za ostatne damy-konikovky,tento agresivny ton ku konovi patri emoticon aj ked vobec netusim preco. K tvojej kocarko otazke v 2010 som sa na prvy sup zamilovala do japonca;) airbuggy chceli sme ho hned,aj manzel ked videl jak je skladny a pre babo priestorny,cela vybava s kocarom,ziadne dokupovania,kociar do koca i do vozaemoticondeculka sa tam zmestia i teraz,i dnes plne funkcny aj ked uz ho len cas od casu prevetrame,vobec sa v CR neujal ale za mna a nasu prvu babulku Topemoticon Nas kocar c.2,dnes jednoznacne nas top Phil &ted's explorer - neskutocne mi ulahcil zivot a umoznil rychle presuny s cukriskami;)No a od vcera mam batuzkovu lasku,ako tie predtym vsetko lasky na prvy kukemoticon)quicksmart jedna perfektna vec na cesty.takze tolko nase top 3emoticon)..no a croozer taky ten Pan vidiecan:-*

janadajova
autor
2. dub 2014

i candy to je fakt na dva letní měsíce .))) , bugaboo jsem dnes viděla na vlastní oči jako pěkný ale 30 000 myslím že ani nemá funkce jako kočárek za 10

gepe
2. dub 2014

@madrilena my napriklad mame Stokke Crusi a "trendy" ci nejoblibenejsi mi neprijde 😉 My teda rozhodne nevybirali s manzelem kocarek dle toho co je IN, ale jak nam vyhovoval do velkeho mesta, na cestovani, nakupy, velikost korby, aj. 🙂 k te korbe, mala bude mit ted 14.4. 8 mesicu a budeme ji teprve az ted menit za sport seat.
@janadajova pri vyberu kocarku je dle meho nazoru taky velmi dulezite do jakeho prostredi/terenu bude. Na vesnici, mesto ci velkomesto.

atinkaa
2. dub 2014

@infokonik dikesko

madrilena
2. dub 2014

@gepe no asi je to hodně subjektivní pohled, Crusi má asi celkem málo lidí, ale mě se třeba líbí 😉 a je asi pravda, že mezi nejoblíbenější budou nějaké x landery, firkony atd., ale ty mě zase nepřijdou IN

janadajova
autor
2. dub 2014

bude to město, maloměsto .) jičín ...tady je to paráda...jen vejde se roan marita do klasického panelákového výtahu .))totál stupid dotaz .)))

madrilena
2. dub 2014

@janadajova no, myslím si, že iCandy je trochu nadýl než dva letní měsíce a Bugaboo má vychytávek celkem dost /poměrně velká a naklápěcí korbička, lehký, do terénu i do města, nevypadá jako traktor/...

gepe
2. dub 2014

@madrilena tipuju, ze jsi spis myslela Xplory 😉 napr. u bgb nam hodne vadilo nizke usazeni korby/autos/sport.
@janadajova stupidni dotaz? Kdeze 🙂 na co by Ti byl kocarek, ktery do vytahu nedostanes 😅

janadajova
autor
2. dub 2014

já totiž s kočárem jsem často sjížděla schody ....křížák bude drncat nebo už to není jako za nás

milada2
2. dub 2014

@janadajova Tak to je v pohode 😉 Otazka byla trosku nestastne formulovana a fakt zavadela na dotaz povrchne se pidici po hitu roku 😉 Ja moc neporadim, kocarky ani hadriky me moc neberou, ale je fajn, ze jsem se v odhadu spletla a Tvou otazku jen spatne pochopila 😉 Hodne zdaru pri vyberu!

janik1979
2. dub 2014

@janadajova Také záleží, kdy se má miminko narodit. Ono pokud se narodí na podzim, tak se v zimě do korbičky vpohodě vejde i s fusakem a nemusí to být mega korba a další zimu už bude určitě ve sporťáku, ale pokud se narodí kolem léta, tak to chce hodně měřit i velikost korby, aby se tam ještě v zimě mimčo vešlo. V Jičíně jsou hodně cesty ve městě z dlažebních kostek a tam kočár dost drncá, tak bych koukala i na to jak velké má kočárek kola a jestli je alespoň trochu odpružený. Co jsem si všimla, tak v Jičíně hodně jezdí maminky s Jané slalom pro a také x- landery. Mě se začal hodně líbit Roan marita, ale nevím, jaký je jako sporťák ☹ Osobně mám vyzkoušený x-lander, Jané slalom pro a Hoco x-sportline a v Jičíně se mě nejlépe jezdilo s Janéčkem a x-landerem. Jané mám velkou prostornou korbu, ale x-lander bohužel ne a syn narozený v březnu se mě do ní v zimě s fusakem nevešel ☹

janadajova
autor
2. dub 2014

nááhodou zlatý náměstí ,ta dlažba drncá já tam jezdila uspávat syna .))))))))))))))))))))))
ale já mam jasno holky tako alive ,nebo roan marita světlé barvičky ale tako alive má dokonalý sporták