Maminky, kdo všechno máte kočár Seed Pli?

patrickc
4. led 2012

Ahoj maminky,vy které máte kočárek seed pli ozvěte se mi🙂zdá se mi,že ho mám snad jenom já jediná🙂jsem ráda originální,ale ráda bych debatovala o seedu a dávala rady na vylepšení atd.🙂děkuju Lenka🙂

patrickc
autor
9. led 2012

No snad nejsem jediná??

patrickc
autor
11. led 2012

?????

patrickc
autor
14. led 2012

🙂

clarissa
25. led 2012

@patrickc Ahoj,ako si s tymto kocikom spokojna?mne sa tiez velmi paci a je jeden z favoritov..🙂

patrickc
autor
25. led 2012

Ahoj, s kočárkem jsem spokojená🙂 ačkoliv není odpružený, dá se sním jezdit i po vesnické "silnici" 🙂) bydlím na vesnici...je to jediná vada, ale jelikož mám ještě druhý, právě spiš na polnačky jsem spokojená🙂 tak si ho pořid, at nejsem konečně sama :D mám k němu i vložnou tašku a je taky super🙂 je to nádherný kočárek a já doufám, že se mi v bříšku klube druhé miminko, abych si mohla kočárek znova užít🙂

megi82
15. únor 2012

Ahoj, ja mám tiež tento kočiarik. Boli sme s ním vonku zatial len 3krát, ale som spokojna.Zatial využívame len vaničku. Mám k nemu aj nákupnu tašku čo je na košík a tá je super, čo sa do nej všetko vojde. Chcem sa ťa opýtať originál fusák ku kočiariku nemáš? Rozhodujem sa medzi ním alebo lodger bunkerom. Neviem, ktorý by sa tam lepšie hodil.

patrickc
autor
21. únor 2012

@megi82 jupííííííí 🙂 Ahoj, tak já origo. fusáček do něj nemám, mám jen vložnou tašku, tu tašku pod kočárek mám taky a je super...a využívám ji všelijak...až ted jsem zjistila že se dají měnit i potahy 😀 tak asi na druhé pořídím 😀 Lodger fusaček je super🙂 poku máš malou prdelku tak jsou super i Brio, Elodie...🙂

megi82
23. únor 2012

@patrickc Ahojky, áno tie poťahy som aj ja pozerala že sa daju meniť. Fajne aspoň možeš mať vždy iný kočiar 😉 . Lodger fusák si používala aj v športovom prevedení kočiara? Ako tam sedí, nešmýkal sa dole? Vidiš a so športovým prevedením kočiara si bola spokojná, hlavne s polohovaním? Joj ťažko sa rozhodnuť aký fusak, ale dosť rozmýšlam nad tým original fusákom len sa mi zdá dosť tenký. Tak uvidím aký nakoniec vyberiem.....

enja88
23. dub 2012

Ahoj! Tak ja si vcera po dlouhem uvazovani nakonec seed pli objednala! Tak doufam ze budeme moc spokojeni... Zatim nas tu tedy diskutujicich o kocarku mnoho neni! Tak kdo nejakou zkusenost ma, sup sem s ni!🙂

martinakl
7. kvě 2012

@megi82 Ahoj, prosim porsim, mas nejake postrehy o Seed Pli? Prave jsem ho "objevila" a opravdu me zaujal.. Chci nejaky lehci kocarek s vetsi korbou zejmena do mesta, obcas i na prochajdy na vsi. Nejaky levnejsi. Mela jsem doted vybrany Firkon, ale tenhle ted nabizeji za 8000 (coz je asi taky zvlastni, nechapu...). Tak nevim 🙂
Nebo nekdo dalsi nejake zkusenosti, recenze...?

megi82
7. kvě 2012

Ahoj, s kočiarikom som veľmi spokojná. Zatiaľ využívam len hlboku časť, tá je dosť veľká, mala sa mi narodila 55cm (riadny dlhánik), teraz máme 3,5mesiaca a krásne ma ešte veľa miesta. Super sa ovláda, nákupny koš je super (kup si aj nákupnu tašku čo ide do koša zmesti sa do nej veľa veci). Kúpila som si aj original fusák ten nemám ešte vyskušany uvidíme v zime 🙂. Som zvedava ako sa mi bude páčiť keď ho prerobíme na šporťak. Tam mi vadi, že sa nedá dať do uplneho ľahu :(.

vagner
22. kvě 2012

hoj maminky! Take mám kočárek Seed Pli (Cerny) a jiz osm měsíců jsem a nim maximalne spokojena! Je krásný a byla to láska na první pohled 🙂. Jezdím s nim jak po meste, tak s nami byl i na horách a zvládl to skvěle! Korba je dost velka, takže i ted nás maly v ni spokojeně spinka. Kdo me potká, tak mi kočárek chválí a je skvělý i prostor dole, kde vozim kolikrát i větší nákup a kočárek to v pohode ústrojí 😉! Já za sebe mohu jen doporučit a kdyby někdy náhodou bylo další mimi, tak budu volit zas a
jen Seed 😉

stejskalka
30. kvě 2012

ahoj maminky, tento kočárek je taky můj favorit, ale ráda bych ho sehnala s podvozkem, kdy jsou všechna kola stejně velká, nemáte ho některá, vyrábí se to vůbec??? moc děkuji za odpovědi.

livsa
13. čer 2012

Ahojte, mate niekto ku kociku aj ich original prebalovaciu tasku?
http://www.maderna.sk/katalog/product/7520/
Ak ano, mozete napisat, ako ste s nou spokojne? Vdaka.

megi82
15. čer 2012

Ahojte dievčata, potrebujem poradiť od vás čo máte tento kočiarik. Potrebujem dať do kočiara podložku ale neviem ako mám vybrať pasy? Keď máte kočiar prerobený na športak a chcete dať dieťa do lahu, aj vy mate dieťa akokeby dole hlavou? Diky

ver.kkk
11. črc 2012

ahojky, chtěla jsme se zeptat Vás které už kočárek seed pli vlastníte na to zda jde hluboký kočárek dát do rovna, slyšela jsem že je pořád trošku nakloněný a mimčo tam sjíždí. A ještě jsem se chtěla zeptat zda tam v té hluboké korbě je nějaká matrace či mimčo leží na těch pásech?to snad asi ne. Moc se mi líbí a začínáme o něm uvažovat, dík moc

mischako
22. črc 2012

@stejskalka no já jsem to na fotkách viděla se 4 stejnými, chce se asi poptat v obchodě, zda je to jiný podvozek, nebo jen kola na dokoupení.... taky by mně to zajímalo ,ale zatím jen teoreticky

mischako
23. črc 2012

@patrickc
@megi82

@vagner
ahoj, pochopila jsem, že vy už kočárek máte, proto jsem se chtěla optat: Má kočárek nafukovací kola, nebo jen takovou tu měkkou pěnu, na internetu píší v popisu, že nafukovací, ale z fotek to moc nevypadá a celkově se o kočírku nikde moc nepíše, asi není tak rozšířený.... Nevíte ještě prosím náhodou odkud kočárek "pochází"? výrobce?? Děkuji moc

romisa12
5. srp 2012

tak ja mam prave ted Seed Pli objednany tak jsem zvedava....mel by dorazit pristi tyden-pro ty z vas co uz ho mate mam otazku nevite zda na nej pasuje nejake madlo kdyz predelate na sportak? na jednom videu youtube z nejakeho veletrhu jsem videla ze ho tam meli pripadalo mi podobne jako je na golfkach multiway.....a jeste daji se nekde dokoupit jine potahy??? mam objdenany cerny a nahodou jsem objevila pani co prodava cervenou strdisku,kryt na korbu a tasku takze tez jsem objednala ale rada bych treba i jiny...

cutie_01
27. led 2013

Ahoj všem, obnovuji toto téma a chci se zeptat na vaše (aktuální) zkušenosti a spokojenost s kočárem Seed Pli či Seed Pli Mg. Máme koupený tento kočárek (zatím jsme jej tedy nevybalili z krabice), edice Fiat 500. Nevím, zdali jsou součástí balení i adaptéry na autosedačku (myslím, že spíš ne). Používáte/používal někdo z vás tento kočár spolu s autosedačkou a pokud ano, tak jakou? A co se dalšího příslušenství týče, máte originál Seed anebo něco jiného? Díky všem 🙂

cutie_01
27. led 2013

@patrickc
@megi82
@ver.kkk
@mischako
@romisa12
@vagner
@enja88
Ahoj, tak ještě píšu raději i takto jmenovitě 🙂 Chci se zeptat na vaše (aktuální) zkušenosti a spokojenost s kočárem Seed Pli či Seed Pli Mg. Máme koupený tento kočárek (zatím jsme jej tedy nevybalili z krabice), edice Fiat 500. Nevím, zdali jsou součástí balení i adaptéry na autosedačku (myslím, že spíš ne). Používáte/používal někdo z vás tento kočár spolu s autosedačkou a pokud ano, tak jakou? A co se dalšího příslušenství týče, máte originál Seed anebo něco jiného? Díky všem 🙂

romisa12
27. led 2013

@cutie_01 asi moc nepomuzu kocarek jsem mela bez autosedacky,prislusensatvi bylo original a zjistila jsem ze potahy z verze MG nepasuji na tu starsi verzi dural jinak kocarek jako takovy dobry

cutie_01
27. led 2013

@romisa12 Díky za info. A příslušenství k tomu jsi měla/máš prosím jaké?

enja88
27. led 2013

@cutie_01 Tak ja kocarek mam a spokojenost. adaptery jsme koupili zvlast, museli jsme koupit i plastenku- je suprova ted do chumelenice, pak jsme koupili nakupni kosik ktery si taktez nemuzu vynachvalit, staci mi ho jen vyndat a nakup si odnesu domu v klidu a jinak na ty adaptery pasuje dost sedacek, treba cybex, maxi cosi.. My mame maxi cosi a spokojenost, chvalej ji jak vzhledove, tak i diky jeji vysoke bezpecnosti. KDYBY neco tak se jeste ptej, nad fiatem jsme take uvazovali ale nakonec mame normalni seed pli a budu si k nemu enchavat jeste sit nejake vyraznejsi potahy🙂) jsem na to posuk🙂)
Jinak @romisa12, mas kocarek kratce? pouzivas jej i jako sportak?

cutie_01
27. led 2013

@enja88 Tak to zní dobře, díky 🙂 Ty adaptéry jste prosím kupovali kde a za kolik? (zatím jsem viděla jen na domovském webu Seed, cena 49 EUR vč. dopravy). A jak se kočárek skládá do auta, jde to skutečně tak lehce (a rychle), jak to promují?

enja88
27. led 2013

@cutie_01 kocarek jde krasne, lehce a rychle slozit.. Dokonce i ja blondyna (technicky antitalent), jsem to zvladla na jednicku!
Kocarek bereme s sebou vsude, vejde se jak do kufru, tak i dozadu na zem k sedacce, je vazne uzounky a lehky proti ostatnim...
Ja tam kde kupovala kocarek jsem koupila i vsechny dalsi veci k tomu najednou. Bylo to z nejakeho kramku v Praze a vse jsme objednavali pres net, musela bych kouknout do papiru na www stranky.. Jinde k sehnani nejsou? Nas vysli asi kolem 500 kc. Kdyby tak dejte vedet a ve zrpave poslu odkaz na ten kramek..Snad ho najdu.Ale urcite v krame kde jste koupili seed musi mit moznost doobjednat adaptery.🙂 jakou mate barvu?🙂

cutie_01
27. led 2013

@enja88 Objednávali jsme přes net a máme tento viz odkaz - http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zboz... Příslušenství už tam právě žádné k němu neměli a když jsem zkoušela hledat na netu, tak jsem zatím na nic moc právě nenarazila. To jsem ráda, že se do toho auta dobře skládá 🙂 Ještě budeme muset vyzkoušet, že se nám bez problému vejde i do našeho mini auta 🙂 Za odkaz na ten obchod budu ráda, děkuju.

romisa12
28. led 2013

@cutie_01 mela jsem cerny cely a pak k nemu jsem dokoupila cervenou boudicku a kryt korby + cervenou tasku....pak jsem objednala cele hnede potahy MG ale nepasovaly -maji jinak zipy..a mela jsem ho celkem kretce jelikoz holka vyzadovala houpani takze jsem sla do klasickeho houpaciho kocarku

weveruska
5. únor 2013

Ahoj @cutie_01 a vlastně i všichni ostatní, kdo Seed pli máte nebo se o něj zajímáte. 🙂 Je nás teda, zdá se, pekelně málo. Když jsem jej chtěla koupit a hledala nějaké dostupné recenze a zkušenosti maminek, co jej již mají, tak to byl téměř nadlidský úkol. @cutie_01 K tvému dotazu na adaptéry - já jsem je loni v září nebo říjnu kupovala (společně s celým kočárkem, pláštěnkou a náhradní korbou) tady http://www.letajicisen.cz/cz/hledani.html?searc.... Adaptéry mě vyšly na nějakých 460 Kč, pláštěnka 370 Kč, náhradní korba 1290 Kč plus pošta. Ale dívám se, že je už v nabídce nemají, asi jsem brala poslední kousky. 😀 Nicméně určitě zkus paní do obchodu napsat, je moc milá a ochotná a třeba bude mít možnost je ještě objednat. I když nevím, protože mám pocit, že se Seed v ČR moc neuchytil, nechce sem asi už dodávat a doprodávají se poslední kousky - jak jinak si vysvětlit tu nízkou cenu, která byla ještě před rokem někde u 20 tisíc? Ale já jsem ráda, že ho mám - za cenu nějakého polského vraku mám kvalitní dánský kočárek. 😉 Adaptéry mám na sedačku Maxi Cosi, tady byla volba z důvodu bezpečnosti jasná. Sedačka na adaptéry pasuje krásně a na podvozku je oproti jiným kočárkům hezky vysoko. Bohužel ti ji teď nemůžu na kočárku vyfotit, nemám ji doma, ale když se připomeneš tak za týden, tak ti ji blejsknu.
Jinak tvůj dotaz na další příslušenství - jestli origo nebo ne, tak já to mám takto - pláštěnku origo - je super i do větru nebo zimy, nejen do deště, má průduchy na dýchání a reflexní prvek na stříšce kočárku, abys byla vidět, síťku proti hmyzu neorigo, tašku do košíku pod kočárek neorigo - origo už asi v ČR nejde sehnat, tak jsem zaimprovizovala s touto http://www.ecobag.cz/produkty/reisenthel/tasky-... a je super, teď se všem tak líbí, že ji bere i kámoška do Bria místo jejich origo boxu 😉, dál taška na rukojeť - tu jsem chtěla origo, je naprosto suprová, ale bohužel zrovna barvy, které jsem potřebovala - buď černou, stříbrnou nebo černou s potiskem paní neměla skladem a ostatní barvy by se mi nehodili, tak jsem vzala DM tašku za 599 Kč a koupila si na ni klipy na uchycení, vypadá to líp než přehozený popruh přes rukojeť a navíc to ani nezavazí, ten popruh zavazí. No ale jestli ty máš kombinaci sand/red, tak obě tyto barvy tašek má paní skladem za 690 Kč, takže na tvém místě bych tašku vzala origo, škoda, že moje barvy nebyly. ☹ Z dalšího příslušenství mě napadá už jen nánožník na sportovní verzi, ten si nechám ušít na MMB na míru asi od této paní http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=2&albu..., protože k Seedu originál není a žádný univerzální /např. Emitex/ na něj moc pěkně nesedí, Seed je dost úzký, dál mě napadá ještě vložka do kočárku na léto, tam půjdu taky do nějaké šité, ale určitě bez postranic, ty postranice ve sporťáku nesedí - zkoušela jsem Emitex Moby a vypadalo to hrozně, mě se líbí např. toto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=49558307&ta... - ty lesklé obzvlášť 😀 a poslední věc fusak - tak ten taky nemám originál, neměli moji barvu a zdál se mi ten origo dost tenký. 😒 Omlouvám se, že jsem se tak rozepsala, ale třeba to někomu k něčemu bude. 🙂 Musím jen podotknout, že zatím nemám kočárek vyzkoušený v terénu, miminko se má teprve narodit, ale co jsem zatím jezdila po bytě, po dvoře a zahradě, tak jízda super!
Ale abych jen nechválila, tak jsou dvě věci, které mě opravdu dost štvou. 😠 První - špatně vyřešený leh u sporťáku, je to spíš polosed než leh, sedačka jde sklopit jen do dvou poloh - sed a pololeh, protože když dám třetí polohu, tak je to sice leh, ale hlavou dolů a to je jaksi nepoužitelné, že? 🤐 A druhá věc jsou pásy ve sporťáku - to je teda taky dílo, budu je muset nechat upravit - rozstřihnout, vložit takovou tu zacvakávací sponu a zase sešít, protože jinak do toho kočáru nedám ani podložku, ani fusak. 😠 Ty pásy jsou dělané v jednom kuse, takže nejde odpojit horní díl, provléct dírkou ve fusaku nebo vložce a pak zase připojit na spodní díl, je to prostě v kuse a celé to žádnou dírkou neproleze. Doufám, že mi to bude nějaká švadlena ochotná upravit, protože jinak nevím co s tím. ☹ Ty pásy mě štvou asi nejvíc.
A poslední věc - přikládám pár reálných fotek, protože těch jsem taky na netu moc nenašla.

ilunab
7. únor 2013

Ahoj maminky, chtela bych poradit s koupí potahu na seed. Chtela bych silver nebo pískový. Mam cerny. ☹ je pekny,ale chci veselejsi variantu. Nejlepe zeleny, modry. Dekuji.