Levný, lehký a bezvadný golfáč. Poraďte

martinka24
23. dub 2009

Prosim poradte mi, jake golfky si mam koupit? Hlavne aby se v nich dite i vyspalo , tzn. aby se daly polohovat zada az do lehu , polohovaci nozni operka a aby se s nim dobre jezdilo .Mám skoro dvouleteho synka a ten uz vazi kolem 13 kg, takze chci take lehke golfky do 9 kg, poradi mi nekdo?

martinka24
autor
23. dub 2009

zapomnela jsem dodat cenu - ta by mela byt kolem 2000,- maly nechce uz moc v kocarku byt , ale bez nej byt take nemuzeme, takze nechci moc investovat kdyz za chvilku bude chodit asi uplne bez kocarku 😀 myslim....

zojina
23. dub 2009

chicco ct 0,5 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20402389&tab=5 jen třeba v jinem provedeni neni špatny ja ho měnla pro holku 3 roky a i se vněm vyspala

astrane
23. dub 2009

tak zkus mrknout na zopa jumper,dá se sehnat na netu asi za 2,5tis a je fakt prostornej i pro větší dítko...asi jako chicco multiway,ale levnější-velikost i váha je nastejno,,byly jsme je teď omrknout a porovnat-mají asi 8 kg-polohovat jdou,ale taky ne do úplného lehu,ale pokud v ních dítě nespí denně,tak to podle mě neva...náš tak spí v pohodě....A mají dlouhou zádovou opěrku,tak nemusíš mít strach,že mu bude čouhat hlava... 😉
Jízdu vyzkoušenou venku nemáme,ale asi je kamoška koupí-momentálně přemýšlí,jestli modrý nebo zelený 🙂

astrane
23. dub 2009

zojina-to je super cena,ale ta barva teda pro kluka asi moc ne 😉 😀 Ale jsou lehký.....a pěkný....

martinka24
autor
23. dub 2009

diky, jdu se kouknout 🙂

astrane
23. dub 2009

Ona je spousta golfáčů a některý jsou fakt lehký i levný,ale mají často krátkou opěrku zad-měřili jsme to a není problém najít míry od 36 do 52cm...náš požadavek byl standatních 45 nejmíň...aby si mohli pohodlně opřít hlavu a cena kolem 3 tisíc a polohovací záda a nožičky a madlo v ceně....většina kočárků to nesplnila...

vitaka
23. dub 2009

ahoj, zkus se mrknout sem: http://www.babycar.cz/web/website/mainmenu/baby...

my máme Mark 4 - a jsme spokojení...sice nemá polohování nohou, ale když spí i ve sporťáku, tak mu trčí nohy ven, takže toto je takové zkosené...a myslím i dost pohodlné pro dítě.....kukni kdyžtak do mého albíčka...přidám tam fotku kočárku a taky do něho mám ušité vložky pro ještě větší pohodlí.....kočárek jsme vybrali, že je skladný, lehký a pohodlný pro malého (nemá rád těsný malý prostor)....je to takové vajíčko a tak se v něm dobře cítí....jako že je široký....jo a má super věc, má polohování zad a taky zipový nánožník, takže je to super na manipulaci (ale to se musíš ptát předem prodejce, protože se vyrábí i nánožník bez zipu).