Kupovat kočárek z bazaru nebo nový?

pruz
1. lis 2013

Kedže som na materskej snažím sa usporiť peniaze a nakupujem vecicky od mamiciek cez bazar. Došlo aj na sportovní kocarek. Ozvala som sa na inzerát pani Kláry z Prahy 9 že predáva kocarek Icoo v perfektnom stave po jedinom dieťati vraj nový stal 12000 CZK. Ona ho predávala za 2000 czk. Sesli sme sa v metre (prišla aj s manželom a oboma deťmi) kocarek mi predviedli na staršom asi 3 ročnom synovi. Hned som ale viděla ze to nie je kočárek z fotek. Paní říkala ze ma doma vic Icoo kočárkov a ze je s nimi velmi spokojena. Na kočárek som si vypytala slevu 200 czk kvoli stavu. Paní mi slubila ze mí este dodá plastenku a madlo ktore zapomněla doma. S kočárkem sem přijela domu a jezdil skvěle. Ale na druhy den sme jeli do školky. Kočárek som vytáhla z auta a položila do něho 6mesicniho syna. Ještě sem ho držela za ručičku a kočárek se úplně rozpadl. Vypadl dlouhý šroub. Tak jsem v šoku s roztrasenyma rukama volala hned paní. Tvarila se ze jim se to nikdy nestalo ale hned věděla o který šroub se jedna. Dohodli sme se ze se půjdu zeptat kolik stojí oprava. Ale přišla jsem domu a zjistila ze i z druhy strany šroub vypadává. Tak sem volala paní ze ji ten kočárek vrátím ze není v takovem bezvadném stavu. Ona ze prý peníze už nemá a ze už jsem kočárek koupila a je můj. Prý když ji ho přivezou před barák tak mi vrátí 1500 CZK. Tak sem si zjistila ze na Chodově je specializovaný servis na icoo kočárky a šla jsem tam. Pan byl velmi ochotny spravil mi ihned cely servis kočárku ( chyběli dvě nejdůležitější speciální zavlacky které vypadnou špatným zacházením s kočárkem a ukazoval mi dva šrouby které tam někdo dal na uchycení místo originálnych) rám kocarku je ohnutej a proto se spatne sklada a to už se opraviť nedá. Za servis sem zaplatila naštastie diky hodnému pánovi iba 200 czk. Když jsme psala sms pani Kláře tak mi řekla ze ona ten kočárek taky kupovala od paní a prý oni s tým kočárkem zacházeli dobře. Tak si prosím dejte pozor od koho kočárek kupujete. Já asi budu kupovat už jenom od malvika s tím mam skusenosti dobře. A důvěra v bazar znovu padá...... Mate i vy podobně skusenosti?????

margaretka30
1. lis 2013

Ahoj,
no teda,to si ma moc nepotešila,tiež zvažujem kupu croozera ale ked ta tak čítam,hned ma prešla chut...ale na nový nemám...
Hladám kočiarik pre dve deti,odstup dva roky od seba...a tiež je to hruza des...
Takže malvík 🙂

madormi
1. lis 2013

takových zkušeností se objevuje čím dál víc. chce to opravdu kupova tkočárky jen po osobním převzetí a důůkladně jej prohlédnout, vše vyzkoušet a dokud prodávající nedá vše co sliboval, nedávat peníze ☹ malvík bazar je zbytečně předraženy, ale pravda, dávají si pozor na stav kočárků a berou jen ve výborném stavu.

ma_ia
2. lis 2013

Asi je dobré kupovat od někoho, kdo má nějaké recenze od kupujících, nebo já to tak aspoň dělám. Když si přečtu pár hodnocení a vidím, že maminky byly se zbožím a prodejcem spokojené, hned je to lepší pocit, že nekupuješ zajíce v pytli...ale neférových prodejců asi bude dost, to je pravda☹ Bohužel.

leni78
2. lis 2013

O kočárku jsem snila od tří let, tak si přeci vyberu krásný, nový 🙂

ev.ka
2. lis 2013

Kupovala jsem Teutonii, má tříletou záruku... takže jde sehnat kočárek, který je ještě v záruce 😉