Máte někdo zkušenosti s kočárkem EasyWalker?

zuzicz
19. říj 2010

Na netu jsem nasla kocarek EasyWalker Qtro, ktery se mi moc libi. V obchode jsem na nej nenatrefila, mozna ho maji v Koline, ale to je hodne z ruky. Tak bych se chtela zeptat vas, jestli nektera tento kocarek vlastnite nebo popr i jiny z jejich rady. Korbicka se mi libi hodne, mam jen obavy o sportacek. Myslim, ze je prostorny, dobre ovladatelny a super na ulozny prostor. Nekde jsem se ale docetla, ze operka na zada neni prilis vyztuzena. Je to tak a je to v praxi takovy problem? A taky jak se vam osvedcilo to polohovani operky pomoci zipu? Dekuji moc za informaci.
Z

kaktusik007
20. říj 2010

znamy mali surodenecku verziu tohto kocika, boli uplne nadmieru spokojni... aj mi ho doporucovali, kedze budeme mat deti rovnako od seba ako oni (1rok), mne sa aj celkom fakt pozdaval, ale nakoniec som si povedala ze tolko opat za kociar nedam 😉 ale ak by som uvazovala nieco v tej cenovej kategorii, brala by som ho, dam hodne na referencie 🙂

xxksena
26. říj 2010

kamarádka si ho pořídila pro jedno dítě. tu čtyřkolku a je velmi spokojená. my o něm taky uvažovali. jinak v létě jsem se bavila s maminkou na pískovišti, která na něj pěla jen samou chválu. prý je lehký, skvěle ovladatelný, prostě samá nej ... 🙂

bera28
26. říj 2010

Ahojky, já mám EW pro svoje dvojky a spokojenost. Ovladatelný je bezvadně, je lehounký, korbičky v pohodě. Sporťák taky dobrý, až teda na polohování pomocí zipů 😖 Problém je, že když oba spí a jeden z nich se mi vzbudí dřív, tak když ho posazuji a musím u toho zapínat zipy, tak se většinou vzbudí i druhý. Ale zase tak často ho už nepoužívám, tak není co řešit. Kdybych se znovu rozhodovala, tak do něj určitě jdu! Já mám verzi ještě z roku 2008 a ty novější jsou mnohem vychytanější - lepší přístup ke košíku, zabudované sluneční clony,...

monihart
1. črc 2014

Ahoj, sháním Easywalker qtro. Neprodává někdo? Díky

panihk
1. črc 2014

Ahoj, my ho máme a spokojenost. Nejdou nám teda zaaretovat přední kolečka, ale to bude spíš tím, že to neumíme a nepotřebujeme se to učit. 🙂