Máte nějaké zkušenosti s kočárkem Firkon Verano Long?

miatia
25. bře 2012

Potřebuji radu moudřejších a hlavně těch co mají tento kočárek v užívání, dneska jsem různě brouzdala internetem, ale nic pořádného jsem se nedozvěděla 😅 Tak že vám budu velice vděčná za názory, předem moc, moc děkuji 🙂

luxcka
24. dub 2012

Zdravím, mám firkon verano long, zatím jsem vozila jen v korbě a spokojenost veliká.

Mám ale dotaz na sporťák. Jak se tam přidělává nánožník? Mám takové neblahé tušení, že na tom našem sporťáku chybí druky. Na nánožníku jsou a stejně tak se přidělává nánožník i na hlubokou korbu. Tam jsou druky po stranách. Na sporťáku ne... Klidně si je tam narazím sama, ale nevím kam. Můžete mi s tím někdo pomoct? Docela by mi bodla i fotka. Pokud můžu poprosit - můj mail lmyska@centrum.cz

Děkuji moc 🙂

vacek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petrajavor
27. kvě 2012

Ahojky,tady už stejná diskuze je https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/recenze-... zkus se juknout tam 😉

maudn
27. kvě 2012

ahoj, my ho chtěli koupit takže jsem prohledávala co se dalo, nakonec manžel uvážil, že peníze ušetříme a použijeme starej kočárfirkon 07 nebo tak nějak, jinak ten kočár-long- se zdá být super, já bych ho hned brala, je lehkej (as o 5 kilo méně než ten co máme) a prý jediné mínus je, že začíná vrzat prý,ale taky ti to prý v servisu opraví, takže když mám doma ještě jeden kočár, tak by mi to vůbec nevadilo ,taky si někdo stěžoval, že se mu hůř jezdí v terénu, ale to je jasné, to je kočár na chodníky a ne do lesa, pro mě by to byla jasná volba, protože mimčo roste rychle a v zimě by se už nemuselo nacpat s fusakama do korbiček a sportaků, kam se vejde lehce malé miminko