Ktorý je nejlepší kočárek do terénu?

lucy.l
8. únor 2009

Ahoj všem,

bydlíme na vesnici a tak bych chtěla kočárek vhodný do terénu - pole,lesy...
Máte někdo terénní kočárek se kterým jste spokojení ?

zuzuliq
24. led 2010

My sme tiez dlho hladali ten spravny kocik pre drobca. Chcela som aby dobre vyzeral, aby bol lahko skladatelny, aby mal velky kosik, aby sa dal sportak dat do lahu a aby bol odpruzeny - aby sa dalo cicikat a aby bol dobry aj do terenu. No a mame v cross 4 kolesovy a som max spokojna. Priestorna vanicka - maly sa narodil v septembri a vo vanicke v pohode vydrzime do konca zimy.
Najprv sme tiez pozerali bolder ale tam sa mi zdal byt strasne maly sportak a zdal sa mi byt tazky a aj cena sa mi velmi nepacila 😉 V cross sme kupili v Brne za 7000 (vanicka +sportak) takze maximalna spokojnost 😀

helulicek
27. led 2010

Čau holky,
sice máme trojkombinaci, ale i tak bych raději šla do nového sporťáku 😉 Malej je sice ještě v hluboké korbě, ale je tam už pěkně napasovanej, ale dokud ještě drží, tak ho v ní nechávám...
Brouzdám chvílema po netu a vybírám a když něco vyberu, tak mi to nějaká diskuze na MK zas vymluví 😀 Tak bych byla ráda, kdybyste mi daly nějaký tipy...
Prioritou u mě je, aby byl prostornej, Štěpi má už teď 76cm a necelých 10kg, takže kus chlapa a nerada bych něco koupila jen na chvíli...Pak chci aby určitě zvládal terén a byl odpruženej, bydlím na vesnici a máme tu spoustu krásnejch vycházek po různejch cestách, které nejsou zrovna nejlepší pro "městskej" kočárek (tím se nechci nikoho dotknout), váhu příliš neřeším ale brala bych tak max 13kg, koš pod kočárkem je mi taky celkem jedno...brala bych čtyřkolku, ale trojkolkám poslední dobou přicházím taky na chu't 😀
Jo a cenu bych brala do těch 6tis. No, snad se něco najde 😉
v tipech jsem měla ABC terra (nejsem si úplně jistá jestli terra nebo tetra 😅 x-lander, gracco treko..... Líbí se mi i chipollino rapido, ale nevím, jak je to s ním v terénu 😅

helulicek
27. led 2010

Jo a předem díky za rady a tipy 😉

cimlik
27. led 2010

Gabil - my máme kočárek Triga z Opatovic a jsme s ním moc spokojení. Ten vydrží snad všechno 😀 . Prckovi budou 2 roky, krásně se do něj vejde, je pohodlný.

ketimiki
12. únor 2010

Ahojte,mne sa velmi paci Caren Gondola,zatial som ju nevidela v predaji od ruky,ak by ste ho niektora casom predavala,dajte mi,prosim,vediet. 😅 😅 😅 Vdaka.

nesselande
15. únor 2010

ahojte, nenasla som nikde ziadne referencie na Hauck Saturn Air, nemate ho nahodou niekto? Pripadne porovnat s Patron Apollon Alux, rozhodujem sa medzi tymito dvomi
dik 🙂

staraba
16. srp 2010

😉

cincinnati
13. únor 2011

Ahojky, pořídili jsme si kočárek Ingelsina Magnum 2010 včetně matrace a hygienické vložky. V kočárku samotném jsou popruhy na uchycení miminka. Hygienická vložka obsahuje otvory, kterými se dají popruhy nahoře, dole a uprostřed provléct. Ale u matrace Inglesina fakt nevím, jak ji tam umístit. V ní otvory nejsou. Nevíte někdo, jak se do kočárku umísťuje, aby se daly používat i ty popruhy ?

cervena_vila
14. bře 2011

@cincinnati vyříznout dírky? 😉

jinjin
2. čer 2011

@tereziep Ahoj, nemáš por mě tip na sportovní kočárek prosím? Mám též Inglesinu a též velké dítko, už se pomalu nevlézáme... a co jsem tak vyčetla, budem asi drandit podobnými cestami 😉 Moc díky

tonko_babymarket
4. čer 2011

@jinjin
super priestraný a do terénu odporúčam www.easywalker.nl

jinjin
8. čer 2011

@tonko_babymarket Díky za tip, koukla jsem a nepřesvědčil. Z velikých sporťáků, které i trochu projedou jsem vybrala Jane Slalom, Peg Perego GT3 a Joggster Twist - každý má něco pro a něco proti. Ale všechny stojí za to omrknout... tak jen tip kdyby někdo hledal něco podobného 😉

tonko_babymarket
8. čer 2011

@jinjin
Ak Jané, tak radšej na podvozku 2009, Peg Perego GT3 je OK, ale občas je problém s predným koliekom...easywalker je aj na ťažký terén...

frr
28. dub 2012
terinaj
18. únor 2013

Jak se jezdí s Hartanem v terénu?

terezkazv
18. únor 2013

My máme colleto austin a je super. Teda musíš mít ten s nafukovacíma kolama, ale ten kočík se dostal tam, kde já jsem lezla skoro po čtyřech, byl s náma až na sninském kamenu, prodral se kopcovitým lesem s malinním a prostě všude. Je super, má velký košík na nákup, je lehký a přitom má alu konstrukci, rychle ho složíš i rozložíš a je to 3 kombinace. Je pěkný i do města, ale hlavně užitežný na jakýkolik terén a to i do tohoto šíleného sněhu 🙂

lukyluky123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hojda
21. únor 2013

@lukyluky123 Zajímavé, před chvilku jste v jiné diskuzi psala, jak jste koupili Teutonku 😀 😀 Reklama smrdí.......

lucy.l
autor
11. bře 2013

Už s druhým dítětem jezdíme s Peg perego GT3 a super 🙂