Levný pěkný trojkombinovaný kočárek. Poraďte

ema.no
5. pro 2007

vím že už tady takových diskuzí bylo mnoho přecejen chci založit novou kde byste odpovídali na mé dotazy..jsem nováček a neorientuji se v ostatních diskuzích...chtěla bych nějaký levný pěky trojkombiunovaný kočárek zatím teda nevim ale byli mi nabídnuty kočárky tako a deltim..jestli máte zkušenosti nebo tipy na jiné kočárky piště

aponchie
5. pro 2007

co treba z quelle Hoco nebo Hauck stejny jako Takko ale kvalitnejsi

karotky
5. pro 2007

Co je to levný? 😕
Jde o to,jak a co má ten kočárek vydržet,jak má být velký-prostorný,spolehlivý? 🙂
Já nechtěla předražený,ale určitě kvalitní,lehký na manipulaci,trojkombinaci(na požití pro dítě do 3.let),prostorný a hlavně hodně do terénu.
Zvítězila u mě Imglesina Magnum. 🙂
Stála mě 12 000kč.
Počítám s tím,že v ní odvozím min. ještě jedno dítě.

aponchie
5. pro 2007

ja mela takko na mimi a chicco na sportacek a uz nemame nic mala ve dvou letech odmitla v kocare bejt takze u nas je to celkem jedno miluju hluboke houpaci kocarky treba roan matina inglesina atd,nemam rada trojkolky mam divny pocit z prevraceni ,ktere sem uz zazila u graco trekko trikolky a jane tak nevim

suki
5. pro 2007

já mám kočárek Babyactive-je to trojkombinace a jsem moc spokojená http://www.babyactive.cz
-stojí 6500Kč.Je to typ Babyactive Breaker.

matlahon
5. pro 2007

Ahoj já mám Patron apollon alux a jsem strašně moc spokojená, hlavně ted když malé je přes pul roku, v pohodičce se mi do kočárku velze jak do délky tak do šířky, ptř moje kamarádky co mají jiné značky mají už kočárky na délku malé!!!! a prcci ještě nesedí, aby je dali do golfek.

draga
5. pro 2007

já mám Hoco Diamond kupovaný přes net a stál 8000,- v normálním obchodě 12.000,- jsem spokojená od 6tého měsíce v něm Dalíčka vozím bez té vkládací tašky,je to trojkombinace a zatím vyhovuje a neuvažuju o jiném 😉

krista
5. pro 2007

Ema.no my máme vybraný Moon S4, stojí na netu 9999,- v kamenných obchodech kolem 12tis. (nevím jestli to neni pro tebe třeba hodně, ale jsou i dražší 😉)
Dá se použít jak korbička, tak sporťáček (všechno se vyměňuje stlačením dvou tlačítek) dále se dá přichytit na podvozek pomocí adaptéru autosedačka Maxi-Cosi, přední kolečka má aretační, takže se dobře ovládá a skládá se stisknutím jednoho tlačítka 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

pipisek
6. pro 2007

no já mám 3kolku jané slalom pro, zatím vozím hlubokou korbu a malé je něco málo přes 4měs. a ještě tak měsíc v něm i s fusakem bude. a to má jednu z největších korbiček, jinak větší mají snad už jen klasické hluboké kočárky. jsem s ním spokojená, dobře se ovládá i jednou rukou, pravda je, že najíždět na obrubník se musí jinak než se 4 kolkou. jde o zvyk. nevýhoda - malý nákupní košík a nehoupe !!!!

navi
6. pro 2007

krista: my Moon S4 máme, je krásný a každý nám ho chválí 😀 Nevýhodou je, že sportovní verze se nedá dát do lehu, polohuje se celá sedačka a dokud mimi nesedí, tak není moc dobré ho tam dávat. My máme obříka a do korbičky se nám už nevejde, takže teď máme na chvíli kočár po synovci(už se nemužeme dočkat, až vytáhneme zase ten náš) Ale u vás takový problém nebude, než bude potřeba fusak, už vám bude miminko sedět a navíc holčičky bývají drobnější 😉 Jinak jsme s ním maximálně spokojení to skládání je opravdu snadné a ovládání taky super 😀

navi
6. pro 2007

krista no vy vlastně fusak budete potřebovat v březnu je jěště zima, ale to bude maličký miminko a to se vejde do té korbičky i s fusakem bez problému 🙂

odetka
6. pro 2007

Ja mam Deltim Skippi a moc spokojena nejsem. Ted na zimu se mi tam mala uz spatne vejde v pytli a je tam takova nahnacla. Myslela jsem, ze kdyz uvadej, ze je do 3 let, tak s timhle nebudu mit problem.

krista
6. pro 2007

Navi fakt ho máte?! Udělala jsi mi obrovskou radost 😵 Máme tady diskuzi:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

A skoro nikdo nám tam nepíše, říkala jsem si, že není možný, aby ho nikdo neměl, takovej supráckej kočárek 🙂 😵

O tý nevýhodě s tou sedačkou vím no 😖 Chvíli jsem kvůli tomu uvažovala nad Moon T4 (který to má v pořádku) ale prostě nemá pro mě takovej šmrnc a my jsme byli oba dva s manželem malinký tak snad nebudeme taky mít obříka a nějak to zmákneme 🙂

krista
6. pro 2007

Jé Navi a nechceš někdy přihodit do albíčka fotečku kočárku 😵

chaluska
6. pro 2007

Karotky, mám Inglesina Magnum a je super. Hlavně do terénu a nemám problém s prostorem. Jedna pani mě oslovila na zastávce a byla nadšená, že ho máme, že ona v něm odvozila dvě děti a mají ho jako nový schovaný pro bráchu. Jediné co tomu vytkla je sporťák. Divočejší dítě ho může rozhoupat a převrátit. Uvidíme, třeba budem mít zrovna doma andílky. 😉

nikka.vo
6. pro 2007

kris - já mám quinnyho buzze a u toho se taky polohuje celá sedačka, ne jen záda, takže tam pořád je ten velkej úhel mezi dády a podprdelníkem 😖
Ale tím jak má pod sebou fusak, který je dost tlustý, tak je to do půlkulata jako sedačka, neni to tak ,,ostrý,, No ale stejně, no 😖

navi
6. pro 2007

kristi my měli to samý dilema, Moon jsme chtěli rozhodně a přemýšleli jsme i nad tou T4, ale vyhrál S4, prostě jak říkáš má šmrnc 😀 Ta korbička má 80cm na délku a náš malý má teď 72, takže oblečený s dekou a fusakem nemá šanci( my jsme zase oba vysocí, ani se nedivím, že je tak velký 😉 )Tak jsme ho kopili už s tím, že asi budem nějkou dobu používat ten kočár od švagrové, ale prostě jsme neodolali 😀
Do albumu přidám zatím je hlubokou korbu, ten sporťák vyfotím, máme ho doma(malý už ho občas na chvíli testuje)a pak taky ukážu 😉

krista
6. pro 2007

Teda holky vy mi dáváte, mě tu vždycky někdo řekne že je to na prd, tak jsem z toho špatná ... pak mi zase někdo řekne že mu to nevadí, tak je mi líp a takhle to asi bude pořád dokola dokud nějakej kočárek nekoupíme 😀

Navi jak jsem ti házela odkaz na tu diskuzi tak tam má Moona Lukajda, ještě používají hl. korbičku, ale říkala, že potkala maminku ve sporťáku tak se jí na to ptala a prý jí to nevadí ... takže fakt nevim no, ale zase mi nikdo potom kočár nepůjčí 😖 A někdo mi říkal, že pak můžu koupit golfky tak uvidíme 😉

Těším se na tu fotku 😵

krista
6. pro 2007

Už jsem ji viděla, udělala jsi mi radost 😵 😵 😵

krista
6. pro 2007

Jo a prosímtě jak to zvládáte ve sněhu? Sice sníh už teď moc neni 😅 ale jde to? A ty přední kolečka jak nejsou gumový nedrncá to?

nikka.vo
6. pro 2007

kris, tak je to se vším 1000 lidí - 1000 chutí 😒

Záeží ak ty seš velká puntičkářka a tak ... na Buzze jsem taky četla názory že je to kočárek tak na nákupy, někdo zase psal že v pohodě i do menšího terénu - lesní cesta a tak - no a vyber si, že jo.
Ale tím že někdo napsal, že terén v pohodě, tak jsem nad tím pak už nepřemýšlela, nejsem náročná, beztak bydlím ve městě - na nákupy jezdíme hodně 😀 tak co, no...
Taky nemám přední kolečko nafukovací - naštěstí 😉 a nedrncá to 😎

nikka.vo
6. pro 2007

...ale je to jinej kočárek , tak co já vim, co Moon 😅

pohlaď za mě pupíčka, Terez 😉

krista
6. pro 2007

Veru díky, ty za mě pohlaď Nikouška 😵
Já právě co se týče těch koleček, tak třeba Cam Cortina měla ty kolečka takový pologumový a prý to děsně drncalo (teď už dělaji i nafukovací) takže z toho mám malinko obavy, ale zadní u Moona jsou nafukovací a přední právě takový ty pologumový, tak snad to bude OK a řekla bych že kočík budu využívat podobně jako ty 😉 Hlavně ve městě, po chodníkách, do lesa asi ne 😀

navi
6. pro 2007

kristy no moc do terénu to není, na to je dobrej ten co teď máme, ale to je vyloženě tank a nelíbí se mi ani trochu. Tu Cortinu jsem vuděla, má kolečka až moc tvrdý, uplně to rachotí, když se jede. Je to kočár asi jako ten Quinny, do města 😉 Jinak ty přední kolečka se dají zablokovat aby se neotáčela a když je horší terén, nebo sníh tak je to lepší.
No je to prostě jak říká nikka: 1000 lidí 1000 chutí nebo názorú 😅 (se omlouvám za gramatiku, mám slovenskou klávesnici a chybí mi u s kroužkem 😀 )

ema.no
autor
6. pro 2007

jsem ráda za všechny příspěvky budu ráda jěště za vaše příspěvky i odkazy at to skouknu mame favorita- Babyactive,ale taky tako se nám zdá dobrý..

bambulik
6. pro 2007

Dara sping cool...

krista
6. pro 2007

Navi díky za vyčerpávající info 🙂 Já ho prostě chci 😀 Je to taky jedinej typ kočárku kde jsme se shodli i s manželem, líbí se mu jako design tak barvy, mě se zase líbí že tam jde upevnit autosedačka a celkově prostě jdeme do něj 🙂

nissanek
6. pro 2007

Ja se pripojuji hlasem ke kocarku Hoco Diamond. Jak pise Draga, pres internet 8000 a je skvely. Zatim pouzivame i vloznou tasku, coz je nutne, kdyz bydlime ve tretim patre bez vytahu 😠

orisek1
6. pro 2007

Ema.no:my máme hoco zephyr (nebo jak se to píše) - je to čtyřkolka,trojkombinace,vhodné do terénu. Cena byla přes internet asi necelých 12.000. Už si to přesně nepamatuju. Jsme s ním hodně spokojeni, jezdíme denně a v hodně náročným terénu a doteď jsme neměli žádnou závadu, jen jsme jednou přifoukli kola. ale jak tu psala tuším draga, tak taky od Martínkových šesti měsíců nepoužíváme tu vnitřní vaničku, bo z ní vyrostl. Ale jde to i tak, i když ještě nesedí.

novako
6. pro 2007

Ema.no: Tako je polská značka. Pokud Ti nevadí polské výrobky, proč ne. Taky hledáme nějaký kočárek za rozumnou cenu. Uvažujeme o rakouské firmě HOCO anebo o české firmě Patron Bohemia. Jestli holky máte zkušenosti, prosím, pište. Díky!!!

Nissanku: Na netu jsem četla, že u Diamondu je problém s fusakem pro větší dítě. Zkoušela jsi ho připevnit?

slevik
6. pro 2007

Ahojky,
tak nedá mi to nereagovat na příspěvek od pipiska 😎 . Jané slalom pro nemá největší hlubokou korbu z tříkolek, tu máme my, co jezdíme v cortině 😵 . Ale nic proti, jen upozorňuju 😉. Já teda malou vozím ještě pořád v hlubokým a předpokládám, že zimu v něm přečkáme 😎 .
Ale jinak emě neporadím, ten nš není z řady levných kočárků 😔 . Ale jinak je super, do města i do terénu 😵