Máte zkušenost s kočárky Babydesign?

dazou
30. dub 2014

ahoj, mate nekdo zkusenost s kocarky babydesign lupo?

fwllo
2. čer 2014

@wildy je to jen výztuha 🙂 taky jsem koumala a někde na netu na fóru jsem to našla 🙂 je to tam kvůli přepravě 🙂 vyhodili jsme a neschází nám 🙂

wildy
2. čer 2014

@fwllo Já jsem si to myslela.. Protože je širší než konstrukce a nikam to prostě nepasuje.. :D taky to do návodu ale můžou napsat! 🙂
Díky moc! 🙂

dazou
autor
3. čer 2014

@terinnecka prosim, jeste mi napadlo. ma LUPO prehazovaci rukojet?

ninive211
3. čer 2014

Já se budu asi definitivně rozhodovat mezi Baby Design Lupo Comfort a Maked Lucky 🙂 Oba jsou k mání naživo v brněnské prodejně, tak je v průběhu června omrkneme a porovnáme (Maked má ségra a líbí se mi, mám teda zkušenost zatím jen s hlubokou korbou a budu chtít vidět i srovnání sporťáků)

terinnecka
3. čer 2014

@dazou přehazovací rukojeť nemá, ale před jízdou si můžete vybrat zda dítko pojede po nebo proti směru jízdy. Sportovní sedačka lze nasadit oběma směry.. Zkušenost s tím zatím ještě nemám ;)

terinnecka
3. čer 2014

@wildy promeškala jsem tvůj dotaz pač odpověď už znáš .. já tedy taky nic takového u kočárku nemám a ani nevím jestli jsme to u něj měli.. Kočárek jsme koupili když jsem byla v pátým měsíci, ale nechali jsme si ho na obchodě a přítel pro něj zajel až když se malý narodil takže když nás pustili domů z porodnice tak už na nás čekal sestavený kočárek 🙂 .. ale určitě to byla jen nějaká výstuha jak psali holky takže se nemusíš bát a s klidem to vyhodit ;) jinak s kočárkem jsme velice spokojeni i kvůli té zmíněné výšce ;) my jsme na tom taky stejně náš taťka má taky skoro 2 metry a já nějakých 170 cm a tenhle kočárek je pro nás jak stvořený a kolikrát se o něj hádáme pač přítel ten ho nechce dát z ruky 😀 a všichni nám ho vychvalujou no a ty co si ho chtějí vyzkoušet a zajezdit si tak si vůbec hrozně libujou 😉 prostě dobrej kup

terinnecka
3. čer 2014

@podhurka ještě odpověď pro Vás my bydlíme na vesnici máme tu krásnou přírodu všude kolem samé lesy, pole a louky takže máme kočárek vyzkoušený i v terénu jezdili jsme po lesní cestě i po loukách a polích naše zahrada je taky trochu hrbolatá a z kopce a kočárek to všechno ustál myslím že odpružení funguje tak jak má 🙂 prostě bez problému a malej má rád drncáky takže jezdíme tyhle trasy celkem často ;)

wildy
3. čer 2014

@terinnecka Děkuji za odpověď a ráda slyším chválu!! 🙂

dazou
autor
3. čer 2014

uz se tesim, az ho pujdem koupit. to ale nebude driv jak v druhe polovine cervence. od zacatku prazdnim se nam bude predelavat jadro, tak aby nikde neprekazel. ☹

podhurka
3. čer 2014

@dazou Taky budeme kupovat Lupo Comfort...bohuzel dodaci lhuta od dodavatele je 2 mesice pokud ho prave nemaji skladem. Pani prodavacka rikala, ze problem maji u barvicky bezova a hneda ty jdou na dracku. Radim dobre radeji objednat predem.

podhurka
3. čer 2014

Devcata, jeste porad nevim zda jit do autosedacky Maxi Cosi nebo od Baby Desing.

podhurka
3. čer 2014

@wildy Juuu to se mate. Ja ho budu teprve objednavat dodaci lhuta cca 2 mesice neni skladem. Jakou barvicku nakonec mate ?

wildy
3. čer 2014

@podhurka Nakonec jsme koupili béžový - mám foto v albu 🙂 Jinou barvu jsme ani nechtěli. I když ta tmavě modrá a tyrkysová vypadají moc pěkně! Měli ho skladem, tak jsme ho hned vzali. Ale původně jsme mysleli, že ho budeme objednávat, tak proto tak s předstihem. Kupovali jsme ho v Praze v detskyraj.cz a mají většinou všechno skladem, jinak dodání prý měsíc. A navíc měli k tomu v akci Maxi-Cosi Cyberfix, tak jsme neváhali. Kočárek si u nich můžeš koupit a nechat si ho tam až do porodu.
@dazou
V tomhle obchodě jsme pořídili i další věci - mají tam fakt super výběr a docela i ceny. Když budeš chtít, tak ti písnu, jak je to s tou akcí. Na webu to nemají napsané.

podhurka
4. čer 2014

@wildy Koukala jsem v tvem albu na fotecky kocarku a musim rict, ze ta barvicka je uplne jina nez na internetu. Neni moc svetla ? Celala bych ze bude tmavsi. Jak se ti libi original vs.barva na internetu?

wildy
4. čer 2014

@podhurka Je pravda, že na netu je trošku tmavší, než na mých fotkách, ale řekla bych, že odpovídá. Já čekala, že bude ve skutečnosti smetanový, ale to není. Je tak, jak na oficiálních fotkách. Je malinko tmavší, než jsem čekala, ale nevadí mi to. Přála jsem si, aby byl co nejsvětlejší. Ale teď už mi to nevadí. 🙂 Je to prostě béžová 🙂

dazou
autor
5. čer 2014

@podhurka my budem kupovat červený a ten mají u nás na prodejně. B-) teď nemuzu o kocaru ani mluvit, včera jsem byla v koupelnovymstudiu a cenu za nový jádro pod 170t nestlacim. :'( musíme si trochu oddychnout.

ninive211
5. čer 2014

@dazou a jaká je ta červená barvou? Odpovídá tomu, co je na netu, není světlejší? Pokud bych se rozhodla pro kočárek Baby Design, tak se mi líbí právě ta červená (navíc čekáme holčičku), ale nemám ráda takovoutu světlou, "cihlovou" červenou. A nejsem si jistá, jestli v těch 2 brněnských obchodech, kde ho prodávají, budou mít na skladu právě tuto barvu, abychom ji mohli omrknout.

dazou
autor
6. čer 2014

@ninive211 nen, je fakt nadherne syta

wildy
6. čer 2014

@ninive211 Mrkni se ke mě do alba, mám tam červený nafocený. https://www.modrykonik.cz/blog/wildy/album/baby...
A barva je sytě červená, asi jako ta posl. fotka červeného. Učitě to není cihlová, nebo nějaká světlá apod.

wildy
6. čer 2014

@ninive211 Je to teda vyfocený Lupo COMFORT. Nevím, jakou barvu má LUPO.

ninive211
6. čer 2014

@wildy No já se dívám na tento, což je Comfort. http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/v-141/lupo-c... Na té fotce to zase vypadá dorůžova (což o to, mně by to nevadilo, ale zdabby se líbilo i muži), no určitě zkusíme omrknout naživo, jestli bude jen trochu možnost 🙂

wildy
6. čer 2014

@ninive211 Neboj, ani do růžova není! 🙂 Barva je sytě červená a nemá žádný nádech do jiné barvy. 🙂

podhurka
8. čer 2014

@ninive211 Opravdu je syte cervena vydela jsem ho na vlastni oci na Cernem moste v Kasparku.

dennie
9. srp 2014

dobrý den, nemáte ho některá v černé barvě? Zajímalo by mě, zda ten šedivý spodek kočárku u korbičky je opravdu tak hezky šedivý, jak uvádějí fotky na netu, nebo je lehce do modra? Nemáte někdo třeba Vaši osobní fotku, která by zachytila skutečné barvy a ne vyretušované vystavované na netu? Děkuji

ined77
23. srp 2014

Dobrý večer maminky,

do naší Wiki Knihovničky byl právě přidán nový článek Kočárky Baby Design. https://www.modrykonik.cz/kocarky-baby-design/. Já sama jsem kočárek Baby Design Sprint používala na obě děti téměř 6 let a větší výhrady k této značce kočárků nemám, ba naopak jsem byla velmi příjemně překvapena jeho kvalitou, ale co Vy a Vaše zkušenosti? Podělte se prosím o ně i s ostatními maminkami, které se třeba zrovna teď po stejné značce kočárku poohlížejí.
Předem Vám velice děkuji nejen za Váš drahocenný čas, ale také za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat o Vaše cenné informace a zkušenosti.

Přeji všem krásný a klidný sobotní večer.
Denisa

@dennie @podhurka @wildy @ninive211 @dazou @podhurka @terinnecka @fwllo ... a další 🙂 .

vaveva
24. říj 2014

Nemáte někdo reálné foto modré a zelené varianty?

mer
18. čer 2015

Nevíte jestli někdo neprodává baby design lupo tu světle modrou variantu?

kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz