Lehké, ale účelné golfky. Poraďte

laloona
24. srp 2011

Zdravím 🙂 chtěla bych poradit při výběru golfek 🙂
je nám 8 měsíců,ale máme jen 6 kg a 63 cm, sedíme, ťapeme, stojíme s oporou i nábytku a tak hledáme golfáčky. Na dovolenou jsme měli Casualplay Downtown,ale malá v něm byla tak nějak "utopená". Sháním nějaké, co mají víc polstrování, lepší pevná zádíčka, polohování na spaní, polohování nožiček a aby nebyly moc těžké. a pokud možno stříšku dost velkou třeba i se sklopením k madlu proti sluníčku. Možná by také bylo fajn, aby projely sněhem v zimě, alespoň tím ujetým co v Praze bývá. Líbí se mi Casualplay Ciita (11,5kg) a Maxi cosi city, nevím ale váhu. Poradíte nějaké? 😉

mamkamarketa
24. srp 2011
katchi
24. srp 2011

Ahoj, ted jsem kupovala PP Pliko P3 a jsem moc spokojena. Jdou az do lehu, maji dobre pasani, striska sklopna az k madlu, vzadu maji stupatko pro starsiho sourozence a vyskove nastavitelna madla.

anastrianna
24. srp 2011

Ahoj, osobne mam silver cross, coz jsou super golfky, moc nedrncaji, lehce se skladaji, jsou lehounke a moc pekne. Bohuzel se mi zda, ze jak maji rovny sed, tak ditko z doho lehve vypadava. Takze doporucuji, pri vyberu golfek, vybrat nejake, ktere maji to sezeni jakoby zesikmene.

hamma
25. srp 2011

My máme Mila od Bebeconfort, váží 7 kg, jsou polohovatelné do lehu, přední kola se dají zaaretovat, tak by to trochu sněhu zvládnou mohlo (to zatím nemám ozkoušené🙂). Uzvednu je sama do tramvaje i snesu po schodech. Stříška se dá naklopit, ale ne, když je kočárek v poloze na ležení. Můžou být s madlem nebo bez madla. Jsem s nima moc spokojená.