Kvalitní golfky. Které za to stojí?

dupik
22. črc 2010

Ahojte holky, začínám vybírat golfky pro naši malou... švagrovka má golfky, které jsou fakt velké, robustní a nejdou poskládat jen tak do ruky. Poskládané jsou fakt velké. Máte některá zkušenost s golfky, které se skládají jako deštník? Využily jste toho? Taky jsem viděla takové nepraktické mini stříšky na opěrce hlavy...synovec ji musel uležet hlavičkou, protože se pod ní nevlezl. To se mi zdá taky nepraktické. Za to se mi líbí pultík. Jaké pro a proti jste na golfkách našly vy? Které značky za to stojí? Co jste nevyužily a co se vám naopak osvědčilo? Jdou vůbec pořídit kvalitní golfky s dobrou výbavou do 2500Kč?

dupik
autor
13. srp 2010

to nemáte žádné rady? určitě některé máte itakové levnější golfky, tak poraďte....

haanhobe
17. srp 2010

Myslím si, že se musíš rozmyslet, co od kočárku požaduješ a pro jak staré dítě.Pokud to mají být golfky, které se skládají jako deštník, to bych viděla pro větší dítě na občasné ježdění, kdy už i pořádně chodí. Navíc pultík u takto skládaných golfek si neumím představit. My máme Baby Design Pony za 2000Kč, je to v podstatě menší sporťák se spojenou rukojetí, s pultíkem, velkou stříškou, velkým košíkem. Není to žádné drncátko, plní svou funkci.

11adelka
18. srp 2010

Musim souhlasit s haanhobe. Nejdřív si musíš rozmyslet k čemu a jak často budeš golfky používat. Jastli budeš jezdit jen někdy nebo je budeš používat každý den. Budeš jezdit po městě, nebo na vesnici. Potom také záleží, jestli se ti vlezou do auta.
Já se musím přiznat, že golfky nepoužíváme, protože dcera od 1,5 roku odmítá sedět v kočárku. Ale 3 kamarádky jezdí s Multiway od Chicca a jsou naprosto spokojené. Ta jedna již má dvě dětí a tak se vozí ta menší slačna. A jedna kamarádka z hřiště má nějaké od Mutsi a ta je také spokojená. 🙂
Je to asi tak, co člověk to názor.

dupik
autor
3. zář 2010

No my máme camarello hlubokou korbu a pak isportovní kočár... čekám, že malou budu vozit hodně i v něm, ale pak už se mi nebude chtít tahat se ze schodů s tak těžkýmkočárem. Takaž bude capkat, chtělabychmít golfky... Zatím to vypadá na ty chiccco multiway...

lumixii
3. zář 2010

Promiňte že Vám vstupuji do debaty, kdyby jste některá chtěla prodávám zrovna úplně nové golfky 1 týden staré.
Model roku 2010 s 2 letou zárukou. Cam Flip v černozelené barvičce. Kdyby jste měla nějaká zájem písněte do IP 😉

sonorista
5. zář 2010

My mame Easy Go Loop, jdou dat do lehu, regulace operky nohou, boudicka jse preklopit do predu takze kdyz sviti proti slunicko tak se da clonit, bytelna ale lehka konstrukce - cena do 2500,-

bufina
5. zář 2010

@dupik Ahoj, taky teď řeším jaké pořídím golfky. Zatím váhám mezi Chicco multiway nebo Coletto enzo. Ale nakonec to budou asi ty druhý. Stojí na internetu koem 2100 kč.

dokca
28. zář 2010

Ahojky, tak já bych doporučovala dle vlastní zkušenosti Espiro City, jsou cenově zajímavé a v plné výbavě. Malá v něm občas jezdí a má 2,5 let.