Máte už zkušenost s novinkou Concord Wanderer set 2013?

verunenenka
10. čer 2013

holky uvažuji o koupi tohoto kočárku v travel setu, nejsou na to ale zatím žádné recenze, alespoň jsem nenašla, výhodou tohoto kočárku má být že jde oproti Fusionu otáčet sportovní verze, ovšem nevím co kolečka, a ostatní kdo má zkušenost…

eevulle
22. čer 2014

@makous2102 ahoj, mohla by jsi prosim poslat nejake fotky toho sedozeleneho prosim? Jak jsi s nim spokojena? Diky

eevulle
22. čer 2014

@carolus jake chyby ti na nej nejvic vadi? Jak jsi spokojena? Diyk

eevulle
22. čer 2014

@nellpem ahoj, prosim o info, jestli jsi stále s wandererem spokojena....dost nad nim uvazuji. Diky

nellpem
22. čer 2014

@eevulle. Ahoj. Ja jswm spokojena uplne maximalne🙂 nenasla jsem chybu. Mozna akorat ten integrovanej nanoznik..ale to je malickost🙂 jinak je prostorny, krasne houpe je lehoucky. Proste super

miskaka
23. čer 2014

@eevulle Právě jsem v porodnici a kočárek jsem vozila jen doma. Na ostro ho vyzkoušíme za týden až dva. Prozatím má u mě jen samá pozitiva. Neměnila bych🙂 Hlavně jeho váha, pohyblivost, lehkost, žádné adaptéry, jen klik a je to. Skladnost a bezpečnost další plusy...

marrpa
15. črc 2014

Netušíte, jestli lze dát na wanderer 2014 korbu z jiného Concorda (ať už Fusion, Neo, nebo Wanderer 2013)? Celý set mi přijde dost drahý, tak uvažuju, že bych koupila jen sporťák a hlubokou korbu už nějakou použitou...

eliskaxox
18. zář 2014

Ahoj urcite to jde ja na nem ted vozim Jane matrix light. Holky nenechavaly jste si nektera usit nanoznik a vlozku?

eileenk
25. lis 2014

Ráda bych obnovila diskuzi ke Concordům, líbí se mi zatím nejvíc ze všech kočárků, jen jsem nikde nenašla ve které zemi se vyrábí, nevíte někdo?

eliskaxox
25. lis 2014

Ahoj mel by se vyrabet v nemecku

ivcaca
25. led 2015

Ahoj holky, tak já se přidám s mými zkušenostmi s wandererem. Mám černý s měkkou korbičkou, je větší než ta plastová. Ale i tak se mi do ní Kuba vešel jen do 4,5 měsíce. Je opravdu malá a pokud máte mimčo na zimu a má se do ní vejít ještě fusak, je to problém. takže v podstatě od 5. měsíce jezdíme ve sporťáku, který máme sklopený. Wanderer je opravdu super do terenu, máme za barákem Pruhonický park a zvládneme i cestu mimo trasy, horší je to ve městě. Jezdit s ním třeba po Dejvicích, kde je to samý obrubník je už horší. Tím jak jsou kola hodně odpružená, tak se v podstatě nedá sjet z obrubníku tak, aby to s kočárrem nehodilo.
Jinak u sportaku se bojim toho, ze se neda odvetravat, tak uvidíme jak v lete tu cernou barvu zmakneme. Proste na te zaklopne strisce neni nikde otvor.
Jinak jsem ale spokojena. Je pěkný, spolehlivý, dobře skládatelný. Dá se i rychle hadříkem otřít.
A jen snad co se týče autosedačky, je docela těsná, tu bych vynechala a pořídila si Maxi-Cosi, ta je prostornější. Já jsem u té Concord-air musela brzy vyndat tu dětskou vložku, ale zase vycpat pod zadkem plýnou, aby nezapadl úplně a nelámal si záda. Tak snad to k něčemu pro vás je. Ahoj Iva

eriska
25. led 2015

@ivcaca muzu se zeptat teda na jizdu treba po kostkach? Tech tu mame mrak ☹ a chodnik sama dira,obrubaku mrak. Docela se mi wanderer libi a tohle me zajima.

eliskaxox
25. led 2015

@ivcaca Wanderer ma u sportaku ve strisce sitku. Je tak nejak uprostred schovana. Musi se rozepnout zip

ivcaca
28. led 2015

Eriska: jizda po kostkak je super, je to vazne sportak do nepohody. Jezdime kazdy den na prochazky v lese, a zvládneme i hodně náročný terén.

ivcaca
28. led 2015

Eliskaxox: vážně? No ta musí být hodně dobře maskovaná, ale díky za radu, zítra to omrknu. Ne že by byla v tomhle počasí potřeba, ale mám ho v černém provedení a na léto se bude hodit. Tak děkuju!

eliskaxox
29. led 2015

@ivcaca na boku kouka jen takovy poutko zipu jinak to videt vubec neni. Kdyby neco tak poslu foto,nebo koukni na youtube. Tam je video od nejakyho slovenskyho poradu a ukazuji to tam.

barusha_
4. únor 2015

@eliskaxox Ahoj, chcela by som sa spytat, ci sa ti tam korba prilis nehupe.. skusali sme ho totiz v obchode a i concord sleeper sa tam celkom hupal, ale ten ma nejake pasky na prichytenie, takze tym by sa to malo spravit.
a este mi napada, mas k nemu i vajicko? mame zatial objednany sportak (novy) a chceme z bazaru vajicko a korbu, no na concord sa predavaju najma concord ion a tam sa pas dava zvrchu, co neviem, ci nemoze trochu prekazat mimcu, preto pozeram este i po jane (napr. strata).

eliskaxox
4. únor 2015

@barusha_ ano korbicky se tam kyvou ale jak pises sleeper i nove korbicky scout uz maji pasky na pripoutani. Autosedacku mam concord Air,je skvela ze je super lehka a to ocenis az bude mit mimco prez 8 kg 🙂 Je o kilo a pul lehci jak strata a to uz je znat,mela jsem obe muzu porovnat. Jinak ta Air to ma taky prez nohy ale nemusis se bat nicemu to nevadi a je to lehci na poutani,takze kdyz ti dite breci netrva ti poutani 4 minuty ale tak 1 min. Oni to maji udelany tak ze i kdyz dam 8 kg dite do fusaku a do autosedacky tak to malemu nevadi 🙂

eliskaxox
4. únor 2015

@barusha_ Pozor ale na pouzitou korbu sleeper,musis ji mit z kocarku wanderer,z kocarku fusion ma totiz ty uchyty na tech paskach jiny. Takze by se nedala pripnout na konstrukci

barusha_
5. únor 2015

@eliskaxox dakujem za info! este uvazujem i nad concord proton, kedze tam by bola aspon sanca, ze sa tam zmestime i v zime.. u sleeper s kvetnovym mimcom by sme museli asi urcite do sportaku

eliskaxox
5. únor 2015

@barusha_ Maly sel do sportaku v pulce prosince a to mu byli 4,5 mesice. Byl naprosto v pohode a spokojeny 🙂

terentis
5. zář 2015

Ahoj, doufám, že se mi podaří obnovit tohle téma -- jak jinak, než zaujal mě wanderer 🙂 -- sporťák asi bude vychytaný, ale co ta plastová hluboká korba, není moc těžká? Jaká je s ní manipulace pro ženu? ...kor když se mimi narodí v lednu, abych pak ve sněhu netlačila 100-kilový kočár :D.. event. neprodáváte někdo? Díky předem za každé info ;)

cygnus
9. zář 2015

Já ho mám taky vyhlídnutý, mimčo bude v únoru, tak nevim nevim....

eliskaxox
9. zář 2015

Ahoj ja ji mam,na kocarku ta vaha poznat neni ale na nejaky dlouhy noseni to fakt neni 🙂 Ale je fakt ze na zimu tam budete mit mimca luxusne kryty. Nemusite mit strach ze by mu tam nejak foukalo, je opravdu hodne hluboka.

carrie_b
9. zář 2015

Mame Wanderer sportak 16 mesicu, tak klidne odpovim na dotazy, pokud budete nektera potrebovat poradit🙂. Shrnuti je ale takove, ze jiny kocar bych nechtela, za nas je top!🙂

eliskaxox
9. zář 2015

@carrie_b Taky ho miluju a to jsem mela celkem 5 kocarku jen tento porad zustava 🙂

cygnus
9. zář 2015

@eliskaxox A vejde se do hluboké korby únorové dítě s fusakem? Mě přijde velký, ale v jedné diskusi bylo, že je maličká, popřípadě, že je lepší Scout. Tak nevim...

eliskaxox
9. zář 2015

Scout je urcite vetsi, ja vam to reknu takhle nejsem zastancem vozeni sedicich deti v korbickach navic pro nas byla kazda prochazka v hluboke utrpenim,protoze maly z ni nevidel ven. Nam sleeper vydrzela do 4,5m ale v obdobi zimy,vy budete mit vyhodu ze cim bude mimi vetsi tim min vrstev budete davat. Ale sportak jde do lehu takze neni zadny problem. Pokud chcete aby vam vydrzelo mimco v korbicce co nejdele tak jdete do te scout.

marky150215
16. říj 2015

Zdravím, žádám o radu a asi i uklidnění od majitelek Concord Wanderer. Vybíráme nový sporťák a tento mě úplně nadchl! Dnes jsme ho byli okouknout v Malvíku...Požádali jsme o předvedení prodavačku, která nás začala zahlcovat informacemi, že je to naprosto strašný kočár, který nerada prodává, protože ho lidí vracejí a reklamují. Prý je u něj největší problém to, že se mu láme rám kvůli špatné konstrukci a špatnému odpružení...Opravdu asi 30 minut nás přesvědčovala, ať nekupujeme...Já jsem z toho celý den v šoku, protože na netu v diskuzích jsem četla vesměs pozitivní hodnocení...Tak co vy na to???Prosím o každý názor!

eliskaxox
16. říj 2015

@marky150215 Ano starsi kolekce maji problem s tim ze se jim u kloubu povoluje rukojet a kdyz se to nepodchyti,tak se konstrukce muze zlomit. Na fcb strankach Kocarky Concord se to stalo asi 3 holkam,taky jsou problemy s uvolnovanim a rachtanim prednich kolecek. Nova kolekce 2015 to ma uz ale pry vychytany. Ale stejne se 90% holek shodlo ze je to bozi kocarek. Ja ho treba miluju,mam ho uz prez rok a jsem maximalne spokojena a to uz jsem mela 5 kocarku. Takze ano starsi kolekce meli tyto dva problemy,ale muzu vam rict ze jsem mela i britax b motion 4 a u tehle kocarku se kazi fakt uplne vsechno,ale uplne vse. Doporucuju ten kocarek koupit v babiez,maji super pristup i k reklamacim a celkove.

wespa
3. lis 2015

Concord wanderer jsme koupili loni na dny Marianne s 25% slevou, vypadalo to jako skvělý nákup. Od ledna jej používáme a od té doby nám z konstrukce vypadalo několik šroubků, ty které jsme našli z velké části nejdou zašroubovat zpět, z předních koleček se vytrhlo gumové ložisko a aby toho nebylo málo, tak nám prasklo madlo. Zrovna zítra ho jede přítel reklamovat a to po pouhých 10 měsících užívání. Náš syn váží momentálně necelých 9kg, takže kočárek nemohl svou vahou strhnout. A to jsme s kočárkem jezdili jenom po městě, do terénu jsme si pořídili chariot.

Další mínusy kromě konstrukce:
- rychle se sjedou kolečka a navíc vržou
- máme korbičku scout, do které příšerně fouká a syn nám z ní vyrostl po 4 měsících (na léto super, ale to už jsme našeho ledňáka měli dávno ve sporťáku)
- autosedačka poměrně těsná (syn po narození vážil necelé 3kg, takže žádný obr)

Plusy:
- skladný
- každý nám ho záviděl, protože kočárek fakt vypadá moc hezky (máme modrý)