Levný pěkný trojkombinovaný kočárek. Poraďte

ema.no
5. pro 2007

vím že už tady takových diskuzí bylo mnoho přecejen chci založit novou kde byste odpovídali na mé dotazy..jsem nováček a neorientuji se v ostatních diskuzích...chtěla bych nějaký levný pěky trojkombiunovaný kočárek zatím teda nevim ale byli mi nabídnuty kočárky tako a deltim..jestli máte zkušenosti nebo tipy na jiné kočárky piště

nissanek
6. pro 2007

novako: problém je že do vložné tašky větší dítě nedáš, má je 70cm a nosnost 9 kg. Fusak jsem ještě nezkoušela, ale draga výše píše že to není problém.

ronie
6. pro 2007

musim souhlasit se slevikem-jané má spousta kamarádek a Oli by se do něj teď už nevešel-natož s fusakem 🙂 My máme magnum-takže se vejdem-ještě je malá rezerva, takže zimu taky snad přečkáme. Jen sem zvědavá na sporťák-také sem slyšela o nestabilitě-no uvidímě, kdyžtak hlubokej vystřídaj nějaký golfky 😉

kamila4
6. pro 2007

AHOJ HOLKY,já jsem koupila Jané Nomad Pro 2007,ale šestikolku a jsem moooc ráda,že jsem nekoupila trojkolku.Vídám jich jezdit po městě moc,ale tuhle jak napadl sníh a zmrzlo to... hrůza,maminy si neuvědomují do čehjo jdou.aspoň to co jsem viděla byl děs.Mě se trojkolka zdála moc vratká a vyjet s ní schodek do krámu je trochu drama.Šla jsem v brně do veliké prodejny kočárků a zkoušela a zkoušela ... který by mi seděl v ruce,byl lehký , prostorný a přitom ne masivní,aby se dobře skládal i do kufru se vešel a byl dobře manipulovatzelný.Ten můj to splňuje na 200%,jsem z něho nadšená ,snad bude kvalitní.Korba není moc velká ,ale ani malinká a sportovní verze je z těch větších.Sedačka se upevňuje bez adaptérů a do korby se mi v pohodě vejde teplý fusak.
¨Tak ať dobře vyberete...
http://www.kocarky.cz/kocarek-jane-nomad-pro.html

kristi
6. pro 2007

ja jsem mela Free Line dona twist a pohoda, jenze my uz tak 4 mesice jezdime v golfacich.

pipisek
6. pro 2007

k JANÉ SLALOM PRO
psala jsem "jednu z největších korbiček", vím, jané nemá největší 🙂

ronie
6. pro 2007

😉 pipísku mě přijdou všechny kočárky malý-když máme v 6 měsících 9 kilo 😀

pipisek
6. pro 2007

kamila 4
já mám slalom pro, tu trojkolku, chtěla jsem Nomáda, ale rozmluvil mi to manžel, nezdaly se mu ty dvojitý kolečka....že nejsou nic moc a nejsou nafukovací. takž jsem dala na jeho "technický názor", ale závidím ti košík, protože je větší než u slalomu 🙂

kaaterinkaa
6. pro 2007

Ahojky, holčiny. My máme Hoco diamond a jsem spokojená s víceúčelovostí, taška se dá vyndat, to mi vyhovovalo úplně zpočátku při cestování, vejde se nám do osobního auta, takže je skladný, do autobusu se taky vejdeme, jediné, co mi vadí, že po Vánocích bude mému synovi(te3 měsíce,3týdny)ˇmalý, jelikož je syn velký a korbička je podstatně malá. Zdědila jsem klasický fusak, obyčejný, který se tam však nevejde, takže jsem si opatřila nový, modernější, ale je to jak pro housenku, fakt málo místa. Malý po Vánocích sedět ještě nebude, tudíž budu muset tašku vyndat a holt jezdit jako ve sporťáku...jinak žádný problém, sehnala jsem ho za 8500Kč...pááá

aponchie
6. pro 2007

vcera sem byla v bazaru u nas a spousta krasnych kocarku premyslim ze nema cenu kupovat dalsi novy kocarek ale koupit asi ojety hluboky a sportak a golfky v jednom mame vlastne.jinak s emi libi jeste xlander ale 4kolka a ty patrony jsou taky super hlavne jsou bezpecne maji fosforove prouzky do tmy jsou velke a pekne taky,videla sem inglesinu houpaci ojetou za1800kc jako novou!jinak mam na zahrade peg perego houpaci kocarek hluboku karko zelene s poloh.hlavickou ale je zastaralej typ takze jezdit s nim po meste asi neni in 😀 ale mala v nem byla nejspokojenejsi.neumim si predstavit v trojkolce nepohoupat dite proto sem vzdycky hledala kocark co trosku houpe,jak vidim syndrom trojkolacek ze kyvou kocarem do stran tak premyslim jestli netrpi trochu konstrukce a jestli to ditko nevypadne 😀 bez urazky...od jakziva bylo bezpecnejsi mit 4kola nez3uz z pohledu fyziky prej sem nekde cetla 😀

pipisek
6. pro 2007

ronie
tak to je kus chlapa !!!

aponchie
je to fakt s těma 3kolama, musíš se s tím naučit jezdit. a to houpání mi chybí, když kočárek stojí tak místo toho jezdím pořád dopředu a zpátky, dopředu a zpátky.....a ještě ke všemu mi malá spí, jen když jezdím. prdel je, že když jdu pak bez kočárku do sámošky, tak čapnu nákupní vozík a u regálu provozuju to svoje "dopředu a zpět". asi to musí být božská podívaná 😀 tolik k syndromu trojkolaček, ha ha ha

kamila4
6. pro 2007

pipisek: no něco na tom je , kola jsou sice bez nafukování, ale už vidím jak já nafukuju kola...cha cha.no uvidíme,mám termín až za 3 týdny takže ho ještě nepoužívám,uvidíme pak v praxi.

slevik
6. pro 2007

Aponchie - tak mě teda houpání rozhodně nechybí a naopak jsem ráda, že ho nemáme 😉 . Aspoň nám babičky nezvykají dítko na houpání 😅 . A pokud si na to dítko nezvykne, tak to ani nevyžaduje, tudíž může třeba i spinkat a usínat ve stojícím kočárku, aniž by s ním kdokoliv houpal 😎

aponchie
6. pro 2007

nj slevik ja neodsuzuju trojkolky jen rikam svuj nazor,me se proste libi kocarek 4kolovy klasicky pro miminko a houpani je uklidnujici ale vubec ale vubec neresim takove veci jestli si zvykne na neco takoveho prirozeneho jako je houpani ale to uz je na jine tema nekde sem to psala myslim stala sem se zivym dudlem ci co 🙂)ja mela malou u sebe v posteli do pul roku a naucila se spat pak normalne 😀 ted nema jeste 3roky a ma uz velkou postel,houpala sem ju konejsila nenechala vyplakat,chodila k ni kdyz zaplakala a delala vse co potrebovala a kaslala sem na nejake novinky co se maji a nemaji delat nam to slo ale jak rikam jen nazor 😉

aponchie
6. pro 2007

jinak zalezi na diteti nektere bude spat porad nektere jen u houpani nektere nepotrebuje houpani ale to urcite neni o tom ze to nepoznalo predtim ja myslim ze poznalo uz jen tim jak bylo v brizku a houpal se s nim cely svet 😀

slevik
6. pro 2007

Apon - ono záleží mimčo od mimča 😎 každé je jedinečná osobnost 😵 Ale to bychom odbíhali od tématu...

womann
6. pro 2007

Ahoj,meli jsme Apollon Alux od Patronu,a nic moc.Meli jsme novy,ale zacal "tahnout do leva, rozbil se zip na boude, a kolecka,kdyz se sundaly, sli veelice spatne nandat.Vzhledem k tomu, ze hodne cestujem, mne fakt nevyhovovalo kazdou chvili hlidat kolecko, aby nam v zatacce neujelo.Tak levny zas kocarek nebyl.Vyreklamovali nam polovinu vad, mnenili konstrukci.Nevim, zda je to u nich bezne,ale myslim, ze ty spoje do x jaksi nejsou vychytane.
Ted mame Quinny speedy sx,ve sportaku,a je super.Na trojkolku si clovek musi zvyknout.Lehka,skladna,bomba.Mame pripravenou korbu pro mimi.
Jinak jak tu nekdo pise s malou korbou, tak Apollon ji mel prostornou-tedy tasku,mimi by se tam v poho veslo, ale co nam to bylo platne,kdyz v cca 5 mesicich,kdyz jeste samo nesedelo, pri prochazkach strasne brecelo,ze chce samo sedet a nevidi ven.Cca mesic jsme nejak prezili, a kdyz mimi sedelo,koukalo ven,a bylo to v poho.Pak se vejde i do relativne male korby Quinny.Sedi a je v O.K.Nebo ho muzete dat do sportaku.Tak si pak vyberte 😉

andreea
7. pro 2007

Ahoj,my jezdíme v Casualplay S4 a zatím jsem s kočárkem spokojená.Je v poho ve městě i v terénu. 🙂

nasticka
8. pro 2007

já se též přidám se zkušenostma, máme cam cortinu, hluboká korba v pohodě i s fusakem, malé bylo 5 měsíců a myslím, že se vpohodě vejdem, než začne sedět.jinak jak tu někdo výše zmiňoval syndrom trojkolaček, tak trpíme tím samým "dopředu-dozadu" a též to dělám i v krámě s nákupním vozíkem..manžel se mi vždycky chcechtá, že nákup uspávat nemusím 😀 no jináč je tříkolka perfektní, nemohu si ji vynachválit, a jsem moc ráda, že nemáme nafukovací kola, bydlíme navsi, jezdíme po lese a po poli a s nafukovacíma bychom asi každou chvíli píchli...a nepřipadá mi, že by ty pěnový kola drncaly...po dlažbě nebo asflatě jedou krásně potichu a na kamení to trošku hází, ale naší Andulce se to líbi,takže nevidim problém 😅 cortinu mohu vřele doporučit, tedy minimálně v hlubokém provedení..už se těším na sporťák 😉

luucia
8. pro 2007

Tak já přidám svoji čerstvou zkušenost. Máme kočárek Bébéconfort High trek 😉 Je to trojkolka a houpe! Dole na korbě je čudlík, kterej se zmáčkne a korba se dá houpat 😉 Jinak korba je dost veliká, s fusakem máme ještě dost místa, dá se jednoduše skládat úplně do placata, takže do auta super, je lehkej, na sněhu se s ním taky jezdí dobře... Zatím sem na něm nenašla žádný negativum! Vlastně jedno jo, je trochu dražší 😝

karotky
8. pro 2007

Luuci.............to je trojkombinace nebo jen hluboký kočár? 😕

luucia
8. pro 2007

karot, je to trojkombinace 😉 Ale je dobrý, že hluboká korba se může dávat do auta jako autosedačka, což docela dost využíváme! 😉

karotky
8. pro 2007

Tak to je šikovné..........jako autosedačka.To slyším poprvé v životě. 😅
A ještě dotaz............je ten kočár použitelný do 3.let dítěte?

luucia
8. pro 2007

Karot, nevím podle čeho to mám posoudit, ale je u toho sporťák. ale do kolika let se dá použít, to nevím 🙂

karotky
8. pro 2007

Tak to asi je. 😉
Tak hlavně,že je spokojenost............mě by akorát odradila ta cena,ale nejsem si jistá,jestli by se mi tam Áda teď vešel. 😀

luucia
8. pro 2007

karot, cena je horší, ale my to neplatili a babičky za každou cenu chtěly tenhle kočárek 😅 😀

karotky
8. pro 2007

V tomto případě by mi ta cena taky nevadila. 😀
Tak hlavně ať slouží k plné spokojenosti a bez reklamací. 😉

kocurek
8. pro 2007

JA mam JANE CARRERA PRO ( korbicku a sportak )a stal me vseho vsudy 7500,-. 😵 Koupila jsme jej v nabidce ve Spanelsku.

dygab
9. pro 2007

Ahoj, tak moje zkušenost.....Máme Hoco z druhé ruky od kamošky. Je to trojkolka, s odpruženou vidlicí, takže super do terénu. Jsem s ním hodně spokojená a jsem iráda, že jsem koupila kočír z druhé ruky. Nebojím se s ním drandit kdekliv a nemusím se k němu chovat jako ke křišťálové kouli. A ještě byl levný.
Jediný problém vidím ve velikosti. I kdyz má jednu z největších korb vůbec, tak se nám prostě narodilo na zimu dlouhé dítě. Zatím se am Hanička vejdei s fusakem, ale je to opravdu natěsno. Brzy budeme muset na sporťák.
Nicméně se značku naprostá spokojenost.

kasli
9. pro 2007

TAk mi máme také HOCO typ Ranger za 10000,- a zatím spokojenost! Jediné co bych tomu kočárku mohla vytknout je, že boudička moc nedrží a padá, ale to je tím, že dneska se to všechno dělá z plastu a ta boudička je na nějaký mechanismus, který když se pořád stahuje a vatahuje se ochodí, ale manža to vždy nějak rozklepně takže to drží!!
Jo kočárek jsme koupili v Depemu www.depemo.cz mají tam i jiné značky a jsou tam moc milé a příjemné prodavačky a hlavně tam kočárky i opravují! 😉

kralik
11. pro 2007

Ahoj holky tak my máme Teutonii Spirit S3 a jsme zatím naprosto spokojená. Teda až na jedno a to taky malou korbičku. Máme k tomu Fashion korbu a tu bych doporučovala pro zimní děti, tj. až trochu vyrostou nebudou muset být nabaléné a ve fusaku 😉 (my jsme červencový) . Zatím se tam, ale Kryštůfek vejde i s fusakem, tak si myslím, že prosinec v klidu zvládnem a uvidíme jak bude v lednu.
Jinak ho můžu opravdu doporučit 😎 .