Levné golfky z Tesca, má někdo?

iv123
1. pro 2012

AHoj, má někdo z vás obyčejné levné golfky z Tesca? Teď je mají ve slevě jen za 230 Kč. Používali bysme je jen vyjímečně, tak 3x do měsíce. Myslíte, že to má smysl kupovat? Máme trojkombinaci a malá pořád z kočáru vylízá. Nevím, jestli v těch golfkách vydrží sedět (na krátké trasy), je ji 18 měsíců. A používali bysme je až na jaře. Má tyto golfky někdo? Je mi jasné, že kvalita bude nic moc za tu cenu, ale používali bysme je opravdu jen vyjímečně.

lv
1. pro 2012

no vypadá to, že nečekáš zázraky od funkčnosti, na nějaké popojíždění sem tam proč ne..

kocicinka
2. pro 2012

@iv123 jo měla jsem a prodala jsem, nevhodný dar. Jsou strašně nízké, takže pro maminku- prtě možná ano. Já mám 171 cm a skoro jsem se musela ohýbat a kopala jsem do kol. Já jinak nejsem golfkový typ, takže nemohu moc posuzovat, ale nemají žádné polohování. To by mi vadilo asi nejvíc. Jinak kvalita je celkem dobrá, materiál, potahy... to bych zase řekla, že je v pořádku. jen jsou nízké a nejdou polohovat. Za tu cenu bych je i brala, na popojíždění, do auta, atd. No kdyžtak je prodáš.

kkristal
2. pro 2012

To už je lepší golfáč z druhé ruky, tyhle nejsou vůbec dobré a nic nevydrží....

makrofri
7. pro 2012

ja je mam, a jsou fajn. Pouzivam je na kratke prejezdy, v aute zaberou malo mista, kdyz jedem na vylet nebo na nakupy, idealni. Dcerce uz jsou tedy skoro tri, takze mi v kocarku nespi a ze nema polohovani mi nevadi, kupovala jsem ho opravdu na to, ze kdyz mala bude na vylete unavena, v kocarku si chvili odpocne, nebo kdyz jdu s ni na koupit, nebo na rychly prejezd. Na tohle je fakt idealni. A hlavne za ty penize.... A ma dva roky zaruku. Myslim, ze neni, co resit. Je pravda, ze hole jsou nizsi, pro mne (170 cm) jsou taktak na vozeni. Musela jsem si na to zvyknout. Ale protoze s nim zadne dalky neabsolvuju, tak mi to dnes po pul roce ani neprijde. Jezdi dobre, kvalita dobra.

elischka
7. pro 2012

my je máme pořád v kufru auta a využíváme je v nákupácích nebo když jsme nuceni zaparkovat dále od bytu, malý ještě nechodí a pronese se.o) Hole jsou fakt pro menší maminku, já mám 178 cm a komfort při jízdě nic moc tedy. My je kupovali za 300,-, přesně pro účel co jsem popisovala a ten to plní dobře.o)

ilonne
23. srp 2013

@elischka Ahoj, neměla by jsi prosím fotku těch golfek? Klidně do emailu, napsala bych ti ho do IP. A vejde se do něj dvouletá holčička? Potřebuju je na přejezdy po Praze, bude od října chodit do školky, tak ji budu vozit sebou.

tvarohacek
23. srp 2013

tak jestli je dceři 18 měsíců, tak myslím, že golfky bohatě užiješ a radši investuj do trochu kvalitnějších. moje děti též ve velkém kočáru být nechtěly, ale v golfkách vydržely, na delších procházkách tam mohou i spát.

elischka
23. srp 2013

@ilonne holčička se Ti tam určitě vejde, D. je pěknej kus, prý vypadá na tříleťáka .o) Myslím, ale že na jízdu po Praze nejsou příliš komfortní... no posuď sama, kdybys chtěla lepší obrázek, tak mi napiš ten mail.o)

ilonne
23. srp 2013

@elischka Super, to bude stacit. Diky. Jde mi o to,hodit je do tramvaje, busu, metra. Jde mi o prejezdy mezi autem, skolkou a praci.

elischka
23. srp 2013

@ilonne tak to by Ti to službu asi udělalo.o)

brokiana
2. dub 2014

Ahojky.... potřebuju nějaké miniaturní golfky na dovču...pak ať se klidně rozpadnou,ale malý toho moc neujde....resp. teda on chodí kam se mu chce a jinak se vzteká,lehá na zem apod...no to je dáno MR,ale to je OT 🙂
Jaké jsou rozměry složeného kočárku a nevíte jakou má nosnost?
Moc děkuji za odpověď!

luciekrasna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucipapuhrdova
13. čer 2016

Ahoj. Nekupoval jste někdo v poslední době? jsou v tesco ještě k sehnání? Poprípadě jaká je cena když nejsou v akci.