Máte už zkušenost s novinkou Concord Wanderer set 2013?

verunenenka
10. čer 2013

holky uvažuji o koupi tohoto kočárku v travel setu, nejsou na to ale zatím žádné recenze, alespoň jsem nenašla, výhodou tohoto kočárku má být že jde oproti Fusionu otáčet sportovní verze, ovšem nevím co kolečka, a ostatní kdo má zkušenost…

iv10
25. čer 2013

@verunenenka v CR neni jeste k sehnani, cekam na to jak na smilovani 🙂

verunenenka
autor
26. čer 2013

jako fakt? když v eshopech ho nabízejí!!

iv10
19. črc 2013

@verunenenka to je pravda,ale chci ho koupit a vsichni mi odepsali ze dodavatel ho jeste nedodal ani 😠

carolus
27. srp 2013

ahoj, kočárek už máme a je super, předních koleček bych se vůbec nebála, zvládnou opravdu i horší terén, jezdím s ním běžně po polních cestách, po písku, po kamenech a nemůžu si jej vynachválit. Jinak wanderer je opravdu obrovský kočárek, máme doma ještě neo, do toho se syn už ve svých 10ti měsících nevešel.

makous2102
1. zář 2013

Ahojky, zrovna dnes jsem si byla objednat wanderer, ale jen sportak - vidim hromadu vyhod, chtela jsem obousmerny kocarek, s nakupnim kosikem, moznosti polozit sedacku na maximum a bez postrannich otvoru, kolecky do terenu a hlavne pohodlny pro vetsi miminko a tohle vsechno tento kocarek splnuje. Zkouseli jsme ho s partnerem na prodejne, je super lehky a fakt pekne se s nim manipuluje. Vybrali jsme kombinaci sedivo-zeleny. Myslim, ze nebudeme litovat. Jo a jestli jeste budes mit moznost vyuzit marriane slevy, tak ve vetsich baby centrech jsou 20 az 25 % ceny dolu.

sonik05
21. zář 2013

Ráda bych obnovila tuto diskuzi. Můžete prosím přidat své zkušenosti z "provozu".
Nevíte, zda je možné na něj dokoupit adaptéry na "vajíčko" maxi cosi. Raději bych tuto značku autosedačky než přímo jejich.

svatba1261987
11. říj 2013

holky taky by mě zajímalo jaké autosedačky na něj pasují a jaké máte zkušenosti s kočárkem v provozu a také jestli má concord speciálně na své kočárky stupátka? děkuji

lorca
5. led 2014

Ahoj, mohla bych vás některou požádat o vnitřní rozměry vaničky i sporťáku Concord Wanderer? Předem moc děkuji. A ještě jeden dotaz, má kočárek možnost aretace předních koleček?

libara
5. led 2014

Minulý týden jsem si ho " vozila " v obchodě. Sedačka je úžasně prostorná, ale ta vanička na hluboký..... Pěkná, ale maličkatá. Pokud bych chtěla jen sporťák, tak jdu do něj. Je lehoučký a suprově se sním manipuluje. Asi moc recenzí nebude, když je to novinka.

efes
8. led 2014

@carolus Ahoj, taky o tomto kočárku přemýšlím. Jedinné, co mě odrazuje je cena. Na eshopech se dá sehnat cca za 22 tis. na slovenském eshopu jsem ho viděla za cca 23,5 a byl k tomu fusak emitex + taška + pláštěnka a clona. Opravdu se platí za kvalitu??? nebo jen za značku??? Od včerejška mi nedá spát.
dík moc za odpověď.

efes
8. led 2014

@iv10 Ahoj, koupila jsi nakonec ten kočárek Concord??? Pisni mi pls. poznatky a zkušenosti. Díky moc.

carolus
8. led 2014

Já kupovala jen sporťák za necelých 13tisíc. Já nevím za co je tak vysoká cena, snad za oboje 🙂 Ale jsou i mnohem dražší kočárky, tohle ještě není taková hrůza. Co se týče jízdních vlastností tak super, ale pomalu už začínám nacházet nějaké chyby 🙂 Taky už je prý nový wanderer 2014 🙂 Takže možná už trošku více vychytanější jako ta první série....

iv10
11. led 2014

@efes promiň že píšu až dnes... Ano koupila a hned jsem ho prodala. Za mě je to hrozná hakla. Těžkej, špatně se ovládal doma na rovné hladké podlaze, venku bych jednou rukou ani nezatočila, je pravda že je odpruženej, na můj vkus až moc. Měla jsem pocit, že mi z toho malej vyskočí. Mě teda nezaujal a strašně mě zklamal. Koupila jsem si zpět fusiona... Ten bych nejraději vyměnila za bugaboo 😀

efes
14. led 2014

@iv10 děkuji za info 🙂 o bugaboo taky přemýšlím...

iv10
14. led 2014

@efes já jen bugaboo neměla ještě v ruce, tak vyčkávám. Ale malému byl rok tak už to asi bude zbytečné :-/

lorca
15. led 2014

viděla jsem Concordy v prodejně a musím říct, že na živo mě vůbec neoslovil. Boudička uzoučká a šíleně těžká - je to tím, že mají tu homologaci do auta. Ta verze té skládací boudičky, se mi zdála lepší (prostornějí a lehká), ale ani provedení sporťáku se mi nelíbilo (je pravda, že ten je zase lehoučký , to je +), no ale my jsme Concorda škrtli se seznamu. Taky jsem koukakala na verzi s vložnou taškou a myslím, že jsou vymakanější kočárky tohoto typu. Ale jak se říká 100 lidí, 100 chutí.

stockova
26. led 2014

Ahojky mam objednanou uz 2014 a oproti fusion bomba ten ted mame a uz mam zajemkyni.je lehounky hlavne se nemusi kupovat ta tezka hluboka korba maji e vlozne tasky snug a je to nadhera

stockova
26. led 2014

Hlavne je opravdu veliky sportak a velika boudicka davaji k tomu i super slunecni clonu zkousrla jsem s nim jezdit a byla to laska na prvni pohled budeme mit aqua blue

betysekodjansu
6. únor 2014

Ahoj maminky, nevíte v kterém obchodu bych si mohla kočárek prohlédnout naživo? zatím jsem psala do malvíku, tak ho na prodejně nemají....děkuji

incognito
7. bře 2014
miskaka
20. bře 2014

Tento týden jsem dala zálohu na Concord wanderer mobility set 2013 - Blue (čekáme holčičku). 2013 je s fialkovým vnitřkem a 2014 má pouze tmavší barvy. Ukazovali nám ho ve třech obchodech, všude předváděčka na 45 minut. Kromě toho, že nemá nánožník a koženou rukojeť. Nejdříve jsme o něm neuvažovali, ale dneska jsem si s ním naprosto jistá. Žádné adaptéry, velmi nízká váha. Sporťák velikosti přes metr, clona sluneční součástí kočárku, korbička lze složit do velikost nákupní tašky. Autosedačka váží 3,5kg, nejlehčí na trhu a jediná je možná vzít doletadla. Zezadu zabezpečení do auta, aby se pás nemohl posouvat. Kolečka z pěny, nemusí se řešit pumpička. Určitě dodám fotky a recenze 🙂

nellpem
14. dub 2014

Holky tak tenhle kočárek máme doma a úplná bomba. Koupila jsem novej sportak wanderer a jetou korbičku scout plus autosedačku intense. Nic lepšího není. Krásně houpe. Korba je obrovská a že máme cvaldu 🙂 kola jsou genialni. Vůbec se neopotřebovávají. Není to přímo tvrdej plast..vevnitř je nějaká gelová hmota. No super fakt. Už nikdy jinou značku🙂

tynus
14. kvě 2014

Ahoj, autosedačka intense taky pasuje do wanderera?

stockova
27. kvě 2014

Mam ho taky je uzasny mame 2014aqua blue

evitasa
10. čer 2014

@iv10 ahojik čtu tady o concordu chci změnu ale mam bugaboo cameleon a bojim se že bych mohla z užasneho kočarku přesedlat na něco hrozneho 😒 bgb se veze jednou rukou div ne jednim prstem sice to neni houpačka ale i tak pro mě nej kočar a to jsem jich měla hafo,opravdu je concord takova hakla jak píšeš?diky 🙂

iv10
10. čer 2014

@evitasa ahoj, bgb bych chtela bee+ malemu je uz rok a pul ale.... A rozhodne bych z bgb do wanderera nesla. Ale to je pouze muj nazor na nej....nekdo snim je spokojen, ja nebyla teda vubec

evitasa
10. čer 2014

🙂 bee jsem měla stare na holku spokojenost ale jen v pěknem terenu 🙂 jinak nic moc 🙂 cameleon je srdečni zaležitost ted sonduju na teutonia be you přeci jen prcek ma 10mes tak mužu blbnou 😉

malina2121
14. čer 2014

@carolus Ahoj, uvažuju o tomto kočáru. Můžeš mi prosím napsat, jaké chybky jsi u něj objevila?
Díky moc!

malina2121
16. čer 2014

ahoj, nevíte prosím, zda pasuje na kočár wanderer 2014 autosedačka maxi cosi? V babiez nám tvrdili, že sice mají na autosedačku adaptéry, ale ty na kolekci 2014 nejdou. Díky moc.

eevulle
22. čer 2014

@miskaka jak jsi spokojena s wandererem? Vytkla bys něco?
diky