Leviroo 3in1 - máte zkušenosti

feather
4. led 2009

Zdravím 😉

narazila jsem náhodou na kočárek Leviroo 3in1 a moc se mi líbí.
Bohužel jsem ho nikdy neviděla v reálu a tak se chci zeptat zda s ní některá nemáte nějaké zkušenosti. Zde ani na jiném webu jsem o něm nenašla žádnou diskuzi (možná jen špatně hledám....)...

Pro jistotu přidávám odkaz: http://www.mimikramek.cz/?459,korek-leviroo-3in1.

Díky za Vaše zkušenosti a názory.

gabina.171
5. čer 2009

😎 Tenhle na první pohled super kočárek jsem si koupila na internetu...Můj syn naštěstí vyrostl,bude mu půl roku..dnes jdu koupit kočárek nový..Bydlím na horách,takže mám dost zkušeností s nerovným terénem...Po sněhu klouže,když omylem najedu do díry v silnici,aretační kolečka se mi vycvaknou,a když si je vycvaknu sama,tak musím jet pomalu jelikož kočárek dost kodrcá...Jediné co můžu pochválit je design,polohovací rukojeť a autosedačka..Taška dodaná ke kočárku se mi za 2 týdny roztrhla a je malá.Kočárek je používaný 5 měsíců,kolečka zrezla a vržou...Doporučuji-INVESTUJTE RADŠI DO JINÉHO....Já jsem maximálně zklamaná....A syn se nám pomalu do hluboké korby nevejde...........zbývají poslední 3 cm....

ajachlapikova
25. čer 2009

Ahoj holky, tak Leviroo je zatím můj favorit, máme zatím fůru času, ale dnes mi poslal pan Dvořák z leviroo.cz fotky nového kočárku s nafukovacími koly - cena je 9590Kč, design je stejný... Dávám do alba 🙂

krista
17. črc 2009

xxksena • 15. červenec 2009 v 17:35
Ahoj, máte některá zkušenost s trojkombinací leviroo?

xxksena
19. črc 2009

gabina.171 me presvedcila, ze do toho asi nepujdu 😎

lucijeje
15. srp 2009

ajachlapikova, ale ty kolečka nejsou nafukovací, jen pogumovaná ne???
Jinak známá měla MOON 3s ocean, kterej má ty kolečka podobná, ne-li stejná a během prvních tří měsíců ho reklamovala hned 2x, protože přední kolečko se zasekávalo, ložiska špatná apod. ... nutno podotknout, že cesty po kterých sem tam jezdili byly typu "polňačka", takže do města to asi stačí, ale na horší terén nafukovací kola 🙂

marzim
14. zář 2009

Ahoj děvčata, tak my jsme kočárek již vyzkoušeli a jsme zatím spokojeni. Jediná věc, která nám dělá problémy je šířka kočárku - nevejdeme se do výtahu... pozor na to. Bydlíme v klasickém panelovém domě. Jinak s kočárkem jezdíme po městě a nemáme zatím, žádný problém.

hanybany
16. zář 2009

Ahojky, tak já přidávám svou zkušenost 🙂
Kočárek jako takový je dobrý, veliká korbička, což byla má priorita 🙂
Co nás mooooc zklamalo byl podvozek ☹ Ty plastový kolečka fakt děs ☹ Tak jsme jezdili až nám rupnul spoj na podvozku.Jeli jsme ho vyměnit a nebyl problém.Pan prodejce nám hned dal podvozek nový se všemi nafulovacími koly a je to skvěláááá změna 🙂 🙂 Jezdí se s ním dobře 🙂 Ten nový podvozek je myslím na internetu prezentován jako model 2010 🙂 Takže kočárek joooo, ale s nafukovacími koly 🙂

Jinak potvrzuji, že má větší rozchod zadních kol, což do výtahu nic moc, ale u nás na vsi nevadí 🙂

werinka
26. zář 2009

Ahoj, tak k dnešnímu dni jsem na kočárek Leviroo rezignovala a budu ráda, když se ho vůbec zbavím... Mám ho 4 měsíce a větší šmejd jsem neviděla. Zlatý těžký polský kočárek co jsem měla u první dcery :( Hluboká korba je super, velká prostorná, tam nemůžu říct ani ň. Jenže... korbička bude malé tak za měsíc-dva malá :( Už kvůli fusaku. Jenže... dneska jsme vytáhli sporťák a ouva... vůbec nejde do lehu jak ho prezentovali na internetu, toho jsem si při prvním montování nevšimla až dneska.. hm tak co teď? Za dva měsíce se mi malá do hlubokého nevleze, ale do sportáku ju nemůžu dát... Takže ho musím chtě nechtě prodat. Další vada - odpadávají plastové středy v kolech :( Už jsme jeden ztratili :( Košík.. nepraktický.. Musela jsem ho uchytit jinak jelikož zepředu a zezadu je šíťka s většíma očkama a jak jedu, tak kolečka hážou bordel do košíku!!! Když najedu i namenší hrbol, tak se mi vycvaknou zaaretované kola. Jediná výhoda je fakt, že je lehký a lehce ovladatelný a korbička je prostorná to mu nemůžu odepřít, ale prostě jinak po nadšení přišlo velké zklamání. Malé jsou 4 měsíce, takže ted vůbec nevím co pořídím.

teri30
29. zář 2009

Ahoj, tak ja se tky pridam k nespokojenym. Bydlim v Anglii a pres internet se mi zalibil Leviroo. Objednala jsem si ho z Nemecka, takze zaruka nic ze jo. Kocar je uplne na prd. Jepekny, ale dost siroky, velikost korby dobra. Problem je s kolecky. Kdyz vejdete do obchodu, jestli tam vubec vlezete stim ja je siroky, tak musite predni kola zaaretovat, protoze to jinak klouze a toci se to kam chce. Je mi to fakt lito, nejradeji bych ho prodala. Vzdycky jsem snila o peknem kocarku, a nakonec jsem skoncila s timto. Jo a prijde mi i autosedacka nekvalitni. Bouda odlitava, je nakonci volna. Taky byla hned trochu natrhla. Taky jem hned po par tydnech musela zasivat nakupni kos, ktery se utrhl. Takze tento kocar nedoporucuji.

marzim
6. lis 2009

Nevím jestli máme takové štěstí, ale jsme s tímto kočárkem naprosto spokojeni. Jediné co bylo špatné byly kolečka. Měla jsem stejný problém jako teri30, ale kočárek jsem odvezla do Přelouče a pán mi vyměnil kolečka za gumová. Stálo mě to 500, - ale dal mi komplet nový podvozek a novou tašku a teď je ten kočárek dokonalý.
Zatím tedy mám vyzkoušenou pouze korbu, ale ten sporťák, že se nedá položit úplně do lehu jsem věděla....to jsme zkoušeli, ale spousty kočárků nejdou úplně do lehu u sportovní verze. Takže já se přidávám k té spokojenější skupině. 🙂

teri30
13. lis 2009

Jeee Marzim, kde vubec Prelouc je? ja bych to tam asi musela poslat. V prosinci prijedu z Londyna domu a asi privezu Leviroo s sebou vymenit ten podvozek. Jezdi ti ten kocarek Marzim lepe ted?

aninam
15. lis 2009

Tak jsem si chtela leviroo model 2010 koupit a ted jsem na vazkach. Mate nekdo i tu autosedacku a jste spokojenej????

teri30
16. lis 2009

Ja to koupila i s autosedackou a musim rict, ta boudicka u sedacky byla natrhla, proste spatne zasite v lemu a taky mi prijde, ze guma vzadu na boudicce je moc volna, cela bouda ulitava. Ale to je mozna jen proto, ze mi poslali vadnou. Myslim si,ze ten model 2010 bude o hodne lepsi hlavne kvuli tem koleckum. Jinak je to moc pekny kocarek.

llenicka1
8. pro 2009

Ahoj, taky se mi libi tenhle kocarek,ale po predesle diskuzi jsem docela na vazkach. Jeste jsem ho nevidela na vlastni oci, tak se chci zeptat, jestli je i pro vyssi rodice? Neni ta korbicka moc nizko?

xxksena
3. led 2010

werinka - koukni na aukro nebo bazarky. zensky tam prodavaj skoro novy kocarky ve vybornych stavech a jsou hned.sla bych touhle cestou. at to tentokrat vyjde!

marzim
23. led 2010

teri30... tak ten gumový podvozek je mnohem lepší a hlavně se vejdeme i do výtahu. Přelouč je u Pardubic.
aninam... koupili jsme si i s autosedačkou a používáme ji jak v autě, tak na podvozku a jsme spokojeni. Krásně jde do ní fusak (emitex).
Moje zkušenost je opravdu kladná a hlavně teď v zimě... jízda v bahně, ve sněhu, na ledu, fakt v pohodě.
llenicka1...Korbička mi nízko nepřijde. Manžel má přes 1,80 a v pohodě vozí. 🙂

renatajjj
25. led 2010

Kamarádka Leviroo má taky a abych řekla pravdu, tak taky dost nadává. Především kolečka. Prý i když jsou zaaretované, tak to má stále viklající vůli a nejsou tím pádem napevno. Prostě se stále i trochu hýbou. Pak barva-má zelenou, lítají jí na to mušky; taška-malá; konstrukce-má ji celou hnutou a viklá se.

pavlis77
25. led 2010

Pro rok 2010 byla zavedena novinka u německé firmy, která kočárky vyrábí a to jsou NAFUKOVACÍ KOLA.
http://www.zirafa-shop.cz/eshop/kocarky/kombino...
Jinak z našeho pohledu se jedná o nejelegantnější kočárek poslední doby (samozřejmě v dané cenové relaci)
Ale to je věc názoru.
Jinak lépe vybaven je tento:
http://www.zirafa-shop.cz/eshop/kocarky/kombino...
hlavně co se týká velikosti nákupního košíku, velikosti tašky včetně přebalovací podložky. Například střecha je pošitá moskytiérou a další.

sennorita
26. led 2010

Maminky, které vlastníte nový kočárek 2010, napište své názory.
S porovnáním modelu 2009 a 2010 se podle mě nový kočárek povedl. Já jen co jsem četla od výrobce...

pcpc
18. únor 2010

Ahojky všichny tak kočárek leviroo vlastním od 10 prosince 2009. Máme nafukovací kola. Kočárek je super, vešel se mi tam i velkýberánkový fusak. akorát jsem musela upravit košík, opravdu do něj padal od koleček sníh. tašku jsem si kupovala jinou, že je malá mi tak nevadilo ale to apínání na jeden knofílček, kterej se stjně pořád rozepínal, takž Vám všechno vypadlo. Máme i autosedačku, tak je taky v pohodě. Každý den používám i vytaženou hlubokou korbu a v místě za který se bouda drží se mmaličko začaůla párat bouda. Tak jsem ho reklamovala. No není to veliká závada, ale je to zase běhání navíc. Ještě že mi kamarádka půjčila kočárek. Jinak jízda je naprosto v pořádku ve sněhu, no prostě v tomhle počasí. tak su udělejte úsudek. Ted už jsem viděla nový model leviroo noex. má už jiný košík

pcpc
24. únor 2010

Jo a ještě dodávám že do výtahu se vejdem v pohodě.

luckamb
15. bře 2010

Ahoj holky,
taky o tomhle kočárku uvažuju, ale teď vůbec nevím. Mimčo se nám má narodit v srpnu, takže v zimě, kdy je potřeba dát do kočárku fusak a už krapet větší mimi, tak aby se to tam všechno vešlo?

pcpc
22. bře 2010

Lucko ta hluboká korba měří 90 cm ,tak myslím že nebude problém, je psaná že se používá do půl roku, to by ti vycházelo do ledna a pakjedině nasadit spoták kdyby se ti tam mimčo s fusakem nevešlo, je dobrý že jde nasadit i proti tobě. Jestl ise ještě budeš chtět na něco zeptat klidně písni. Teď jsou malé 4 měsíce a máme tam ještě spoustu volnýho místa i s fusakem.

kamikadze
22. bře 2010

Myslim, ze ta hluboka korba meri spis 80 cm... taky hledam nejaky hezky kocarek s vetsi korbickou za prijatelnou cenu, mimco se ma narodit v zari.

pcpc
22. bře 2010

Jo pardon jsem se uťukla měří 80, větší korbičku když jsem hledala já jsem nenašla teda kolem týhle tý ceny. nezlobte se za chybičku

pcpc
1. dub 2010

No holky, jak jsem ho vychvalovala, jsem moc zklamaná. bouda se mi začala zase párat na tom stejném místě a navíc mi prskla konstrukce, takže během 3 měsíců jde znova do reklamace. a už mě to fakt nebaví. ´Navíc musíte mít 3 stejné vady nebo 4 různé, nebo neopravitelnou vadu aby vám vrátily korunky. Takže fakt nevim. Jsme orpavdu moc zklamaná z kočárku. 😝 😝 😝 😲

pepppe
18. dub 2010

ahojte mne sa strasne paci leviroo,,,uz od zaciatku som si povedala,ze ten chcem,takze hoo urcite kupime,,,lenze ma trosku mrzi,ze tu na slovensku sa neda na zivo vidiet,to by som musela ist len do ciech a takto z netu sa ho bojim kupit,tak teraz neviem ci si dame vyletik alebo to zaj len riskneme,,,,mne a strasne paci ten modry 😉

pcpc
18. dub 2010

Jako kočárek vypadá opravdu suprově. V zimě super všechno jízda nemůžu si stěžovat. Ale vadí mi že během 4 měsíců jsem ho musela reklamova 2x s rozpáranou boudou, což nakonec neuznaly ale opravily - protože to je ještě do půl roku tak museli, pak mi praskla konstrukce, tu vyměnily za úplně jinou, tentokrát se dá s kočárkem houpat. Nevím jestli je to už ten novější typ. a ten košík se mi proděravěl behem týdne, takže mi poslali nový na vlastní náklady. Mě prostě vadí jejich přístup. Nic neuznají, kdyby to bylo po půl roce tak mi to ani neopraví nebo si to budu muset zaplatit sama. A reklamace trval 3 týdny. No nevim budem jezdit dála a doufat, že se opět něco nestane, Nemám na ta sílu.

pepppe
19. dub 2010

pcpc no neni to bohvie co ja len dufsm,ze nebude kazovy.....lebo ako nadherny je,,to sa musi uznat,,,,takze radsej nech sa nekazi

lucie.krajcarova
10. čer 2010

Taky s emi na první pohled líbí tento kočárek, ale spíš s těmi gumovými koly.. opravdu je takový problém, že se párá a musí se reklamovat? jízda na sněhu se mi zamlouvá, to přesně budeme letos v zimě potřebovat..