Máte někdo zkušenost s kočárkem Espiro GTX?

veru23
21. únor 2011

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo tento kočárek a jak jste s ním případně spokojeni.Díky za odpovědi. 😉

markiprcek
21. únor 2011

ahojky, já tento kočárek mám a jsem s ním moc spokojená...kupovala jsem ho v roce 2009, takže teď už je možná ještě "vychytanější"...jediné co mi na něm trošku vadí je malý košík pod kočárkem (je jen na malý nákup), ale ty nové už ho třeba mají větší...taky hluboká korbička je trochu menší, ale já měla malé mimi a navíc narozené v listopadu, takže v hluboké korbě na zimu bylo hned prvních pár měsíců po narození ( i s fusakem) a sporťák už je pak v pohodě velký...taky ho nemám opravovaný (spousta mých kamarádek mají opravovaný jiný značky)... jestli chceš ještě něco vědět klidně se ptej, ráda odpovím, případně poradím 🙂

lukza
21. únor 2011

Ahojky já ho mám koupený v prosinci 2009 a je teda super neměnila bych sem na míru spokojená jen korba mohla být větší vydržela nám jen do 5měsíce ale naštěstí bylo akorát léto tak to tak nevadilo a sporták jde uplně krásně do lehu jako málo kočáku proto sem to hlavně volila jinak už jezdíme 2zimy hodně sněhu a krásně vše projede.jediné co měl tak že přestala fungovat brzda ale to jen proto že to s výroby bylo málo namazané takže manža to jen namazal a vše šlape jak hodinky.a co ted amě vadilo na tomto kočárku že nánožník je takový nevychytaný řže když díklo ještě ve sportáku pokládáš na spaní tak ten nánožník je krátký a já ho dítko jen po bříško ale vše se dá vychytat dekama atd.no každý kočárek má něco ale jinka jak píši konstrukčně a to je duležití je super takže já sem rpo tento kočárek a tedka chci kupovat golfky a opět uvažuji o této znače🙂)

flagicka
23. únor 2011

A MÁ TENTO KOČÁREK I VAJČKO NA KOČÁREK?