Maminky poraďte. Doporučíte kvalitní golfky?

dostyna
25. led 2012

Sháním golfový kočárek. Určitě by měl být lehký, kvalitní větší kolečka, prostorný.Moc se mi líbí Nuna Pepp, ale tam se mi zdají malá kolečka a hodně nízko posazený.

mamkamarketa
25. led 2012

nuna pepp je desne nizky, je to vylozene mestsky kocarek. navic nema polohovatelnou podnozku a to maleho ditka jako mas ty,je celkem (podle me) blby.
urcite nedoporucuju chicco multiway-sekaj se jim kolecka (potvrdili mi to v obchode pri reklamaci) pry se casto nici. ale ty zase byly prostorne.

dalsi otazka je kolik do nich chcec investovat,jestli chces spojenou vodici tyc,nebo golfky

za me je dobry cybex topaz nebo callisto

germaine
1. únor 2012

Já původně chtěla Quinny Zapp Xtra, jenže pak jsem zjistila, že tenhle polohovací model se musí sundat celá ta plášťová konstrukce, aby se dal složit, takže jsem z nich zas vycouvala a jsem tam, kdy jsem byla. Vždycky některé vyberu a pak zas je zvrhnu z různých důvodů (nepolohovací, nedají se otočit pro i proti směru, nemají madlo apod...)

zanet2009
1. únor 2012

pro takhle malé mimčo bych raději doporučila z vlastní zkušenosti kvalitní sporťák, aby se Ti tam dítko vlezlo i v zimě ve fusaku potom. 😉

maciik
1. únor 2012

My jsme nakonec vybrali Jane energy a zatím jsme po pár jízdách spokojení... Máme doma malého buřtíčka a vleze se do nich pěkně, kupovala jsem je z mmb a vlezl do nich bez problémů 3letý chlapeček (byl to osobní odběr).