Lehký kočárek trojkombinace s nafukovacími koly

jasminy
14. srp 2010

Díky za Vaše tipy.

lenalena
14. srp 2010

Ahojky, já mám dara baby s korbou Gondola a rozhodně nedoporučuji! Korbička je úžasná, veliká, s tou jsem byla spokojená moc, ale sporťák stojí za prd, má úplně blbě udělaný kšíry, i madlo mi přijde divné, ale ty kšíry jsou nejvíc na prd, vedou ze strany (ne nad ramínkama dítěte) a to navíc v poloze vleže až nad hlavou dítěte, takže když Verunka spí, ani jí je nedávám... No a kontrukce kočárku též špatná, kolečka se nám vyvracely po chvilce ježdění a to se na kolečka prý nevztahuje reklamace! Měla jsem vyhlídnutý dorjan danny sport, přišel mi ideální, ale naživo ho nikde v obchodě neměli, tak jsme vzali tu daru... Teď už ty dorjany možná mají, protože jsem viděla hodně maminek, že ho mají, tak zkus kouknout, je to nejlevnější a vypadá moc dobře...

jijitka
15. srp 2010

Ahoj, já mám Firkon Verano - lehký je a kola nafukovací má 🙂
Kdybych měla hodnotit po skoro 7 měsících používání tak:
podvozek: lehký, skladný, dobře ovladatelný (přední kola s aretací), odpružený - jen zadní kola, ale stačí..
hluboká korba: jedna z největších, co jsem viděla - používáme doteď a pořád je dost místa, snadné uchycení k podvozku, dost vysoko od země; výhradu mám k nánožníku - má dost nízký lem,
sporťák - zatím jen testujeme - malý ještě nesedí; po pravdě, není to žádná pecka, ale na léto je dobrý
autosedačka - splní svůj účel, používám na běžné pojíždění po městě, na delší cesty ale vyrážím s "kvalitnější"
Jako nevýhodu ještě vidím společnou boudu pro hluboký i sporťák, protože teď používáme obojí a neustálé přepínání z jednoho na druhé mě fakt nebaví ☹
Celková cena byla kolem 8.000 Kč, takže i kdybych použila jen hluboký kočár, jsem spokojená 🙂

misnek
16. srp 2010

Ahoj,ja můžu doporučit kočárek Warrior classic nebo Warrior plast-cenově lze super zakoupit na www.kocarky-levne.cz
Myslím že splňuje vše co maminka potřebuje.Má velkou prostornou korbu,lez otáčet po směru a proti směru jízdy.Co je výhoda u té korby že má polohovatelné zádička takže pokud se Vám díťe začína zvedat,jednoduše ho nazvednete a nemusíte ho hned dávat do sporťáku.Nánožník má vyvýšení jak na hl.korbě a sporťáku takže chrání dítě proti větru a sněžení.Má nafukovací kolečka,konstrukce kočárku je odlehčená a podvozek konstrukce nastavit jestli chcete aby kočárek houpal nebo ne.Je vybaven super taškou na rukojeť,ve výbavě přebalovací podložka,taška se dá zvětšit a pláštěnkou jak na hl,korbu a sporťák.Doporučuji!!!na podvozek lze nacvakonout autosedačku-tá má taky nánožník 🙂 🙂 🙂 a je lehounká.

aabbccc
16. srp 2010

x lander!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

stylly
17. srp 2010

Xlander NIKDY 😠 😖

super jsou joolz,casuanplay 🙂

collette
18. srp 2010

Peg-Pérego na klasickém podvozku.

Korby jsou veliké (nejvhodnější jsou Young a Culla, Navetta už na klasickém podvozku nevypadá tak dobře), mají polohovací odvětrávatelná záda (ovládání z venku korby), postranní kapsičky s popruhy na přenášení, Culla dokonce i letní/zimní verzi. Novější mají i kit na převoz mimi v autě místo autosedačky.

Sportovní sedačka je veliká, jde do úplného sedu/lehu, také odvětrávaná záda, madlo před dítětem jde dolů, fantastické jsou kšíry, které buď dáte na pevno, nebo odepnete a dítě v nich je jako v těch klasických kšírách, co jsme měli my jako malí - dítě nevypadne, ale může se hýbat.

Autosedačky jsou velké a bezpečné, novější typy (myslím, že od kolekce 2009) mají pětibodové pásy. Lze koupit i nacvakávací bázi.

Vše jde nacvaknout na podvozek po i proti směru jízdy. Všechny potahy jdou sundat a vyprat v pračce, kromě vnějšího potahu hluboké kroby, ten je potřeba vzít růčo, protože z pochopitelných důvodů nejde sundat. Podvozek krásně houpe, má velký koš, polohovací rukojeť, taška se na ni připíná na karabinky.

A pokud se budete chtít rozjet, tak můžete také koupit golfový podvozek Caravel 😉 Také je možné dokoupit stojánek - je to taková koza - a na ní to jde taky všechno nacvaknout. Ale to mi přijde zbytečné. Snad jen v případě, že byste korbu používali i místo košíku a autosedačku i doma.

Jsou ale bohužel z těch dražších... Ale dají se ve slušném stavu koupit i z druhé ruky, i když podvozek bych možná doporučovala nový - ten budete používat nejdéle a je to ta nejvíce používaná a namáhaná část setu.