Lze koupit pláštěnku ke kočárku Maked Lucky?

rilwen
23. čer 2013

Ahoj,

uvažujeme o koupi kočárku Maked Lucky. Co jsem pochopila, výrobce nedělá pláštěnky a sítě proti hmyzu na kočárek a vajíčko. Máte s tím už některá zkušenost? Co jste ke kočárku pořídily? Nerada bych zjistila, že na ně vůbec nic nepasuje. 🙂

Díky,

Rilwen

rilwen
autor
23. čer 2013

Respektive pláštěnky na vajíčko, korbičku i sporťák.

mimarse
15. srp 2013

@rilwen Lze ji tedy dokoupit? 🙂

rilwen
autor
16. srp 2013

@mimarse se samostatnou nabídkou jsem se nesetkala, ale našla jsem obchod, kde dávají pláštěnku jako dárek. Takže i když není na stránkách výrobce, ejhle, existuje. 🙂 http://www.detskyraj.cz/
Také tam umožnují nakombinovat korbičku v barvě a černé. To je také málokde, většinou jsou jen celobarevné.

mimarse
16. srp 2013

@rilwen Rozhoduji se mezi právě mezi Luckym a DorJanem Harmony.

rilwen
autor
16. srp 2013

@mimarse Já už mám objednaný Lucky Wiki (ten dvoubarevný). Ještě jsem přemýšlela o Sojanech, ale málokde je mají a mají malé ty košíky dole.

mimarse
16. srp 2013

@rilwen A jakou barvu sis vzala? Když bych se rozhodla, tak také určitě volím kombinaci černá+barva...

rilwen
autor
16. srp 2013

@mimarse zelenou a černou.

limpopocz
22. srp 2013

Dobrý den, my máme v nabídce universální pláštěnky nebi-li nepromokavé folie na hluboký kočárek, na kočárek s nastavitelnou rukojetí, i na nosítko ( vajíčko). Moskytiéra je universální. Vše naleznete v našem obchodě Limpopo.