Máte zkušenosti s kočárkem Bébécar Stylo Class?

baru88
27. kvě 2014

Ahoj maminky, ráda bych poprosila ty z vás, které mají odzkoušený kočárek Bebecar stylo class. Musím říct, že na živo se nám líbil ještě víc než na obrázku, ale nejsem si jistá jak je praktický skladný atd. Budu ráda za každou vaší radu 😉 Pokud bychom se pro kočárek rozhodli, nejspíš bychom kupovali pouze hlubokou korbu (možná i autosedačku) a sporťák bychom vybrali úplně jiný...

killi
27. kvě 2014

@baru88 já mám v černé barvě. Vybírala jsem dle recenzí a byla jsem překvapená, že na živo je ještě mnohem pěknější než na obrázku. Nevím co bych mu vytkla, je dokonalý. Velká korba, dá se polohovat až do sedu, což jsem ocenila, když měla malá rýmu a musela mít zvýšenou polohu. Do auta se krásně celý vejde, dají se vyndat i kolečka, kdo má menší auto. Na nákupy vozím jen podvozek a nacvaknu na něj autosedačku. Teď v tom teple je fajn, že se dá zvednout stříška a větrat přes síťku nebo ji vyndat úplně. Já za ty 4,5 měsíce co ho mám bych nenašla nic proti. 😉

baru88
autor
27. kvě 2014

@killi jůů ;) děkuji za odpověď, moc jsi mě potěšila. autosedačku jste kupovali také od bebecáru nebo od jiné značky (zajímalo by mě, zda jde na podvozek nandat například autosedačka MAXI COSI) ?

killi
28. kvě 2014

@baru88 Máme od bébecaru, kupovali jsme komplet sadu. 🙂

reynocek
29. kvě 2014

@baru88 My máme také Bébecar, akorát řadu stylo AT. Budu v něm vozit už třetí miminko a jsem s ním naprosto spokojená. Hlavně to houpání je oproti ostatním kočárkům pro mě luxusní. Máme tedy jen hlubokou korbu s podvozkem a sporťák. Autosedačku jsme koupili jiné značky.

baru88
autor
29. kvě 2014

@reynocek děkuju za odpověď ;) je nutné dokoupit nějaký adaptér na jinou autosedačku, nebo jde nacvaknout na podvozek? děkuji ;)

reynocek
29. kvě 2014

@baru88 My máme autosedačku zn. CAM. Nekupovala jsem jí s tím, že by šla na podvozek od Bébecaru nasadit. Cenově vyšla i lépe, než tak originál Bébecar. Za celou dobu používání u dvou dětí se mi stalo tak jednou, možná dvakrát, kdy bych to nacvaknutí na podvozek opravdu využila. Ale vždycky jsem si poradila nějak jinak. Takže za mě to není nutnost.

baru88
autor
29. kvě 2014

@reynocek je pravda, že co jsem koukala, tak autosedačka od bebecaru stojí cca 4 500 kč. což mi přijde docela dost, také mám možnost si půjčit autosedačku CAM nebo přemýšlím nad bazarovou MAXI COSI...a jak je to s těmi předními natáčecími koly, vše funguje dobře?

reynocek
29. kvě 2014

@baru88 Já jsem s nimi spokojená. Zatáčení je s nimi hrozně jednoduché. Jediná věc ... že když si chceš popojet zpět, aby ses třeba kousek vrátila, tak mě to natáčení spíš zdržovalo a jelo to kam jsem nechtěla. Neotočí se Ti opačně, jako kola, která se otáčí o 360 stupňů, abys jela zpátky rovně. To jsem ale vyřešila tak, že jsem ty natáčecí kolečka nadzvedla anebo je prostě zaaretovala.

ajdiii
18. čer 2014

ahoj, nám kočárek dorazil tento týden přesně v barvě, jakou máš na obrázku. prohlíželi jsme si ho už v praze v baby parku (jen v modré barvě) a je naprosto úžasnej. hluboká korbička byla jasný volba, protože čekáme zářijové mimi a budeme vozit na zimu. sedačku jsme kupovali original od bebecaru, aby se dala nasadit na podvozek. u ní můžu také potvrdit opravdu kvalitní zpracování 🙂

mackova11
25. únor 2015

ahojte, ja si ho tiež chcem zaobstarať a práve v tejto farbe, ste sním spokojné??? cenovo nie je najlacnejší , a u nás na slovensku ho nejak nedostať, musím objendať z českej stránky, môžete nejakú stránku odporučiť , vďaka.

paulisita
7. bře 2015

Nejlepší kočárek, máme ho a už bych si nevybrala jiný ❤️

plenkacek
9. bře 2015

Ahoj, my jsme měli také Bebecar, sice již je to pár let, ale nemohu si ho vynachválit. Hluboká korba je opravdu veliká, takže jestli budeš mít letní-jarní miminko, určitě vám ještě vystačí i na zimu, kdy je vhodné, aby bylo miminko pěkně kryté ze všech stran, ne jako ve sportáku. Do auta se dá i ta korba složit - udělá se z ní taková placka 🙂

mackova11
26. říj 2015

tie co máte tento kociar, nezacal vam po case vrzgat konstrukcia a kolesa,,, ?? ako sa specialne starat o ne alebo namazavali ste niecim , vdaka.

eliska2016
20. bře 2017

Sice už nožná tahle diskuze není aktuální,ale třeba někdo ještě řeší nákup této značky.Já měla přesně stejný co je na Vašem obrázku stylo class.
Plusy hluboké korby:
-krásná prostorná korba
-kočárek je krásný,každý den mě někdo zastavil na ulici a zajímal se co mám za kočár
-snímatelný pratelný potah uvnitř korby
-polohování zad
-nemění barvu a nešpiní se
-více poloh madla
-projela jsem i závěje,kde jiné maminky neprojely
-kola jsou odnímatelná
-sundávací střecha,která pěkně kryje miminko
-aretace předních kol,kterou já jsem vůbec nevyužila.Jsem zvyklá zatáčet po staru a kočárek jede tam kam já chci.
Zápory:
-brzda šla celkem těžko odbrzdit a ocenila bych brzdu třeba na řídítkách.Měla jsem každý den jednu botu špinavou a boty se ničí.Není to ovšem nic zásadního,ale mě to trochu štvalo
-kolečka mi za zimu celá zrezla,ale neřešila jsem to,protože mám náhradní🙂
-menší košík,ale je pravda,že jsem nakonec odvezla vše co jsem potřebovala
-kočárek je celkem těžký i bez nákladu,což mě až tolik nevadilo,protože nejsem žádné tintítko
-neskladný.Sice jsou kola odnímatelná,ale nechtělo se mi v zimě špinit ruce sundáváním koleček a tak jsem vozila podvozek v kufru a korbu na zadní sedačce.
-přenášení korby byl celkem problém,protože je opravdu těžká
Pokud to mám nějak zhodnotit,tak bych si kočárek určitě pořídila znovu.Na každém kočárku se něco najde a i když jsem záporů napsala dost,tak to jsou spíš věci,které mě trochu štvaly.Nenašla jsem nic zásadního,kvůli čemu bych kupovala jiný🙂)))

mirdashce
10. čer 2018

@eliska2016 Dobrý den, také sháním náhradní kolečka ke STYLO Class, můžete mi prozradit, kde jste je sehnala? Dnes mi je nabízeli za 790Kč, už se mi to zdá mimo. Děkuji.

eliska2016
10. čer 2018

@mirdashce Dobrý den,kočárek jsem kupovala z druhé ruky a už náhradní kola měl,takže bohužel neporadím.