Má někdo kočárek s pultíkem?

terezkakoe
23. říj 2010

Ahojky, chtěla bych se zeptat, jestli mi někdo nedá tip na kočárek, který má před dítětem takový pultík na odkládání jídla či pití. Mám tento kočárek od Bertoni http://mimi-vyskov.com/8938-bertoni-foxy-2010-s... , ale úplně mi nevyhovuje kočárek jako takový. Zato s funkcí toho pultíku jsem moooc spokojená a mladej taky. Krásně si tam úřaduje a já se můžu chvíli věnovat třeba nákupu.
Na internetu jsem nějak nic nenašla, tak by bylo fajn, pokud někdo něco takového má doma, kdyby to sem napsal jako tip. děkuju

power700
24. říj 2010

Ahoj, já jsem dceru vozila v Peg perego aria. Byly jsme obě dvě spokojené. 🙂

primarka
24. říj 2010

Zdravím.Já jsem též měla sporťák s pultíkem a byl super.Jezdila jsem a pití i sváča stála před malou ,právě v tom pultíku.Skvěle to drželo a tak mohu jen doporučit.Značku si již nepamatuju,byl to pátý povoz,který jsme pořídili jednomu prckovi a mám v tom trochu zmatek.Myslím,že ty pultiky jsou ale stejné u všech kočíků.Ten náš šel dobře otevírat,což malou při procházce docela zabavilo,když zrovna nehodovala 😀 to ji bavilo též.Sama se obsloužit a vrátit lahvičku zase zpět.

hame
27. říj 2010

Ahoj, my máme chipolino futura taky s pultíkem 😉

saronka
27. říj 2010

Já mám pultík ale pro sebe u držátka a super věc na odkládání jídla, pití, hraček 🙂) vše po ruce 🙂

romana29
27. říj 2010

měli jsme taky s pultíkem i nahoře, i dole pro malého. Bohužel hodně rychle hodně vyrostl a nedal tam pak kolínka, takže jsme museli ten jeho sundat a měla jsem jenom já nahoře.
Tak i na to pozor, podívat se, kolik tam dítěti zbývá místa 😉