Máte kočárek s přehazovací rukojetí? A jaký?

ashlee
30. črc 2011

Kamaradka chce koupit kočarek s přehazovaci rukojetí,mate nekdo takovy?dik za tip

mrsblack
1. srp 2011

Máme teutonii mistral, ale přehazovací rukojeť jsem zatím nevyužila - když je potřeba, tak spíš přehazuju korbičku, je to rychlejší než sundavat tašku na kočár z rukojeti a přehazovat ji. 😀

hojda
1. srp 2011

Taky jsem to u kočárku chtěla, ale bohužel člověk nemůže mít všechno, takže tento požadavek padnul, nakonec mi to nějak nechybělo, měla jsem přendavací korbičku u sporťáku, ale to se musí nastavit před jízdou.

hansed
4. srp 2011

Já měla kočárek Gabi II, přehazovací rukojeť jsem použila jednou a nikdy víc...kočár šel hrozně těžko ovládat 😠 mnohem lepší je přehazovací korbička 😉 teď mám Jet Neo a u něho jde přehodit hluboká korbička i sporťák 😎

kutcher
4. srp 2011

Tak máme ve sklepě záložní na zahradu od Babytrend a bojím se, aby mi tam při přehazování mladej nestrčil prsty, navíc se ty klouby pěkně rychle opotřebovávaj, takže používám fakt jen v nouzi

ikarkulka
4. srp 2011

měli jsme teutonia mistral s, tašku na rukojeti jsem nevozila, takže jsem rukojeť přehazovala celkem často - když svítilo malému do očí sluníčko, když jsem v horším terénu potřebovala jet většími koly napřed, když jsem malého potřebovala vyndat z kočárku i s vložnou taškou, když jsem např. ve vlaku potřebovala do korbičky lepší přístup a naopak trochu zmenšit prostor, který kočárek zabíral...

elvira
4. srp 2011

Měla jsem Firkona - hluboká verze super, sporťák se mi nelíbil a nebyl praktický, takže jsme jej pak poslali dál.
Rukojeť šla přehazovat velice snadno, neměla jsem s tím problém.

karmenta
4. srp 2011

také ted řešíme, máme vybraný kočár QUATRO MONZA 2011

anidomi
4. srp 2011

oba kocarky mam s prehazovaci korbickou/sportakem.. Zatim jsem to nevyuzila-na mimco chci videt 😀 Nedovedu si predstavit opak.. Ale az budeme potrebovat sportak,tak to bude prima 🙂 prehazovaci rukojet neni nutnost,aby byl kocik pohodlnej 😉 osobne si myslim,ze je to zbytecny 😉

deyana
4. srp 2011

pro mě nepostradatelná věc, využíváme pořád 😉
teď máme Quinny buzz, ale už ho asi ani potřebovat nebudu, takže servisovat a půjde z domu.. 😉

antarres
4. srp 2011

máme s přehazovací rukojetí trojkombinaci - Hoco Smaragd, sporťák (golfky) máme bez přehazovací rukojeti -Hoco Scooter