Máte kočárek pro dvojčata za sebou?

chajdrnka
27. bře 2014

Máme peg perego duette už skoro 8 měsíců. Jsem s ním velmi spokojená-je to jediný kočárek, se kterým se vejdu opravdu všude. Ale...kluci už mají vyndané korbičky a já mám pocit, zda by nebyla lepší klasická kárka, kde jsou vedle sebe? nejsem si jistá,zda se takhle víc "nenadřu"..jezdíme dost venku a rovinka nám moc neříká..a tak nevím, zda není "lehčí", když jsou vedle sebe? to,že jsou naproti sobě mi nevadí...

editah222
27. bře 2014

Nemám dvojčata, ale děti rok od sebe a použivala jsem kočár se sedačkama za sebou (Baby jogger), protože jsem se chtěla všude vejít, ale kdyby mi šlo jen o jízdní vlastnosti tak bych brala sezení vedle sebe (super je Easy wallker). Přijde mi to takové snažšína ovládání, jak děti rostly tak bylo dost náročné kočár nadzvednout třeba na patník. Myslím si, že oboje má svoje pro a proti 🙂

pidisek
27. bře 2014

Mame mima kobi pro dvojcatka a zatím naprosto super / město i terén a velikost jako mono kočár 🙂

nov777
28. bře 2014

Mame perego aria twin a fakt se celkem nadru, divim se, protoze jsem cetla jen pozitiva a ja tak nadsena nejsem - jsou to golfky, decka sedi vedle sebe.

koffen
28. bře 2014

Měli jsme ABC Design zoom za sebou, byl perfektní, ale jak holky začaly být těžší, začal se mi blbě ovládat, vyjet na chodník byl dobrý trénink, takže jsme ho vyměnili za Phil and Teds vedle sebe a super, dobře se ovládal, když už holky ťapkaly, tak jsem ho i bez problému tlačila jednou rukou...My vedle sebe z počátku neměli kvůli průjezdu do výtahu. Tenhle PaT je super úzký i když prostorný. Myslím, že duo kočár za sebou bude vždy hůř ovladatelný než kočárky pro sezení vedle sebe.

hellinka1
28. bře 2014

Mame Easy Walker duo a nedam na nej dopustit. Kocarek za sebou jsem odmitla. Vadilo mi, ze na jedno dite nikdy neuvidim co dela. Je lehoucky, skladny, vejdu se do 80 dveri, ma to velky kosik. Holky do 18mesicu v nem spaly kazdy den venku. Fakt jen chvalu musim rici.

dana3262
28. bře 2014

My máme Easy walker duo. Ten je bezvadný. Ještě teď se v něm vyspí oba (starší 4 roky). A taky máme phil and teda explorer. Strašně špatně se ovládá. Nemám kam dát věci, jedno dítě cuci do zad tomu před sebou.. znovu bych ho už neporidila.

tarra27
28. bře 2014

my máme děti po sobě brzy a tudíž i kočárky pro dvojčátka - easy wallker duo, jsou vedle sebe, mají dost místa, obě vidí, obě si vyhrají, když je cesta dlouhá... a je skladný super do auta, dá se vyprat a co je plus, že se děti zabaví vedle sebe v pohodě, má velká kola a nedrncá, uveze obrovský nákup, projede v pohodě 80 nebo 90?? dveřmi...lehce ovladatelný, otočíš i jednou rukou na místě, lehký na ježdění a super se s jím jede....my ho máme dva roky a nedám na něho dopustit. Jak do terenu, tak do města....nejlepší. A každý, kdo si chtěl zkusit a zkusil jet s našima dětma, že je to zajímalo, se divil, jak je lehky, skladný atd....za mě nejlepší. a dá se sehnat i v bazaru za dobrou cenu.

PS do kočárku za sebou bych nešla