Maminky poraďte kočárek do terénu s velkou korbou

perglajka
9. únor 2012

Máte typ na kočárek, který má velkou korbu a velká kolečka do terénu? Líbí se X-leander, ale ten má malou korbu 😒 Všem děkuji za názor 🙂

herminka
23. únor 2012

Já bych naopak Dorjan Danny sport moc nedoporučila. Do města je super a jinak na něj nedám dopustit, ale když vyrazíme s holkama na výšlap, připadá mi, že ty, co mají klasickou čtyřkolku s kolama za sebou (typu Inglesina), se tolik nenadřou a dítko tam není tak natřásané.

jasekd
23. únor 2012

Ja spis obecne... Do terenu jako je les a polni cesty, je podle me nejlepsi klasicka houpaci 4kolka s nafukovacimi koly jako Roan Marita, Inglesina magnum, nebo nas Babyactive Ballerina - maji velkou prostornou korbu, nas krasne houpe, je peknej, ale trochu tezsi a jako sportak skutecne nic moc - neni prostorny, takze jako hlubokej jednicka, sportak radeji jiny. Do zimy a snehu, jako mame ted (Jablonec nad Nisou, nedavno kalamita) ovsem ocenuju soucasny kocar (Jane powertwin, je to tandem kocar), coz je 3 kolka s nafukovacimi koly s moznosti zataceni predniho kola, ktere se do terenu zaaretuje a drzi, s takovou 3kolkou projedete i uzke vyslapane cesticky apod. Navic je lehci nez klasika. Takovy kocar jsem ale s hlubokou korbou nemela, takze v tom neporadim.

giraafje
23. únor 2012

Já mám do terénu Quinny Speedi, je krásně odpružený, bytelný, stabilní, má velká nafukovací kola. Korba taky celkem velká, malého jsem v ní měla do 7 měsíců, pak jsme to "přestavěli" na sportovní verzi a koupili zmenšovací vložku a teď už je tam bez té vložky, jenom ve fusaku. Na vycházky do přírody je to myslím ideální. Horší je to, když chceš často jezdit autem, skládá se to sice dobře, ale je dost těžký, takže do auta jsem si pořídila golfky Chicco, ty se ale do přírody nehodí, nejsou odpružené, takže ty používám do auta a na nákupy.

rosny
23. únor 2012

nam vsichni doporucovali Bébé Confort High Trek, mame ho, tak cekam, az budu moct vyzkouset 😉

mirunda
23. únor 2012

Mám Dorjan Danny Sport, sice z roku 2008, ale po jednom dítěti je děsnej, nikomu bych ho nedoporučila.. korba sice veliká, mají krásné barvy, ale toť vše.. urvalo se mi ve sněhu přední kolečko, takže reklamace (ale vyšli nám vstříc, abychom nemuseli dlouho čekat, tak nám poslali jako náhr. díl jen to kolečko a přidělali jsme si to tam sami), košík je odřený od předních koleček, patentky na tašce a jeden na košíku se urvaly.. a včera (vozím v hluboké korbě druhé dítě) mi upadla jedna pružina 😀 Tak to mě dorazilo, příští týden mi dojde Mutsy Urban Rider sporťák - ten je taky velikej a prý na terén výýýbornej, ale nevím, jak je na tom hluboká korba.. Jen Danny Sport je prostě polskej šmejd!

adriana1
23. únor 2012

Peg perego GT3, měla jsem ho a tet slouží bejvalé švagrové v řecku. Do terénu byl super

micka1
23. únor 2012

Ahojky my máme Sojan Q7. Je to sice polák,ale jsme s ním spokojeni. Je to klasická 4kolka, houpací, velká prostorná korba. Dcera se nám tam krásně vleze i s fusakem. Můžu říct že ho hodně v terénu využíváme. 🙂

veronikap036
22. bře 2012

taky máme apollon alux (patron) a teda do terénu bomba,a le není to zase kočár do města - je těžší a ve městě se hůře ovládá, v lese ale bez chyby, jeli jsme s ním různé terény. Korbička je fakt super prostorná!! Je to ten typ s taškou na dítě a naše malá je hodně dlouhá (20 měsíců, 90cm)a vleze se tam ještě teď (už má teda sporťák) a jak byla ještě donedávna zima, tak i s fusakem na spaní. Budu ho prodávat, kdyby někdo chtěl 🙂 brzo bude v bazaru!!!

katka_21
27. bře 2012

Chicco Polar - klasický houpací kočárek na širokých odpružených kolech s prostornou korbičkou, pro miminka již od narození do cca 36 měsíců. Je to kočárek osvědčené a známé značky, myslím i za docela rozumnou cenu 😉