Máte trojkombinaci do 10 tisíc a jste spokojeni?

mihsulka
15. říj 2012

Ahojky,
chceme poridit troj/dvoj - kombinaci do 10.000Kč...pokud někdo máte a jste spokojeni, napíšete přesně o jaký kočárek jde??? Děkuji za příspěvky 🙂

palomitacheca
15. říj 2012

Máme už skoro 3 roky kočárek Firkon Verano a neměnila bych. Tenkrát stál i s autosedačkou asi 9500Kč. Teď už ho využíváme pro druhé dítě a je pořád skoro jako nový 🙂

ruda
15. říj 2012

měla jsem dorjan danny sport a spokojenost, za tu cenu...už máme golfky a běháme po svých..

vendullka
15. říj 2012

Máme tako jumper x a už v něm vozím druhého prcka a jsem maximálně spokojená.

haninar
15. říj 2012

já měla firkona vector 3air z bazárku a do teď lituju že jsem ho loni prodala... teď firkon sháním také.. 🙂

paulia
15. říj 2012

Já mám také Firkon,momentálně v něm vozím po 3 letech druhého prcka a naprostá spokojenost 🙂

zvirka
15. říj 2012

Máme Camarelo Evolution, cena 8600 bez autosedačky. S hlubokou vaničkou jsem byla maximálně spokojená, veliká, malý v ní byl do 9 měsíců, protože dřív neseděl a pořád tam měl spoustu místa. Sporťák je o něco horší, poutací popruhy se pořád vyvlékaly, až jsme je nakonec zrušili. A nejsou dobře chráněné panty od stříšky, musíme dávat pozor, aby si tam malý neskřípnul prstík nebo se neodřel, to pantové kolečko je dost ostré, i když je to plast. Je ale možné, že u novějších je to už vychytané(kupovali jsme léto 2010), určitě se na to v obchodě mrkněte. A podvozek jsem velice spokojená, jezdili jsme s ním mockrát v lese, přední kolečka jdou dát napevno, na volno jsou perfektní ve městě. Velikánský košík, snad největší na trhu, zvládnu s ním velký nákup.

vamilka
15. říj 2012

máme Bexu a spokojenost maximální. Už máme sporťák a zatím jsem nenašla jedinou vadu.

vera_vila
15. říj 2012

Mám po prvním synovi dvojkombinaci Tako (typ bohužel přesně nevím, už je to 8 let, ale podobné typy stále vyrábí), a teď ji hodlám využívat i pro svého druhého synka... I když je to "polák", nedám na něj dopustit... Vnitřní taška byla na zimu super, po vyndání prostorná korba, sporták jsme dlouho nepoužívali, na jednu delší cestu vlakem jsme pořídili polohovací golfky a v těch pak už vydrželi až do prvních krůčků... Každopádně za tu cenu kvalitní a pěkný kočár...

stoupicka9
15. říj 2012

My měli Adamex Zeix před třemi lety a teď ho využijem znovu. Byly jsme s ním max spokojeni a i s autosedačkou nás stál 8500Kč.Sice už nemají ten náš model ale koukala jsem a mají jiné a taky krásné.Ten náš je jak nový protože jsme začli moc brzo sedět a pak chodit tak jsme ho měli jen na 1rok.Ale spokojenost.

cervenec
15. říj 2012

mám v-travel a za tu cenu maximální spokojenost,samo nějaký muchy se najdou,ale ted čekáme druhý a použiju ho i tentokrát,jen jsem vyměnila gumy,prtože byly sjetý 😉

madormi
15. říj 2012

měla jsem kajtex matrix lux. 9000 i s autosedačkou. S hlubkou korbou maximálně spokojenost, s autosedačkou žádná,po 5 měs jsem koupila jinou a sporták též nespokojenost. Kočár po 8 měs putoval do světa.
Plusy:
+velká korba, krásně krytá, plastová vanička, ideální do chladu. polohovací dno- využii jsme když už malá nechtěla furt jen spát, ale i trošku vidět. sporták do úplného lehu, otočný po i proti směru jízdy, nafukovací velká kola, houpe
Mínusy:
- malá autosedačka v 6 měs už tam malá byla narvaná, navíc to na mě působilo jako slabý plast.
-špatná skladnost- při skládání se musela odendat sedačka a složit podvozek bez ní a zabralo to spousty místa
takto to vypadá že má víc + než mínus, ale ta skladnost u mě převážila veškéré plusy, navíc ten sporták není tak velký, na to kolik zabere místa.

ssassi
15. říj 2012

ahojky. já mám v-travel od babyworld.
http://www.moje-miminko.cz/kocarky-v-cross-v-tr...
měla jsem plno kritérií - nafukovací kola, sporťák i proti směru jízdy, velká hluboká korba, otočná přední kola, lehkost a průjezd 60kama dveřma. všechno splňuje. je obratný, lehký, jede dobře v terénu i ve městě, sporťák i hluboká korba jsou dost prostorné (mám velké dítě a krásně se vejde). výhodou je stříška u sporťáku, která jde zatáhnout hodně přes - když svítí slunko. jako není to designové terno, ale je praktický, vejde se do něj hafo věcí. tahám do baráku po schodech, vláčím sebou každý den dva psy, v košíku dole jezdí vodítka, flašky, deky... a všechno vydrží.
neshledávám žádnou zásadní vadu, naopak působí silně prakticky a myslím, že vydrží i na druhé dítě.
dobře vyber!

lucajdak
15. říj 2012

Máme Espiro Enzo Evo 2012 nova kolekce cena 10200kC i s autosedackou.Maximalni spokojenost je lehoucky muzu jet i s jednou rukou a druhou držet prvního syna🙂
Doporučuji

olusenka
15. říj 2012

Máme Tako Warrior Plast (u verze Plast je větší hluboká korba, 80cm), jezdí se s ním pěkně, otočná přední kolečka, ale bohužel nás občas zlobí, hlavně levé přední. Taky mi vadí horší přístup do košíku. Je tam sice navíc zip, ale není to šikovné. Sporťák jsme ještě nezkoušeli, ale vytáhneme ho brzy. Zaplatili jsme asi 10.500Kč a v té ceně je kromě kočáru 3kombinace navíc fusak a rukávník, které jsme přikoupili ve stejné značce, jo a moskytiéra. Za tu cenu dost dobrý.

crawler
15. říj 2012

Máme Tako Jumper - trojkombinace za 7000kč (kupované v r. 2009). Naprostá a 100% spokojenost!

pavlanatlinka
15. říj 2012

ano mám za 6800kč kupován minulý rok TWIN X a jsem spokojená má to velká kola a nafukovací což jsem chtěla hlavně kvůli zimě že si stím krásně jezdí. jinak sem naprosto spokojená

baibies
15. říj 2012

Máme Tako Laret z kameného obchodu včetně veškerého příslušenství, plastenky, sítky.. za 9600,- pět let záruka a maximální spokojenost...doporučuji...

tkanicka
15. říj 2012

máme Dorjan Danny Sport, už čeká na druhé mimi, uznávám, že nějaké to kilo má, ale jezdil výborně a že jsme toho najezdili... po městě, v terénu... jen u sportovní verze nám při manipulaci vypadávala konstrukce stříšky, jedním pohybem se dala vrátit a všechny pohyblivé části šly z počátku trochu ztuha.

lucifereeek
16. říj 2012

máme tako warrior a zatím jsem spokojená, žádný problém 🙂

martina26
16. říj 2012

My máme Tako Laret, zatím nevyužit, protože na poklad, který se v něm bude vozit je zatím v bříšku ale myslím, že s ním budeme max. spokojeni 🙂

nasekuratko
16. říj 2012

Mame Jedo Fyn -naprosta spokojenost se vsim!!!!!!!

zvaskova
16. říj 2012

Ahojky, určitě za ty peníze seženeš Dorjana - já už mám pořízeného + mají další 3 kamarádky co už mají děti a všichni max spokojenost. Pokud nechceš nebo nemůžeš do kočárku moc investovat mrkni po různých bazárcích jako já, mám dorjan sport prestige viz album za 4500 Kč ještě je v záruce a ta paní co ho měla předemnou používala cca 3 měsíce pak nosila v šátku protože malá jí furt a furt řvala a v kočáru být nechtěla, takže si myslim že kup skvělej 😉

astrane
19. říj 2012

Deltim Travel - polák tehdy za 5,5 tisíce-spokojenost maximální.Pořídíme zase,ale už jen z bazaru,už se nevyrábí. ☹
Pěkně vyvážený,skvěle odpružený i do největšího terénu-najezdili jsme toho s ním opravdu hodně,váhově to není tak strašný -14 kg,ale ta vyváženost dělá hodně 🙂 ...nevybledl,komplet prací,všude se vejde-kola 59 cm od sebe,košík,z něhož nic neztratíte 😀 a NEMÁ 5ti bodový pásy,takže tam nic nezavazí a netlačí a nemusela jsem je ustřihnout-Nechci je 😀 Taky měl dost kapes a celá zadní stěna se dá odepnout a je tam síť-dítě ale nemůže nikde vykluznout ven,je to z jednoho kusu,přišité ...už jsem viděla na nějakém kočárku i takovou,co měla dole pod opěrkou jen gumu,takže když byl kočárek vleže,tak bych se bála,že tudy dítě pří jízdě z kopce vypadne 😀

melca
19. říj 2012

Dorjan Danny sport máme 2010 a jsme moc spokojení 😵 kočárek nás vyšel na cca 7500kč bez autosedačky,tu jsme pořídili jinou a levnější,moc autem nejezdíme,tak se využívala max 5x měsíčně asi. Jinak kočárek,tahám do schodů do 1.parta,nemáme výtah,korbička super prostorná,dcera je dlouhá a v korbičce byla do 7.měs,sporťák super,prostorný,stříška jde dát pěkně až dolů,že na dítě nefouká,trošku nám začal vrzat,ale to je tím drncáním do schodů a ze schodů,ale koupily jsme za pár korun na benzínce takový olejík či co,prokapali a kočárek je jako nový,ani jedno vrznutí 😎 Jediná chyba co se nám stala,že se vylomily dva zuby u kola,co se tam zaráží brzda,takže kočárek brzdí jen z jedné strany,ale moje chyba,že jsem stále si nepožádala o výměnu,ač je ještě v záruce,nějak zapomínám jim napsat,obchod kde jsme ho kupovali tady u nás,tak zrušili 😝 Jinak fakt spokojenost a určitě ho budeme mít i na druhé pak 😉

mifinka
19. říj 2012

Mám firkon verano, rok 2009, dávali jsme za něj kolem 8 tisíc asi. Vajíčko s adaperama plus stříška na vajíčko a nánožník, hlubokej a sporák, k obojímu nánožník, pláštěnka a sítka proti hmyzu. Jo a taška přebalovací. Jsem spokojená. Sporták je velkej, jedzím s ním jen zimy, jinak jsem teda ještě kupovala golfky..

ilonne
19. říj 2012

Máme Firkon Vario long, bez autosedačky, tu jsem chtěla Maxi Cosi, ale naprosto super, je veliký, prostorný, bezpečný. I s autosedačkou ho běžně do 10tis. ptodávají.

patty1
19. říj 2012

My take mame Dorjan danny sport, 2011, stal se vsim myslim presne 10 tis. a je fajn, dobre se ovlada, velika korbicka, dcera v ni byla dost pres pul rok i sedacku jsme vyuzivali dlouho, protoze je prece jen bezpecnejsi nez po smeru jizdy.

iva_kucerova
19. říj 2012

Máme Dorjan Danny Sport za 9 700,- a zatím jsme po skoro 9 měsících užívání spokojení. Akorát jdou špatně nafouknout kolečka,je špatnej přístup k ventilku, jinak ale zvládá dobře terény a je hezky velkej,takže jsem nemusela řašit,že se Ivanka brzo nevejde do hluboký korby,vešla by se tam ještě teď

cuci25
19. říj 2012

Máme Dorjan Danny Sport S3 line a jsme spokojený, projede i lesem 😀 Kupovali jsme ale bez autosedačky, cena byla asi 8tis a autosedačka k tomu 1.500,-...

teddy0305
19. říj 2012

my měli Bebetto Murano a super, spokojenost maximální!