Lehký skladný kočárek, poradíte?

evitasa
13. čer 2014

maminky potřebuji najit nějaky lehky skladny kočar co je mirně odpruženy sedačka otočna do lehu a otočna kolečka nebo natačeci 🙂 prosim poradite 😉

hojda
13. čer 2014

A musí to být úplný leh? Protože do úplného lehu těch kočárků jde opravdu jen málo.

luciksima
13. čer 2014

já mám tento a spokojenost akorád teda nebude moc pružný :-/ http://kocarky.heureka.cz/bebe-beni-izzy-2014-v...

blahova_andrea
13. čer 2014

@luciksima já mám skoro stejný, valco zee

luciksima
13. čer 2014

@blahova_andrea ted koukám ani jsou skoro stejný 🙂

beruska1989
13. čer 2014
blahova_andrea
13. čer 2014

@luciksima je to jen jiný výrobce a vnitřní míry jsou o pár cm trošku jinak, ale jsou to věrné kopie za rozdílné ceny 😉 my tehdy řešili každý cm, protože jsme měli macka a šel tam už v roce a nevěděli jsme, jak dlouho bude kočárkovej...no kdybychom věděli..., tak jsme koupili klidně ten bebe beni 😀

veruska007
13. čer 2014

Cam pulsar. Lehký, skladný, jde do lehu, otoční sedačka, otočná kolečka. Jen odpružený je opravdu pouze nepatrně. Nicméně zvládá i náročný termín, jen to drncá. Nicméně má v kolečkách kuličková ložiska, takže jezdíme i po poli a dobrý.

sonik05
13. čer 2014

Nemam osobni zkusenost,ale maminky hodne chvali kocarek valco snap a je fakt,ze ho hodne casto vidam. Zkousela jsem ho v obchode a je opravdu lehky, ma udanou hmotnost nejakych 6.8kg

frantiska85
13. čer 2014

@evitasa Kočárek až do lehu možná ani nevyužiješ. Syn od pěti měsíců v kočárku sedal a tak přešel do sporťáku a nehrozí, že by si lehnul, na to je příliš zvědavý. Když usne, pak jedině v polosedu.

evitasa
autor
13. čer 2014

holky tak zatim jsem zamilovana do hartan racer GT 🙂 hartany jsem měla u všech děti ale top line s a racer s gt zkušenost nemam ale asi pujdu opět do ověřené značky 🙂 a koupim si ho v německu po cestě od nas z holand on v německu je v akci i o 4 tis levnějši což jde 🙂

evitasa
autor
13. čer 2014

@luciksima polohovani na pasky nemusim od te doby co jsem měla brio 🙂 a icoo pacific jsem asi na klasické polohovani 😅

scai
13. čer 2014

já doporučuji peg perego book, jde do lehu 🙂 jen teda není odpružený

neremy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
neremy
20. lis 2016

@neremy Bebecar classico s aretovacími koly. Fakt lehký a bomba 🙂 UŽ NÁŠ 🙂