Lehké, skladné, levné golfky - které doporučíte vy?

franzovka
8. srp 2013

Chtěla bych pořídit golfky jen na popojíždění např. do obchodu nebo na krátkou procházku, takže nic drahého ani těžkého. Můžete mi doporučit vámi ověřené? díky

vanilka_eva
8. srp 2013

Já mám Quinny Zapp trojkolku, dobře se s ní jezdí, má otočné přední kolečko, které se dá zaaretovat. Je lehký, váží asi 6,5 kg, takže je vhodný i na cestování když se složí. Nevím kolik teď stojí nový, ale já ho zrovna prodávám za 2000,-, mám ho v inzerátech 🙂

jija
8. srp 2013

My mame baby design elf, staly necele 2000, pouzivame je na cestovani a kdyz musim sama mhd, protoze jsou lehci nez sportak 🙂 chtela jsem puvodne uplne obyc, ale ty mi prisly az moc obyc🙂

petaov
8. srp 2013

Pokud je to jen na občasné vycházky, tak bych do nových nešla. Záleží, jak staré je dítě, ale pokud už nepotřebujete polohovací, tak bych koupila obyčejné. Koupila jsem Patron Bohemia z druhé ruky na Aukru za 4 Kč + poštovné 🙂 a jsem s nimi moc spokojená. Akorát nemají stříšku, ale dá se tam dát třeba slunečník.

franzovka
autor
9. srp 2013

no, říkala jsem si tak do těch 1200 Kč maximálně, akorát nemám s gofkama žádnou zkušenost. První syn v 18 měsících vystoupil z teutonia cosmo kočárku a chtěl chodit po svých, druhý má teď občas potřebu "popovézt"... Uvažuju i o nákupu starších, ale bojím se, abych nekoupila něco, co se hned rozpadne 🙂

snowvwhite
9. srp 2013

Pro mě byla priorita lehké a skladné a mam Zopa Easy (po slevě necelých 2 tis.). http://zopadesign.com/strollers/easy.html Jsou skvělé, jen mají zadní kolečka blízko u sebe, takže se do nich dá lehce "kopat". Ale jestli nechceš utrácet moc, jdi do bazarového kousku.