Levnější golfky do 2500 Kč. Kde je seženu?

poupe
23. dub 2008

daji se sehnat slusnejsi golflky do 2500kc?(polohovatelny,s nanoznikem a madlem v cene?)mate tipy?diky

belanna.st
23. dub 2008

ahoj holky já vím že to sem do tématu nepatří ale nechci s tím otravovat doktora když je ještě tak brzo, on je takovej splachovací a řekne mi dojedte si a já nemám čím...takže se chci zeptat...před dvěma dny jsem byla se psm na vodítku byl tu topenář a on chtěl za ním tak táhnul jak vůl, má 30kg, jemožná aby mi nějak praskly plodové obaly a začala jen odkapávat plodová voda?pohyby cítím, ale v noci se mi už druhý den blbě spí, jakoby to břicho tlačilo nebo tak něco jakoby zavazelo, když jdu čůrat, tak nez dosednu tak se mi párkrát stalo, že byla nějaká kapkla naprkénku,ale nevím jeslti to byla moč, ale asi ne, protože se mi moc čůrat nechtělo, tak mám strach aby to nebyla voda....jinak kdyby to byla voda, tak mi začne porodn, nebo mi může odtéct celá a ohrozit mimčo díka za rychlou odpověd prosím napiště mi na takové to nahoře, protože tento příspěvek vložím i jinam, at mám víc odpovědí a rýchlých děkuji...

jajinak
23. dub 2008

Poupě,my jsme koupili golfky za 2300,- a jsou polohovatelný,mají odnímatelné madlo,nánožník a mají kšíry a aretovací kolečka a pláštěnku,všechno v ceně.Jsem s nima moc spokojená,jediné co mi trochu vadí je ,že když jsem používala v zimě nánožník,tak malýmu trochu koukaly nohy-boty,páč ten nánožník se povytahoval nahoru.Ale to se spravilo tím,že jsem mu dala ještě deku.A zas tak moc mi to nevadilo.Jmenují se Travel a kupovali jsme ho ne přes internet,ale v normálním obchodě s děts.zbožím.Inter.adresa je.www.babydesign.eu
Tak se můžeš podívat. 🙂

poupe
autor
23. dub 2008

diky jajinak 🙂

skuli
23. dub 2008

belanna.st-Mazej k doktorovi 😝

marta82
24. dub 2008

belanna:neblbni a bez k doktorovi. Uvedom si ze jde o tve dite a plodova voda je to v cem momentalne zije. Pak mi napis do IP at to tu nemusim hledat,diky a urcite tam bez
poupe: ja ma joker coneco za 1000 Kc