Ktorý je nejlepší kočárek do terénu?

lucy.l
8. únor 2009

Ahoj všem,

bydlíme na vesnici a tak bych chtěla kočárek vhodný do terénu - pole,lesy...
Máte někdo terénní kočárek se kterým jste spokojení ?

peta3
25. únor 2009

vzhled jsem ještě neřešila, myslela jsem, že tu 07 novou už nemám šanci sehnat... ideální by byl obchod, kde by měli oba a člověk by si mohl zkusit tu boudičku a prohlédnout to větrání, ale to bych chtěla moc 😀. Každopádně jsem na 90 % rozhodnutá, že to bude inglesina. A bez ruční brzdy to taky zvládnu, ale... 😀 😀 😀

astrane
25. únor 2009

dá se to i bez ruční brzdy 🙂 Dokud je to dítě malé a celkem lehké,tak to jde i ze super kopce.V naší váhové kategorii už mám někdy strach,že mě to stáhne s sebou 😀 Ale ne na chodníku,tam to zatím celkem ustojím .My tady máme takovou speciální cestičku,kterou mám tendenci raději sbíhat,protože když po ní jdu pomalu,podjíždí mi nohy a to jdu sama.A teď totéž s kočárem a v něm 13kg dítě-to je mazec 😝 asi bych měla přibrat,nějak mi těch 48 kg na protiváhu přestává stačit 😀

evinka
25. únor 2009

Peta v Praze mají obě, teda všechny 3 v dětském ráji (ale nevím jestli vystavené - na netu je nabízejí (taky se tam chystám 😀) http://www.detskyraj.cz/scripts/hledej.php?rz=1...

yanna.o
26. únor 2009

peto, já tu mám fakt kopce a zvládám. Kdyby to byl jo prudký kopec, tak bych si samozřejmě přibrzdila. Jinak to vyrovnáš tak, že jdeš v záklonu. Když jedu dolů, mám madlo do pravého úhle (níž než normálně potřebuji), ruku nataženou a jsem zakloněná (jak na vodních lyžích 😀 no tak hodně samozřejmě ne, nic lepšího mě nenapadlo pro představu)

jak nová.. moje jak nová nevypadá 😝 😀 vytahala jsem nánožník (nemusela jsem v zimě ho tak napínat věcma pod ním, ale nedávala jsem si s tím práci - když napolohuji záda a zároveň to tam mám přecpaný a uplý, tak se to prostě vytahá), kontrukci mám mírně!! skloněnou k jedné straně (ale já tomu dávala vážně kapky) - tím nemyslím, že jezdí nakřivo, tohle s jízdou nemá nic společného, ani to není moc vidět.. V bazaru jsem jednou viděla Inglesinu rozviklanou, ale vůbec nechápu, jak toho dosáhli, protože já po tom všem jí rozviklanou nemám vůbec.
Co se může teoreticky stát..: praskne pružinka, vyšisuje potah (mně ten červený nevyšisoval za celou dobu , pršelo na něj, svítilo slunce, sněžilo a nic, ale četla jsem, že někomu nějaký potah vyšisoval), nakloní se ke straně (jako mně, když s tím budeš jezdit jako já), mohlo by se zaseknout polohování madla v kloubu (to už fakt teoretizuju, nic se mi neseká) a stříška nedržet vypnutá.. nevím, co bych vymyslela. Jestli někomu něco prasklo na konstrukci, tak to nechápu.. To mě už by musela prasknout všechno možné. Nějaké reklamace budou, ale když si přečteš diskuze, tak nikdo nic vážnějšího nezmiňuje. Je to kvalitní kočár. Pokud s ním budeš jezdit normálně a ne denně po hrbolech a v některá roční období denně v blátě, tak si neumím moc představit, že by s ním něco bylo. Já takhle jezdím a nic se nestalo. Potah jsem měla taky zacákaný od blátíčka, ale stačilo ošmrdlat. Když jsem po sezóně vyprala, byl zas úplně čistý.

astrane
26. únor 2009

Mě se líbí na kočárkách,co mají dvě sedačky to,že ta sportovní je pak umístěná níž a tudíž je celý kočárek stabilnější.Mají to tak asi všechny.tohle je u inglesiny trochu minus,že nemá možnost umístit tu sedačku později níž....

tereziep
26. únor 2009

Astrane myslím, že to až tak nevadí. Stejně tyhle kočárky se pužívají tak max do 16 měsíců. Pak koupíš sporťáček nebo golfky. Já osobně stejně magnum jako sportovní moc nevyužiju. Malá docela vyrostla, takže už mám sporťák doma. Má lůžko cca 93 cm. Ségra roan používala jako sedačku od 8 do 16 měsíců. Potom začala vozit malou v golfkách. Jsou lehčí a líp se jí tahají ze sklepa. Taky malá už chodí a moc v kočárku být nechce. Roan má u našich aby nemusela tahat golfky a malá v něm spí na balkóně nebo jdem na kratší procházku. Stejně půlku cesty chce ťapat.

Holky vím že to sem nepatří, ale taky vám nechtějí dětí tak kolem toho 16 měsíce sedět v kočárku? Neteř tam většinou protestuje a chce ťapat. Nejhorší je, že ale neujde a musí se nést? Máte s tím některá zkušenosti?

astrane
26. únor 2009

taky nechtěl,ale musel 😀 Jinak bysme nikam nedošli...Kočár beru vždycky-napřed jde pěšky a když se chce nést-šup do kočáru.sice většinou protestuje,ale to má smůlu,já ho tahat nebudu,mám špatný záda a on je dost těžkej....stejně ví,že mu ty protesty nepomůžou,tak po minutě přestane a protože doma nespí,tak pak většinou i usne 😉
Jinak já měla na staršího syna houpací klasiku a používala jsem opravdu do 3 let-chodíme o víkendu hodně dlouhý procházky a navíc byl tehdy nějak často nemocnej a musel by být doma,nemohl se unavovat... a tam ta nižší sedačka byla a zdálo se mi to praktické...byl to klasickej polák s látkovým bavlněným potahem a po 3 letech našeho intenzivmího používání vypadal hrozně-nicnéně sloužil bez závad a věrně 🙂
jinak kdybych nejezdila tak často svým miniautem někam pryč nebo měla ten kočárek aspoň pořád čistej,tak bych si golfáč ani nekupovala....nepotřebovala bych ho.Jediný jeho plus je totiž skladnost.Naštěstí má pořádný kola,tak to i do terénního města jde🙂A malej je rád,že má změnu...

yanna.o
26. únor 2009

astrane, tohle jsem v těhotenství strašně řešila, že roan je lepší v tom, že můžu dát podvozek níž. Asi to trochu lepší bude, ale já vidím tolik plusů v jiných věcech, že mi je to jedno. Inglesina je méně stabilní než sporťáky, ale není nestabilní. Zato jsem měla v ruce už pár nestabilních goflosporťáků a nic nepomohlo, že sedačka byla níž..

terez, to víš, že se mu někdy nechce a vzteknout se umí. To je věk kolem roka a půl a dělají to skoro všechny 😀 Já nekšíruju, ale mám pás mezi nožičkama (pruh textilu obepnutý přes madlo) a on nemůže podjet. Zjistil to a ani to nezkouší už a když jo, takž zjistí, že nemůže 😝 Když jsem zkoušela golfy v krámě, tak např. do golfek bez madla jsem ho ani nemohla posadit, to nešlo.. 😅 S madlem to bylo mnohem lepší, ale stejně podjel, když jsem ho nepřikšírovala a to než jsem zjistila jak a našla pásy, tak už podjížděl 😀 Když nechce do kočáru a fňuká, tak ho tam dám a jedu, nemůžu ho furt nosit nebo na něj čekat 😝

astrane
26. únor 2009

No já jen abysme tady tu Inglesinu pořád jen nechválili 😉 😀

yanna.o
26. únor 2009

Včera vykouklo konečně sluníčko, tak jsem chtěla ven. Musím přiznat, že od ledna jsem skoro Magnum nebrala (jen na hory), naložila jsem do auta golfky a byla líná to přendavat. Do toho jsme měli tu chřipku, to zabralo další 2 týdny, pak bylo hnusně a já vymetala dětský koutky a sžila se konečně s golfáčkem a udělala si k němu kladný vztah 😀
No.. vytáhla jsem houpací a po delší době odluky mohla objektivně posoudit.. No stále nevidím zásadní problém.. Je to divný.. 😕 Jela jsem cestu, kterou jsem minulý rok jezdívala 2 - 3x denně ve stejných podmínkách (tj. zima, sníh, obleva, bahno, sucho, mráz, slunce = horko a delší kopec 😉 ). Asfaltka je strará, rozbitá, popraskaná, děravá, sem tam je sypaná šutříky, z poloviny hliněná. Včera bylo asi 8 stupňů, takže sníh tál, voda tekla dolů. Podél asfaltky se staví sídliště menších bytovek. Tzn. že byla celá pokrytá tekutým blátem. Všechny šutříky jím byly dokonale obalené, mezi nimi byly hroudy bahna. Tohle jsem minulý rok jedzila denně, když bylo takové počasí. Kola i středy mám samozřejmě opět totálně zaflákané.

Zjištění je, že kopec jsem utlačila ve skoro stejné pohodě jako minulý rok s lehčím dítětem a lepší fyzičkou danou denními procházkami. Dělníci na mě opět koukali jak zjara, ale pochválili mi terénní kočár 😅 😀 😀
Využila jsem možnost otočení sedačky po směru a šlo to pak dobře. I za cenu toho, že malému celou dobu svítilo do očí. Se sedačkou proti směru jsem to tlačit prostě nechtěla. Ve dvou třetinách kopce mi došlo, že můžu překlopit boudu dopředu. Malý se ani nedral ven, došlo mu, že je lepší mít zastíněné oči a koukat škvírou.

Houpání - supr, jízda byla pohodlná, houpavá, s malým (19 měsíců) to neklepalo (taky přeci jen už není 3kilové mimčo)

Košík - he he 😀
negativa - vezla jsem si s sebou jogurt a lžičku - oboje jsem musela!!! dát do igeliťáku a ten jsem musela přivázat ke košíku (nechtěla jsem to mít zacákané, protržené nebo náhodou vyhopslé ven)
pozitiva - sáček byl dost zacákaný, ale na mřížce košíku to skoro nebylo znát. A až budu chtít, lehce to opláchnu nebo ošmrdlám. Taktéž když jsem viděla své rifle, tak to byla síla. Blbec jsem totiž cestou dolů nemyslela a jela rychleji po tom blátíčku, takže největší cákance jsem utrpěla skoro na konci 😠 Ale košík byl v pohodě. 😉 Vezla jsem v něm i mokré botičky dolů a nevyskočily, i když jsem je nepřivázala.

Po dosažení klidných, vodorovných cest bez náklaďáků jsem zkusila tu obávanou stabilitu. Ten kočár prostě není nestabilní. Kývala jsem s ním ze strany na stranu a dobrý. Sporťáky jí mají určitě!!! lepší, ale tohle není tragédie. 😉 Když jsem stála na šikmé asflatce, tak když jsem s tím kývala a chtěla to převážit, tak k jedné straně se to trochu víc převažovalo, k té druhé vůbec. Kdybych chtěla, tak to překlopím. Malý, kdyby vyhopsnul, tak to spadne. Ale to se stává i u sporťáků 😉 Já ho nikdy nenechala bez dozoru a neudělala bych to u žádného kočárku 😉 V tom to myslím vězí. Ne v tom, že houpací se převrátí. Nebezpečný je jakýkoliv kočár bez dozoru! Takže je méně stabilní než sporťáky (ty dobře dělané) a po zvyku na sporťák je rozdíl znát, ale není nestabiní 😉

Ovládání - v pohodě, stále jednou rukou bez přizvedávání - podobně jak u otočných kol jen tlakem na rukojeť, občas trošku větším, než by bylo potřeba u otočných kol, ale to je jedno. Horší je vymanévrovat s ním na malém prostoru, to určitě. Do pravého úhlu venku na cestě stačí tlačit na rukojeť a pak jednou trochu přizvednout, což není nikterak namáhavé, rozhodně ne příšerně.. 😝 😀 Když jsem si zas připomněla jízdy blátem, tak jsem ráda, že nemám otočná kola, protože čím méně součástek, které se mohou zaflákat a zničit, tím pro kočár v těchto podmínkách lépe 😉 Když stál podvozek venku a ve dne jsem takhle jezdila, musel se často mazat, aby nevrzal a neničil se. Když jsem ho začala uklízet a přestala ho tak ničit, tak stačilo promazat jednou za pár měsíců 😉

Na sporťáku mi vadí drobné detaily, ale když to tak čtu, tak zas jiné hloupé detaily se najdou i u normálních sporťáků, resp. sportovních kombinací. Já nevím no.. nic zásadního proti nemám. Chtěla bych, ale nic nemůžu najít.. Možná kdybych žila jinak, měla delší a těžší děťátko.., tak jo. Když si promítnu kočáry, nad kterými jsem uvažovala v těhotensvtví, tak vím, že by mi na nich vadily různý věci. Tady tohle je jednoduchý houpací kočárek, který se liší jen polohováním sedačky a oproti některým jiným má lepší váhu, ale jinak na něm není nic originálního, ale ani moc věcí, co by se mohly pokazit nebo člověka rozčilovat. Já jsem i konzerva a houpací mám ráda. A taky vím, že s drahými designovými bych na většinu míst ani nejela a to nevím, co bych tady na kopci bez auta pak dělala 😝

yanna.o
26. únor 2009

😅 😅 😅 😅

yanna.o
26. únor 2009

astrane, pozdě 😀 😀 😀 😀 ale řeknu ti pravdu, že mi to takhle už taky vadí a nechci, aby to znělo jak přehnaná chvála, pak si to někdo koupí a bude čekat na zázrak a místo toho uvidí je úplně obyčejný kočár 😉 😀
Ale já se na to snažím sem tam upozorňovat a taky píšu, že každý nechce houpací a že na něm není nic závratného.. chjo.. 😕 😒 🙄 😀

astrane
26. únor 2009

Já mám košík do kterýho bláto nestříká a co je zespodu,tak stejně není vidět 😀 a když peru kočárek,tak i s košem-prostě to hodím všechno do pračky....
S drahým designovým kočárem bych taky nejezdila-měla bych strach že ho zničím i kolem baráku 😀
Promazávat musíme taky,zvláště když hodně prší nebo jezdíme potokama....
Když je sedačka níž,neřevrátí se ani když z ní roční dítě vyskočí a visí jen na kšírách-už se nám to několikrát stalo-starší syn běžně skákal i za jízdy po hlavě dolů 😀 a i kydž jsem ten kočár když stál párkrát zrovna nedržela,nepřevrátil se(myslím ten houpací s x-kovou kontrukcí jako máš ty)Ale zase to dítě asi nesmí být moc těžký... 😉

yanna.o
26. únor 2009

astrane, no víš.. nemluvila bych, když ale peta projevila zájem... 😅 😅 😀
no to bláto je takové, že prostě celá cesta od zhora dolů, zleva doprava je jedno velké bláto, bahno, hnědé, mokré, cákavé (docákne až nahoru na korbu) - prostě jsem jela blátem a minulý rok denně nahoru dolů, klidně i 2x, někdy 3x ... Kolem mě auta - ta tam jezdí proto, aby nás ohazovala ze strany.. 🙄 Tos neviděla moje boty, ty jsou od bahna úplně celé. Na podrážky se lepilo to pevnější, vršek byl pak celý od toho tekutého. Prostě stavba, když taje sníh.. no.. 😅 Textilní černý košík by se změnil v hnědý a pár cákanců by se dostalo i dovnitř. Ale k tomu jogurtu v sáčku není asi co dodávat 😅 I přesto! Je velký, dokonale přístupný, i na vyšší věci a házím do něj nákup a nevypadá to, že kradu 😅 😀
Promazávat se musí nejen houpací, to je fakt - kde jsou spoje, kola, tam to může vrzat.
Designový kočár i kdybych nezničila, tak by stačilo pár cákanců a rázem by byl velmi nedesignový, to abych se bála udělat krok 😀
Stabilita je horší u houpacího, jasná věc. Zatím jsem nezkoušela, co to udělá, když malý vyskočí hlavou dolů.. ani nemohu, nemám volné kšíry, aby na nich mohl viset. Ale do prkna, já nikdy neměla pocit, že malého nějak převrátím. Jako fakt ne. To bych to práskla jisto jistě. Jízda je v pohodě. Takhle.. s těžším dítětem (k 10 kilům), když stojím na šikmé cestě s ke straně nakloněným kočárem, tak ho udržím v této poloze hůř než golfky (taky proto, že je o pár kilo těžší), když stojím na šikmém kopci a přizvednu k sobě a překonám odpor, tak se to může přizvednout víc, než bych chtěla. Živé dítě ho víc rozkýve. Náš malý se tam sám houpe. Ale jak jsem to včera rozkývala, tak to drželo a samotné batole bych tam nenechala. A asi před týdnem jsem malého málem vyklopila z golfek tak, že jsem s nimi chtěla popojet dozadu. A sedačku nízko maj, tak nevím, čím vším to je 😅

peta3
26. únor 2009

yan díky za další zhodnocení s odstupem. Mě se Ingesina na obrázku líbí i designem. Nechtěla bych ty moderní kočáry, tříkolkám jsem taky nějak na chuť nepřišla - mám prostě vžitou představu, jak má kočárek klasicky vypadat 😀 . Hold nemoderní vesničanka 😀 😀 😀. Navíc jsou důležitější věci, než moderní super kočár, který ale po 2 měsících musim vyměnit, protože mi z něj dítě vyroste 🙂 .
Na netu jsem ji objevila, tak ještě přeci jenom vyzkoušet a vidět v reálu 😉 . Nevim, jestli manžela ukecam na výlet do Prahy, přeci jenom je to trošku z ruky ☹ , ale snad ho seženu i tady blíž 🙂
Ještě jedniu díky nejen yan, ale i astraně, kikimarušce a dalším, které sem píšou své postřehy. 😀

tereziep
26. únor 2009

peta, když si najedeš na stránky inglesiny http://www.bambinomio.cz/inglesina_web/ , tak tam máš i prodejce. Třeba tam najdeš něco blíž než je Praha

peta3
26. únor 2009

terez - díky moc 😀

astrane
26. únor 2009

Peta-díky 🙂
A co se ti nelíbí na mým kočárku?! 😉 😀
Jinak mě se líbí dost ta hnědá s bledě modrou,už jsem měla možnost vidět ho naživo a je fakt pěknej-teda podle mě.... 😉 Jen teda nevím jaká je to kolekce,to jsem nezjištovala-nějaká nová to ale bude....08 nebo 09

peta3
26. únor 2009

astrane 😀 😀 😀

astrane
26. únor 2009

Tu hnědou jsem myslela Inglesinu...nějak to z toho ,jak jsem to napsala není poznat...

yanna.o
26. únor 2009

astrane, nech si toho jo. Mám takový pocit, že jednoho Deltima jsi nedávno udala 😠 😀 Všechno nemůžeš syslit pro sebe 😝

astrane
26. únor 2009

No a jak to tam holčičce sluší...klidně se mrkni... 😉
ale jo,uznávám,že teď je řada na tobě 😉 😀 Vždyť já mám Inglesiny taky ráda....a není to takovej tank....jako můj 😀

yanna.o
26. únor 2009

no to bych řekla, že je řada na mě.. 😅 ale ten tvůj přece taky není ten typický tank 😉

astrane
26. únor 2009

Váhově ne...ale ten design 😉 😀

yanna.o
27. únor 2009

peto, není zač 😉 Je to houpací kočár. Pak můžeš koupit nějaký sporťák, golfosporťák a/nebo golfky s otáčecími kolečky 🙂 Jestli to uděláš ve 3/4 roce nebo v roce a půl, bude záležet na individuálních podmínkách. Třeba tě ještě zaujme něco jiného 😀

astrane, právě myslím i designově. Jako je to podobné, ale ty echt tanky jsou někdy takové víc polstrované, tlusté..

yanna.o
27. únor 2009

peto, pokud jde o ty kopce, tak já měla vždycky co dělat, když jsem je měla vylézt i sama (sedavé zaměstnání, auto.. 😅 ), ale časem jsem se s tím miminem vytrénovala a opravdu musím uznat, že mám větší svaly na rukou, takže těch 24 kilo (nahatý malý + kočár) dneska vytlačím bez potíží. Tlačit 20 kilo hned po porodu by se mi fakt nechtělo.., no spíš bych to ani nezvládla 😅

yanna.o
27. únor 2009

Musím ještě říct, že bublina kolem stability houpacích podvozků a řešení stability trojkolek a vůbec stability obecně je pěkně nafouklá. Přece nenechám dítě samotné!

Je pravda, že jsem vylezla s houpací Inglesinou kupř. v prosinci, v lese, po bahně, klackách, listech do prudkého krpálu a neměla jsem sebemenší problém se stabilitou (rok a půl staré batole uvnitř). Kdyby byla nestabilní, tak bychom tuhle cestu určitě nezvládli. A asi před týdnem jsem malého málem vyklopila z klasických golfek tak, že jsem s nimi chtěla popojet dozadu. Jak jsem zvyklá u Magnuma jen zatáhnout za madlo, tak tady jsem taky trochu zatáhla a bylo. Také jsem četla o vypadnutí dítěte z pár sportovních trojkolek (stačí, že stojí kočár na šikmém chodníku a maminka se otočí – dítě se vykloní ke straně a chce dolů a ten kočár stáhne s sebou). Problém s překlopenými kočáry je často právě v tom, že stojí na nakloněné rovině a dítě se zrovna chce drát ven k té nakloněné straně. Každý se děsí nestability houpacích kočárů, ale pak si koupí pro batole golfky typu Moon Buggy Fit či TFK Bugster = suprová manipulace, i jednou rukou bez spojené rukojeti, lehčí a ovladatelnější než moje klasické golfky se zdvojenými kolečky. Ale je nesrovnatelně!!! víc nestabilní než houpací Inglesina. Při špatném pohybu z nich vyklopím dítě i na rovině (ale tak nebudu jezdit jak tatar, že jo 😉 ). To samé se týká mnoha dalších goflosporťáčků, které bývají vyloženě nestabilní – nejde jen o ty gofláčové 3kolky. Pokud budu mluvit o normálních kočárcích, tak 3kolky jsou obecně méně stabilní než 4kolky. Ale když člověk získá grif (a to se prostě naučí), tak dítě nevyklopí ani z nich! Navíc je to řešeno širším rozchodem zadních kol (nevýhoda je pak průjezd užšími místy, např. dveřmi). A hlavní je nenechat živé starší dítě bez dozoru a jít si koupit zmrzlinu 😉

Sporťáky jsou určitě stabilnější (tedy jak které, viz výše), ale nemůžu říct, že Inglesina je nestabilní, já jezdím terény a problém s vyklopeným dítětem jsem nikdy neřešila. V určitých místech by bylo lepší mít sedačku níž a na pevném podvozku. Lepší jo, ale nutné ne.

Taky je to o zvyku. Já si nemohla po Magnumu zvyknout na golfy asi měsíc. Přišlo mi, že se s nimi nedá jezdit. Už jsem si nějak zvykla a třeba do zoo, dětských koutků mi přijdou dobrý. Když nemám delší dobu v ruce Inglesinu, odvyknu si a pak mnohem více vnímám případy, kdy se mi hůř ovládá. To samé platí o stabilitě. Zvyknu-li si na stabilní sporťák a vezmu pak do ruky houpací kočár, budu ten rozdíl vnímat víc.

Já to řešila koupí golfek (které bych koupila tak jako tak) a stačilo mi to. Kdybych byla mlsná, koupila bych si ještě sporťáček s otočnými koly 😀 😉 Teď se mi někdy stejně vzteká, že nechce do kočáru (jakéhokoliv). Čím víc je rozdováděný, tím víc protestuje. Proto tvrdím, že zaměřovat pozornost na celkovou délku využití kočáru, není tak podstatné, protože u batolete kočárek už tak nehoří.

katulen
27. únor 2009

ahoj holky, jde mi z těch kočárků hlava kolem ☹ , čekáme druhé mimi, kočár po 1. dítěti jsme dali pryč, už dříve.
Takže teď jsem pořídili kočárek starší, ale zánovní v podstatě málo použitý (lidé od kterých ho máme ho měli jako 2. kočárek u rodičů, aby nemuseli převážet kočárek v kufru sem tam...).
Jedná se o Patron Bohemia Allux, váhala jsem, ale snad jsem neudělala chybu, stál jen 3000,-, bydlíme u lesa a chtěla jsem nějakou kombinaci do terénu...., co myslíte, vy jste tady ve větším obraze.....
Budu určitě ještě dokupovat golfky a to tedy nějaké lepší, dražší, když jsme tedy "ušetřili" na tomto, na dovolenou a výlety určitě jenom s golfkama, a s tím souvisí, na co se chci zeptat... Jsou golfky (třeba i líp odpružené a s většíma kolečkama napr....) které se dají použít od mimča (třeba i s vložnou taškou), budeme mít letní mimi a budu různě popojíždět, k našim atd......
Budu ráda za typy, díky moc.

kikimaruska
27. únor 2009

http://kocarky-autosedacky.sbazar.cz/prodam-koc...
http://kocarky-autosedacky.sbazar.cz/hluboky-ko...

kuk sem, pěkný jsou...holky já si otevřela tuny obrázků a porovnávala...ten RIDER= na 99,99999% RACER, jsou vzhledem absolutně stejný...ostatní modely se vždycky lišily, korbou-boudou, konstrukcí...tyhle kočárky jsou totožný...ale nedá mi to, já snad do toho Trend Linu napíšu 😀

astrane
27. únor 2009

Jako něco takovýho? http://www.babypoint.eu/zobraz_vyrobek.php?obr_... .....tohle stojí 7 tisíc
S tím teda ale žádný zkušenosti nemám...
Patron by měl být dobrej,mě se zdál trochu težší než ten můj,ale nebylo to tak špatný. A je prostornej a za tu cenu...-novej stojí skoro 10tis-myslím že bez koruny 😀 Není teda tak dobře odpruženej ale běžné cesty kdekoliv určitě zvládne bez problémů...hlavně ať slouží bez problémů...uvidíte až budete jezdit,jak se vám to s ním bude líbit,jestli se nenadřete moc...já ho zkoušela právě jen v obchodě a umě neprošel kvůli moc tvrdému odpružení-jsem holt vysazená na houpací typy 😉 😀 Jinak se mi líbil....