Máte zkušenost s kočárky Babydesign?

dazou
30. dub 2014

ahoj, mate nekdo zkusenost s kocarky babydesign lupo?

metallico_mondo
30. dub 2014

Ahoj lupo sice nemám ale mám od nich teď nový goflky takže se značkou jako takovou jsem moc spokojená
@dazou

dazou
autor
30. dub 2014

Díky, chci koupit trojkombinaci,tak uvidim

terinnecka
30. dub 2014

Ahoj já mám baby design lupo comfort 2013 také trojkombinaci. Při vybírání kočárku jsem se dívala nejdříve na internetu a hrozně se mi líbil, tak jsem si našla prodejnu kde ho mají abych si ho ozkoušela. Rozhodovala jsem se ještě pro jinej, ale nakonec jsem neodolala a koupili jsme si ho i přítel byl s jeho ovládáním spokojen takže jsme se na něm jednoznačně shodli. Nevím jaké kladete nároky, ale já bych si ho pořídila znovu 😉 Jezdíme sice teprve od února, ale zatím žádný problém s kočárkem nebyl, naopak za nás velká spokojenost 🙂 No záleží na Vás nejlepší je si kočárek omrknout na vlastní oči a vyzkoušet 🙂 tak hodně štěští při výběru, hlavně aby jste byla spokojená a dobře se Vám pak jezdilo ;))

kalipso
30. dub 2014

@dazou lupo mám cca rok a jsem moc spokojená. Má pár drobných nedostatků, ale jízdní vlastnosti jsou skvělé a o to mi šlo hlavně. Koupila bych ho znovu 🙂

dazou
autor
1. kvě 2014

@kalipso prosim,jaké nedostatky?
@terinnecka vzhedem k tomu, že to bude již několikátý kočárek,co porizuju,vím přesně,co chci B-) takže mám dost omezený výběr,ale tenhle se mi dost líbí.

kalipso
1. kvě 2014

@dazou mám toho normálního lupa verze 2013 (ne comfort) a ta látka není nic moc, tenká, trochu pomačkaná, ale funkční to je a když jsem boudu vyprala, tak se i celkem pěkně narovnala. Nánožník mi nevyhovuje, blbě se přidělává krátkým suchým zipem a dcerka se velmi rychle naučila ho sundat. Ale stejně bych ho moc nevyužila, tak to mi zas tak nevadí. A z jednoho kola mi vypadavala ta černá jakoby výplň, stačilo stáhnout páskem a bylo po problému. 🙂 Kdybys ale chtěla tu verzi comfort, tak tam by tyhle mouchy měly být vychytaný 🙂

dazou
autor
3. kvě 2014

@kalipso kdyz mne se libi vic ten design s motylem, 2013, ale dam na tvou radu a radsi tedy pujdu do 2014

kalipso
3. kvě 2014

@dazou ale já nevím, jestli je rozdíl mezi kolekcí 2013 a 2014, jen vím, že verze comfort má kvalitnější látku a jinak řešená kola. Tak spíš mrkni na ten comfort, tam je myslím rok výroby jedno.

dazou
autor
4. kvě 2014

@kalipso díky moc za typ 🙂

fwllo
4. kvě 2014

Já mám Lupo Comfort a je to náš miláček.. Jediná moucha pro mě je prozatím taška, vůbec nedrží tvar, takže tu zadní část u kočárku má probořenou.. Také jsem si ho vyhlídla na internetu a potom šla na jistotu. A comfort se mi tedy líbí víc než normální, ty jsem ve městě viděla dva.. Mám béžový..

wildy
18. kvě 2014

@fwllo Dnes jsme se byli na kočárky podívat a zalíbil se nám Lupo. Až po bližším zkoumání jsme zjistili, že Comfort má opravdu lepší látku a trošku jiná kola, jinak mi přijdou stejný. Můžu poprosit o reálné foto béžového?? Na prodejně měli jen červenou, modrou a zelenou. A na jedné fotce se mi zdá ta béžová jako bílá káva a na jiné zase tmavší béžová.. :( Na prodejnách ho moc nemají.. :( A jinak jste stále spokojeni?? Taška mě taky nenadchla, asi bych si dokoupila jinou.

fwllo
18. kvě 2014

@wildy Comfort má ještě jinou tašku (ale ta kupodivu vypadá hůř než původní) a potom ještě sporťák má navíc takovou vložku.. A ta kola u comfortu jsou určitě hezčí, zrovna nedávno jsem ve městě potkala ten obyč a je to fakt rozdíl.. Jo a ještě pláštěnka je úplně nanic, musela jsem koupit univerzální.. Pošli mi do zprávy mail, našla jsem fotku, ale po IP nejde poslat.. Jinak ano, pořád jsme spokojení.. Navíc se všichni za kočárkem otáčí a pořád slyším, jak je hezký...
Nebo na emimino jsou zdařilé fotky, opravdu ta barva je takováhle: http://www.emimino.cz/detail-fotky/?imageId=154... a http://www.emimino.cz/detail-fotky/?imageId=154...

wildy
19. kvě 2014

@fwllo Děkuji moc. Já jsem strašně moc poláka nechtěla, ale tenhle je jiný, než klasický polák, není to takový robusní tank se spoustou nýtů, je jednoduchý a elegantní. Hlavně je to první kočárek, který splňuje všechny mé požadavky. 🙂 A to jsem měla jako favorita MUTSY - ale říkám si, že se nám asi nechce dávat 20tisíc za kočárek. U Lupa je zajímavá i cena.
Provedení Comfortu je určitě lepší.
Ještě tápu v jedné věci a to je barva konstrukce. V katalogu v obchodě byly všechny konstrukce stříbrné. Ale v eshopu a všude na fotkách na netu vidím to, že horní část konstrukce je v barvě korby a i ta polohovatelná podpěrka nohou je černá a někde stříbrná.... :(
Moc diskuzí jsem o Lupu nenašla, ale na co jsem narazila je, že se porouchávají kolečka.. ale že firma Baby design reklamace ve většině případů uznává. Ale kolečka u poláků je myslím častý problém.

fwllo
19. kvě 2014

@wildy Mutsy se mi také líbil, ale jen korba.. Většinou se mi u kočárků nelíbí sporťák.. U Lupo ano 🙂 Já mám konstrukci stříbrnou, černé je jen polohování nožiček.. A konstrukci od madla (které je černé) mám takovou tmavě šedou, jako je to kolečko na polohování madla.. Stejně barevná konstrukce je jen u toho obyčejného Lupa, comfort tohle nemá.. Odpoledne to zkusím nafotit..

wildy
19. kvě 2014

@fwllo Děkuji moc. Za fotky budu moc ráda!
Mě by se nejvíc líbilo, kdyby byla jen celá stříbrná... 🙂 Ale což, to je už detail.
Taky se mi u hodně kočárků nelíbil sporťák. 🙂
Ale Lupo mě přesvědčuje víc a víc. Hlavně se mi taky líbí, že je korbička vysoko. Některé jsou moc nízko a člověk se u toho musí hodně hrbit. Nebo alespoň my, já měřím 170 a manžel 2 metry. 🙂

wildy
19. kvě 2014

@fwllo Ještě se prosím tě zeptám, jaká je barva té vnitřní vložky ve sporťáku? Děkuji

fwllo
19. kvě 2014

@wildy jojo přesně 🙂 taky se mi líbí, že je korbička vysoká.. Z tohohle důvodu se mi nelíbí tolik opěvované bugaboo, je prostě hrozně nízké.. Ta vložka je šedá.. Našla jsem fotku sporťáku, fotila jsem si ho když dorazil, tak teď pošlu aspoň tu 🙂

wildy
19. kvě 2014

@fwllo Děkuji.
Jj, přesně. Včera jsem ten zázrak Bugaboo měla v ruce a nějak zázračně na mě nepůsobil.. 🙂

podhurka
19. kvě 2014

Devcata, moc dekuji za recenze. Mam take zajem o kocarek baby design lupo comfort 2014 v bezove barve. Tento tyden se jedu na kocarek podivat a hlavne vyzkouset. Bydlim na samote a teren je polni cesta , tak me hlavne zajima ta jizdni vlastnost.Mate nekdo zkusenosti s jizdou po polni ceste?Diky

wildy
20. kvě 2014

@podhurka A kam se na něj jedeš podívat? My jsme za ním jeli až na druhý konec Prahy. A koukám, že jsi z Rakovníka. Ještě bych ho ráda viděla, ale do Prahy se mi zase nechce.. :(

dazou
autor
20. kvě 2014

super pocteni, diky vsem. presvedcilo mne to, ze lupa fakt beru. mela jsem vybrany jeste jiny, ale na ten bych se musela jet podivat az do jablonce 🙂, to by mi ani nevadilo, nakoupila bych si zaroven koralky, ale takhle bude manzel spokojenejsi, lupa by teoreticky meli mit i u nas- podle stranek jednoho obchodu a kdyz ne, tak do prahy, je to za humny.

podhurka
20. kvě 2014

Bohuzel musim do Prahy
Detsky Raj http://www.detskyraj.cz/kombinovane/

podhurka
20. kvě 2014

@wildy Bohuzel musim do Prahy
Detsky Raj http://www.detskyraj.cz/kombinovane/

wildy
20. kvě 2014

@podhurka Jo, přesně tam jsme byli v neděli. Mají tam Lupo zelený a Comfort červený. 🙂 Je to docela daleko, až u Černého mostu.. Ale mají ho za super cenu a ještě k tomu v akci autosedačku Maxi-Cosi.
Jo a ještě na Černém mostě vedle JYSKU ho mají v Kašpárku v tmavě modré.

podhurka
20. kvě 2014

@wildy Podle me jsem ho nasla nejlacinejsi na internetu http://www.eandilek.cz/kocarky-kombinovane/.
Jinak diky za info.

dazou
autor
23. kvě 2014

tak jsem se byla podivat v obchode a zamilovala jsem se. ten cerveny je absolutne uzasny. na netu ta barva nevypada, ale ve skutecnosti je fakt krasny. jeste, jakk je i ta konstrukce v barve 🙂 . puvodne jsem chtela ten tmave zeleny, ale k nemu neni sedacka, takze by vypadalo blbe mit jinak barevnou konstrukci a jinou sedacku.

wildy
26. kvě 2014

@podhurka To teda jo! Super cena! A už jste se na něj byli podívat?

podhurka
27. kvě 2014

@wildy V sobotu jsem se byla podivat na kocarky. Koukala jsem na znacky Patron ten nas zklamal, Dorjan moc se mi nezamlouva, Alpiron ten byl krasne ovladatelny a lehky, ale asi zvitezi nas favorit BabyDesing Lupo comfort.

wildy
27. kvě 2014

@podhurka Patron máme doma půjčený od kolegy na vyzkoušení. Ale taky mě zklamal. Alpiron je hezký, to je pravda, ale u nás zvítězil Lupo Comfort. V neděli ho chceme jet objednat. Byli jste v té Praze v detskyraj.cz?

wildy
2. čer 2014

@terinnecka
@fwllo Holky, tak jsme si včera domů přivezli Lupíka Comfort a když jsem ho sestavili, tak nám zbyla jedna tyčka a nevíme kam s ní.. 🙂)) V návodu nic není a nějak nám nikde nechybí. Nevím, zda patří ke kočárku, nebo zda to byla jen výstuha při balení, aby se konstrukce neprohnula.
Nevíte co s ní?? Díky