Maminky poraďte kočárek do terénu s velkou korbou

perglajka
9. únor 2012

Máte typ na kočárek, který má velkou korbu a velká kolečka do terénu? Líbí se X-leander, ale ten má malou korbu 😒 Všem děkuji za názor 🙂

tkanicka
9. únor 2012

pokud nehledáš nějakou super značku, tak za nás Dorjan Danny sport, projel i lesem a korbička dlouhá i široká, je tu na něj speciální diskuze, takže více info určitě najdeš tam.

gabour
9. únor 2012

Já měla Inglesina Magnum a celou zimu s ním jezdila na horách ve sněhu (bydleli jsme na horách). Byl super.

dasty79
9. únor 2012

Jednoznačně Peg Perego GT3 - super 🙂

tajemna30
9. únor 2012

Hezký večer, my máme Dorjan Prestige, malá už měla 8 měsíců, a nádherně se do korbičky vejde i s fusakem. Takže počítám že do jara tam určitě vydržíme. At jsou na Dorjan názory různé, za mě naprostá spokojenost, bydlím na vesnici a kočárek splňuje vše co jsem od něho očekávála. 🙂 Sestra má Bugaboo, malý má 10 měsíců a také když potřebuje se bez problému vleze do korby. Samozřejmě záleží v jaké cenové relaci chceš hledat.

kubinkov
10. únor 2012

Myslím, že do terénu je čtyřkolka lepší. Třeba Emmaljunga.

martasek
10. únor 2012

Já měla do terénu kočárek od českého výrobce Patron Bohemia Apollon Alux a naprostá spokojenost, zvládne jakýkoliv terén a korba je velká a prostorná.

popellka
10. únor 2012

Inglesina Magnum - nejlepší volba co jsem mohla udělat, malá má 8 měsíců, vejde se tam krásně i s fusakem, do terénu je super - jezdíme i takovýma cestama, že bych neřekla, že to ten kočárek vůbec vydrží 😀 a bonus - nádherně drndá!

mahafi
10. únor 2012

My máme taky Inglesina Magnum a jedině spokojenost. Madla se tam vejde i s fusakem naprosto v pohodě, má místa všude (vepředu, vzadu, i po stranách 🙂 ).. a v terénu je nepřekonatelný 🙂. Zároveň je dost lehký (na trojkombinaci) a zvládám ho vynášet i v metru na přestupech nebo do schodů. Třeba Patron Apollon se mi blbě nosil, byl těžší. Kamarádka má do terénu Hartan (typ nevím, ale má taky 4 rovnocenná velká kola, oproti inglesině má i přehazovací rukojeť) a je s ním taky moc spokojená. Tak ať dobře vyberete 🙂

neu.sona
10. únor 2012

Trojkombinaci neporadím, ale vím, že si chci na prcka pořídit hlubokou korbu iglesinu sofii či ottutinu, magnum se mi nelíbí 😖 a sporťák buď x-lander nebo peg-perego. Ještě uvidím.
Podle mě ta trojkombinace není žádná výhra. Málokterý kočárek je opravdu funkční do terénu a je s velkou prostornou korbičkou.
Mně se třeba šíleně moc líbí maxi-cosi mura 4, ale ten sporťák? Děs běs....A to je velká škoda.

kaeth01
10. únor 2012

kamaradka ma Hartan - nemecka znacka.. bydli uprostred pole na konci sveta 🙂 takze opravdu potrebovala kocarek do terenu jak se patri a byla s nim hooooodne spokojena.. a me se libil vzhledove taky..

schnek
10. únor 2012

mám Mikrus Alu sprint s natáčecí nápravou=uřídím jednou rukou, je to 3kombinace a v korbičce děti byly do roka, v nouzi se tam s pokrčenýma nohama vešel i 2leťák, když se v zimě venku počůral 😉

eriska
10. únor 2012

za nás jednoznačně dorjann danny sport, projel polem, lesem, a každý den sjížděl kočičí hlavy..vše zvládl na jedničku..korbička byla prostorná, prcek v ní vydržel 9 měsíců (dá se polohovat zádová opěrka-super vychytávka)

anehap
10. únor 2012

Měli jsme Roan marita - malá v něm s fusakem byla do 9 měsíců a to nebyla žádný drobek 😉 , i cena dobrá, projeli jsme s ním několikrát hory a lesní a polní cesty a pohoda, brácha s tříkolkou se pěkně nadřel 🤐
Ale Inglesina Magnum taky super, zkoušela jsem ho taky, jen vyšší cena, ale jinak podobný Roanu 😉

jop
10. únor 2012

Inglesina Magnum - super do terénu i jinam!

ciernavila
12. únor 2012

DOrjan Danny Sport Prestige - 2011, do terenu parada, do snehu tiez. Dizajn sportaku nic moc ale jazdil dobre. Korba velikaaaa, maly tam bol do 9 mesiacov skoro. Ma asi 83 cm vnutornu dlzku to ma maloktory.

camelinka
12. únor 2012

mame tez Dorjan 2011 a je to tancik ktery projede vsechno, obzvlast ted ve snehu 🙂 🙂 , vlastne ani pomalu nejezdime po silnicich 😀 😎

madormi
21. únor 2012
weri1
21. únor 2012

dorjan ,ale teda sporťák nic moc vzhled 😀

eatygrenee
21. únor 2012

máme taky dorjan, spokojenost- i s tím sportákem, mě se líbí 🙂

martinka.pida
21. únor 2012

Tako warrior korbičku, sporťák už neé 😉

mmisul
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pejtho
22. únor 2012

Kamarádka pořídila do terénu Patron Apollon. Vypadá hodně bytelně. Určitě bych řekla, že do terénu je lepší čtyřkolka.
My máme Peg Perego GT3. Bydlíme ve městě, ale když jednou za čas vyjedeme do terénu, tak taky docela v pohodě. Ale nejsem si jistá, jestli by kočárek nějaký horší terén vydržel déle...
X-Lander mi nevím proč přijde strašně vachrlatý-takový jak pro panenky a do terénu taky nevím....

zusann
22. únor 2012

máme xlander x1- odpružení na všechny čtyři kola, ale špatne se snim zatáčí! kdybych se mohla rozhodnout znovu tak volim Jané.

evuna
22. únor 2012

no já jsem spokojená s Inglesinou Magnum....opět jsme ji pořídily🙂))hlavně na terény...

vojtaxx
22. únor 2012

My máme FIRKON F7 a ten má podle mě nevětší korbičku a kola taky super..už ho mám na 2 dítě a super...zatím jsme projely vším 🙂

werunka21
22. únor 2012

Roan Marita 🙂

chlebenka
22. únor 2012

TFK joggster 😉

misav
22. únor 2012

My máme Patron Bohemia Apollon Alux
http://www.moje-miminko.cz/kocarky-patron-apoll...
a max. spokojenost. Prezil jezdeni po lese (chodili jsme na houby) i snih v zime. A po dvou detech je stale ok. Nevyhoda je, ze je docela tezky, a taky zabira v aute dost mista (aspon myslim, nemam moc srovnani s jinymi kocarky).

kaculawagnerova
23. únor 2012

ja mela country cross dorjan a byla jsem s nim velice spokojena ... slo s nim jit kamkoliv,jen je trosku tezsi ale jinak uzasny ..ted ho mame jen ve sklepe a skoda z uz je prcek velkej 🙂

adelaz
23. únor 2012

Firkon - má různé druhy a všechny bych řekla jsou vhodné do terénu a super korba 80cm... já mám Firkon Verano a doporučovala bych Firkon Verano Long... a cena je super... krásně pruží, houpe a je fakt prostorný a mají krásné barevné kombinace🙂