Maminky, můžete mi někdo doporučit fakt dobré golfky?

lachtane
20. zář 2012

Zdravím maminky,
můžete mi některá z Vás doporučit nějaké kvalitní golfky? Mám desítiměsíčního synka, který je trochu obr (79cm, 12 kg) a do sporťáku už se mi nevejde ☹ . Sháním nějaké golfky, které by byly kvalitnější, dobře ovladatelné, polohovatelné jak do lehu (synek ještě sám nedokáže sedět bez opory) tak do sedu, měly by mít alespoň trochu větší nákupní košík. Zkoušeli jsme chicco multiway, který nám byl doporučen v babiez, synek se tam vešel, ale trochu jsem se zalekla né přiliš pozitivních recenzí od vás..... Nechci nic extravagantního, mám ráda klasiku (4 kola). Díky díky moc za Vaše potřehy a doporučení 😅

hehena
20. zář 2012

kočárky Baby jogger jsou pro větší děti. dělají i čtyřkolky. a pak Cybex callisto. máme oba, neb jsme taky měli obříka, kterej se v roce nevešel do sporťáku. Do BJ i Cybexu se vejde snad i čtyřleťák.
BJ nemá v těch golf verzích polohovatelný nožky, i z toho důvodu jsem volila Baby jogger city elite, což je sporťák a ten doporučuju opravdu vřele, je to skvělej vůz. výrobná manipulace, skvělá stabilita atd.. Cybex už si myslím, že není vhodnej pro dítě starší, i když by se pod stříšku vešel, tak to sezení je poměrně krátký, tudíž dost nepohodlný. syn nám v kočáru zase rád jezdí a ty Cybex jsou pro něj už hodně nic moc a i mě se dost blbě tlačí jeho 15 kilo. (v roce měl 80 cm a 11 kilo, ve 2 letech 93 a 13,5 kila tuším a teď má kolem 98-100 cm a 15 kilo). No a v BJ je to pohoda, váha se parádně rozloží, hoví si tam a má nosnost 35 kilo. .))

jancule79
20. zář 2012

Ahoj, my máme Peg Perego Pliko a maximální spokojenost. Hlavně kvalitní provedení, jezdí v nich teď druhý syn a jsou jako nové (myslím po konstrukční stránce). Polohování do lehu, velký nákupní košík. Já měla ten samý problém, protože kluci jsou dost velcí a ve většině golfek byli jako skrčenci. 🙂

hojda
20. zář 2012

Já šla do obchodu, taky pro Chicco a nakonec jsem odešla s Peg Perege Sí. Varianta Pliko je taky dobrá, pokud v nich budete trávit hodně času. Já chtěla hodně lehké a to Sí jsou. Bylo mi řečeno, že pokud chci dobré golfy, kta Peg Perego nebo Inglesina. PP navíc dobře dopadli i v testech. Jinak je tu maminka, která vyzkoušela osobně přes 20 kočárků a hodně chválila NUNA.

kacka.l
20. zář 2012

Napadá mě, babyjogger city mini, nebo gt. Quinny senzz, mamas&papas luna, navington cadet a britax b-agile. Myslím, že multiway nepatří mezi největší ani nejlepší. 🙂 Špatné není ani pliko a sí. U tak malého určitě lepší pliko a vlastně ještě jané nomad ze starších. 🙂

kami1984
20. zář 2012

Mam taky bab jogger city mini a spokojenost velika!!! nejsou to typicke golfky,ale maji radu prednosti,vlezu se s nim vsude,genialni skladani,obrovsky kos pod kocarkem, vhodny i pro vyssi postavy.. na to ze to je mestsky kocarek, byl s nami i v lese,u more na plazi,mam najezdeno za 8mesicu opravdu dost astale ve skvele kondici,coz u jinych kousku nebyva zvykem.. a hlavne,poprve minuly tyden jsem narazila na maminku,jeste z Polska, co mela ten samy jako ja🙂))

lendam
21. zář 2012

Mám Chicco Multiway od června, Lukáš má 96cm a 16 kg a vejde se tam bez problémů. Jako druhý výber jsem měla Cybex, ale tam mu zadní opěrka končila v půlce hlavy, ale zase je i na těžší děti. A Chicco bylo cenově fajn, za 3 000Kč.

anehap
21. zář 2012

Taky máme Peg Pérego Pliko(taky jsem hledala "klasiku") a jsem maximálně spokojená, nemám co vytknout 😉 Malá má 26 měsíců, necelých 13kg, kolem 90 cm a krásně se tam vleze, pohodlně vyspí, když jsme někde na cestách 🙂 ....jsou dobře ovladatelné, velký koš(vzhledem k jiným golfkám), ideální i pro vysoké maminky. Chicco multiway jsem taky původně chtěla, ale po vyzkoušení rychle zavrhla 😒

medvidek
21. zář 2012

Máme golfky Chicco Multiway a naprostá spokojenost. Máme je už čtyři roky a teď v nich drandí druhé dítko. Bydlíme na vesnici a vydrží i cesty necesty. Jsou stabilní, přední kolečka se dají zaaretovat a jdou do lehu. Já jsem chtěla především golfky co mají všechna čtyři kolečka jako dvojkolečka, né že ve předu bude na každé straně jedno a vzadu budou dvojkolečka. 🙂

xmalij
21. zář 2012

Mame Peg perego si completo a spokojenost.
Objely jsme s kamaradkou x obchodu a zkusili favorita Cybex calisto, byl divny, rozhrkany, libila se mi ale spojena rukojet. Chicco zas mohutny, zbytecne velky, ale levny.
ABC design, levny, pekna, ale nesel polohovat.
Mclaren povedeny, ale cena uz moc vysoko.
Nakonec Peg vyhral a splnuje vsechny pozadavky.