Máte zkušenost s golfkama Inglesina Swift?

bapo
2. zář 2013

Ahoj všem, prosím, má někdo zkušenost s těmato golfkama? Moc se mi líbí, ale nikde v mém okolí je nemají v obchodě na odzkoušení. Recenze nikde moc taky nejsou, tak budu ráda za každký postřeh. Moc děkuju.

mafeska
2. zář 2013

zorvna jsem chtěla založit to ssamé téma, dneska jsemse do něj zakoukala na netu a zítra na něj jedu mrknout do obchodu, doufám že budou. Recenze jsem taky nenašla, nejspíš proto, že je to nová kolekce.

bapo
autor
3. zář 2013

@mafeska Jé to je super. Můžeš teda potom napsat tvůj názor? Závidím, že je máš kde odzkoušet.

mafeska
3. zář 2013

@bapo teprve se tam chystáme, doufám že je budou mít.

mafeska
3. zář 2013

@bapo takže já ti moc neporadim, v obchodě nebyly a našla jsem si jiného favorita 🙂

jennyska
4. zář 2013

Ahoj Maminky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Já jsem právě vytvořila článek na téma kočárek Inglesina Swift a jestli s ním máte zkušenost, můžete ji vložit zde: https://www.modrykonik.cz/inglesina-swift/.

Tím, že svou zkušenost k článku napíšete, pomůžete i ostatním maminkám, které právě shánějí kočárky pro své dítko a hledají osobní zkušenosti 😉

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska

bapo
autor
2. říj 2013

Takže jsem to riskla a objednala tyto golfáče. Včera přišly a jsem z nich naprosto nadšená!!
Strašně jednoduše se skládají i rozkládají, polohování a manipulace s boudičkou je téměř pouze na dotyk (jde to skoro samo, žádné násilí). Kvalitní látka, pohodlný polstr zadní části. Mám červené a barva plně odpovídá té z fotek na netu. Snad jen jediná "nevýhoda" je malý úložný košík , ale on by se tam rozměrově ani žádný obr nevešel. Na boudičce v zadní části je ještě kapsa na suchý zip, takže drobnosti se dají dát tam.
V terénu otestovaný ještě není, ale myslím, že s ním budu spokojená. Zatím jsem fakt ráda, že jsem do něj šla. 😎