Máte zkušenost s kočárkem Britax Römer B-Agille?

kamiz
9. pro 2011

Potřebuji vědět, jak je široká sedačka u tohoto typu kočárku, zda tam dám 14měsíčního chlapečka i s fusakem! Momentálně máme Casualplay S4 reverse a ten je opravdu hodně úzký!

simonceli
10. pro 2011

@kamiz Ahoj tento kočárek je novinka roku 2012 a ještě jsme ho ani nedostali na prodejnu do, takže ti jen přepíšu rozměry, které mám od výrobce na šířku má 58cm, od této firmy je širší je b-mobile 62cm, s tím jezdím já a dám tam v pohode dceru ( 26 měsíců ) i s fusakem a ještě tam má trochu místa. Navíc co beru jako nedostatek tohoto kočáru je, že k němu není madlo před dítě (sice není ani u toho b-mobile) a nejde ani dokoupit zvlášť ( u b-mobile jde) Vidím na dceři, že se ráda drží madélka před sebou. V létě na něj házela nožičky.

bilbery
28. pro 2012

Obnovuji tuto diskuzi. Koupila jsem si přes net kočárek b-agile 2013. V návodu je psaná posuvná rukojeť,ale nemůžu přijít,jak ji mám dát dolů,skoro bych řekla,že to nejde.Jsem malá a rukojeť mám pod prsama 😒 .Díky za rady a návody 😉

terka118
3. led 2013

Tento kočárek máme tři měsíce, nemůžu si ho vynachválit 🙂 , kupovali jsme ho z důvodu, že moje 14měsíční dcera se už téměř nevešla do sportáku a s fusakem už vůbec ne. Kočárek je lehký, perfektně skladný, dcera se mi tam krásně vejde i s fusakem a pěkně se jí v kočárku i spinká..
bilbery - my máme rok 2012 a posuvnou rukojet nemáme, takže v tom neporadím ☹