Malá kolečka u kočáru. Jaké máte zkušenosti?

jankatr
16. led 2009

Ahojky - zaujal mě kočárek pro dvojčátka Patron F4 duplex http://www.baby.patron.eu/cs/katalog/kocarky-pr... - akorát váhám kvůli těm malým kolečkům.
Jaké máte zkušenosti s podobnými kočárky? Jak se vám s nimi jezdí???

Ocením jakýkoli názor 🙂

jankatr
autor
17. led 2009

že by tu fakt neměl nikdo malý kolečka??? 😕

kacka.va
18. led 2009

jankatr: já viděla jet maminu ve sněhu a moc dobře jí to nejelo. neměla teda přesně tenhle kočárek, ale podobný. mně to přijde ulítlý, mít jedny kola obr a druhý pomalu menší, než má nákupní vozík. Možná, že je to moderní, ale praktické mi to nepřijde vůbec.

mirjanka
19. led 2009

Mně ta kolečka připomínají kolečka k popelnici 😀 ...ve sněhu se opravdu špatně jezdí s malými nebo zdvojenými kolečky, jsem zastáncem středních nebo větších koleček

jankatr
autor
19. led 2009

dík za názor holky - doufám že napíše taky někdo kdo ty kolečka vážně má...

Zatím co jsem tak kde zjistila, tak jsou lidi co jsou s něma naprosto spokojený, pak ti neutrál a ti co nadávají - takže jsem zas tam kde jsem byla - každýmu prostě vyhovuje něco jinýho 🙄 🙄 🙄

bertica.h
19. led 2009

jankatr..ide o to hlavne,kde chceš kočík využívať..či bývaš na dedine,či v meste a často chodíš MHD..ja tiež teraz riešim..čomu dať prednosť..či veľkým nafuk.kolečkám,alebo uzkemu,krákemu kočíku s malými kolečkami.. 😒 😒

pikkumyy
19. led 2009

jankatr - ja mam zkusenost s relativne malejma koleckama u golfek jane energy - na jezdeni po meste je to fajn, ale na snehu jely dost blbe, na zimu jsme si museli poridit sportak s velkejma kolama.
Jinak ty volny kolecka jsou dobry, protoze se s nima nanadres pri zataceni. Chtela jsem jeste psat, ze cim mensi kolecka, tim lehci kocar, ale ty dvojcatkovsky kocary jsou asi tezky vsechny, ne?

grej
20. led 2009

Ono záleží Jankatr, jestli s tím fakt budeš jezdit v terénu nebo ne. Já budu mít taky malý kolečka, protože normálně po silnici se s tím jezdí výborně. Je to skvěle ovladatelný - což bude jistě u kočáru na dvojčata výhoda. Do terénu se doporučují obecně velký kolečka.
A možná stejně na zimu už budete kupovat nějaký sporťák, ne?

Jinak jestli můžu doporučit - lepší by byly dvě oddělený korby. Kámoška má dvojčata a kočár využily pomalu jen na to, aby v tom JEDNA z holek spala doma třeba po obědě, protože obě se vedle sebe prostě nesnesly a řvaly a řvaly a řvaly... Takže procházka s nima venku byl porod. Takže jen holky seděly tak šel kočár z domu a koupili normální sporťák a hotovo.

andy80
20. led 2009

U nás by tyhle kolečka neobstáli. Pořád lítáme po lesích a tak. Nemůžu si vynachválit x-landere x3 který má obě kola opravdu velká a do terénu. Ale ten se pro dvojčátka nedělá. Ale myslím, že na dvojčatový kočár jsou tyhle kolečka opravdu pidi.

grej
20. led 2009
jankatr
autor
20. led 2009

No my bydlíme ve městě a když už někam do přírody tak stejně většinou po nějakých upravených cestách. Ale vzhedem k tomu že jsem skoro pořád sama doma (teda bez manžela) tak na procházky to většinou berem po nějakých parčících atak a tam jsou cesty upravené. Tak snad to nějak zvládnem. Tenhle se mi líbil nejvíc svým zpracováním. Původně jsme chtěli Implast nebo Teutonii, ale když jsem je viděla na živo tak se mi to moc nelíbilo - vypadaly tak nějak fórově... 🙄

grej
21. led 2009

Jani - Teutonia ti připadala fórová? Já teda měla "v ruce" Patron (jen teda pro jedno mimi) a nic moc. Přišlo mi to všechno takový plastový, měla jsem problém to vůbec odbrzdit, všechno takový tuhý, ale zároveň bylo vidět, že až to nebude nový, tak se to děsně rozjede... Naopak Teutonie mi připadá jako opravdu odolnej kočár...
Ale je to fakt o vkusu a názoru...

jmisa
21. led 2009

Ono některý Teutonie mají subtilnější konstrukci.

jankatr
autor
21. led 2009

Grej - nevím jestli to nebylo tím že to byl dvojčatovej - možná tam někde ubrali kvůli váze na úkor kvality 😒