Lehké golfky pro "větší" dvouleté dítě, máte tipy?

paulie
15. lis 2012

Zdravím všechny,
hledám k našemu kočárku nějaké lehčí golfky na rychlé popojíždění a pro cestování MHD ... vyzkoušela jsem jich už hodně, ale pořád nemůžu najít ty "pravé" 😅
Hlavním požadavkem je nosnost vyšší než 15kg, ráda bych, aby byly skladné, lehké a vydržely aspoň do těch tří let 😀
Máte nějaké tipy?

díky moc 🙂

veruska007
15. lis 2012

Mam Zooty Carrera a jsou super, akorat nosnost fakt nevim. Lehke, skladne, jediny kocarek, co sama nalozim do MHD 😉. Castecne polohovatelne, se sklapeci striskou. Ale dnes je jich na trhu uz hrozne moc, my je mame uz skoro tri roky.

beruska1989
15. lis 2012

a co quinny zapp? ty jsou skladné

jinak já mám patron vega, a Naty v nich ještě teď občas spinká, a místa má ještě dost. ale složené zaberou na šířku celý kufr (máme fabii combi).

do autobusu si je taky vynesu sama. nosnost mají do 15kg.

adelkav
15. lis 2012

Za nás Maclaren Techno XT, nosnost mají do 25 kg, jsou lehce ovladatelné, jdou do úplného lehu a jsou lehké. Nevím jak je to se skladností, jsou to naše první a poslední golfky, takže nemám s čím porovnat☹

katka_21
15. lis 2012

Doporučuji golfky Valco Baby Zee, mají nosnost do 20 kg, jsou velice kompaktní, skladné a lehké, sedátko lze sklopit do lehu. Můžete se na ně podívat na našich stránkách. Přeji hodně štěstí při výběru 😉

paulie
autor
15. lis 2012

Tak jsem dneska poměřila malou a má necelých 13kg a 85cm ... 😅 Jestli bude jako bratr, tak 15kg taky velmi rychle pokoří ještě před 3. narozeninami 😅
Tento týden jsem jí zkoušela kdejaké golfky od "no name" po známé značky a spousta golfek byla vyřazena z výběru i kvůli mojí výšce (162cm) - rukojeti jsem měla u hrudníku 😅 Jinak se tak tak vleze do všeho, ale u velké většiny kočárků jí byla krátká nebo skoro krátká zádová opěrka 😖

jane1
15. lis 2012

@paulie a mozete prezradit ake to boli kociare, resp. nepomerali ste zadovu opierku nahodou? ja riesim dilemu, ze aky kupit a vobec nemam predstavu aka asi dlzka je dost :(

paulie
autor
15. lis 2012

@jane1 - já jsem asi dost rozmazlená z Phila&Teda, který je na opravdu dlouho 😅 Doteď je pohodlný i pro staršího 😀
Jinak jsem malou posadila do různých no-name nepolohovacích kočárků, jejichž názvy si nevybavuji, zkoušela jsem golfky od Zopy, Jane, X-Landeru a Inglesiny - všechny tyto byly výškově dobré, i na šířku, ale já měla ručky na hrudi 😅 Relativně dobré byly golfky od Chicca - Multiway i Liteway (problém byl zase u mě ve výšce 😅). Nakonec jsem se vydala zkoušet Nunu a Zappíky od Quinny a tam byla malá opravdu nadoraz ☹ Což mi ylo líto, pže jsem konečně našla golfky, které se mi příjemně držely 😅
Příští týden se ještě chystám do jednoho obchodu na Maclareny a Espira a Zopy ...

jane1
17. lis 2012

🙂

jane1
17. lis 2012

Baby a tento sa vam ako pozdava? videli ste niektora nazivo? pripadne mate ho?
http://shop.rodinka.sk/golfove-palice/1588-cybe...

kacka.l
18. lis 2012

Fajn jsou quinny senzz.

paulie
autor
2. pro 2012

Holky, nemáte někdo kočárky typu Euro-cart Lira 3 nebo 4, Babypoint Mark 3 nebo 4, Zopa ...?
Sháním nějaký obchod, kde by je tu v Pze měli přímo na prodejně 😅

efifka
1. zář 2015

Holky, jdu pro radu 🙂 Potrebuju lehky golfky se spojenou rukojeti, kam se mi vleze dvouletak (92 cm a 15 kg) 😀 Nějaký tipy? (pozn. Valco nechci)

yasminnn
1. zář 2015

@jane1 Cybex Onyx můžu doporučit, má ofi nosnost asi 22 Kg, ale uveze i 40 .-) Má extra dlouhou střechu, polohování skoro do lehu.