Máte zkušenosti s kočárkem Caren gondola?

jennis
7. pro 2008

Prosím o radu,našla jsem tento kočárek http://kocarky-postylky.cz/?p=productsMore&iPro... . Ale nikde v diskuzi jsem o něm nic nenašla. Máte ho někdo a jaké máte zkušenosti. Případně nevíte kde se dá vidět na vlastní oči v Praze a okolí? Mám vybraný Roan Marita, ale tento má navíc větrání boudy a přehazovací rukojeť.Díky moc. 🙂

vladik
5. kvě 2009

Ahoj holky, nevíte, kde koupit kočárek v Ústí nad Labem??? Chtěla bych s otoč.před.koly. Kamarádka ho má, a
krásně se sním jezdí. Hlavní je , že nezatáčí - kam chce.
Tak zatím ahoj

helulicek
5. kvě 2009

holky, prodává se k tomu i autosedačka? někdo tu psal že jo, ale já ji nemůžu v tom internet. obchůdku nějak najít....

lucianas
24. kvě 2009

Ahoj,
tak o tomto kočárku taky uvažuji, už jsem pro něj rozhodnutá delší dobu. Jen mám dilema, jaký ten podvozek, jestli klasický, nebo s těmi otočnými kolečky. Prosím, napiště co nejvíce zkušenosti s tímto kočárkem, ať vím, že jsme se rozhodli dobře.

reruna
25. kvě 2009

Ahoj, zajímalo by mě, jestli jdou zádíčka v hluboké vaničce polohovat a taky jestil jdou záda u sportovní korby úplně do lehu, z obrázku se mi zdálo, že ne.

helulicek
25. kvě 2009

tento týden mi má tento kočárek dojít, tak dám kdyžtak vědět.....ale určitě se v hluboké vaničce polohovat dá, u toho sporťáku si nejsem úplně jistá, ale myslím si, že to jde i do lehu.....

blka
25. kvě 2009

Reruna, ano hluboká korbička se polohovat dá. U toho sporťáku bych řekla, že pokud to není úplně rovný leh, tak téměř leh to bude.

reruna
25. kvě 2009

helulicek a jaký typ pdvozku sis vybrala? určitě napiš co nejvíce zkušeností a postřehů, dost se mi ten kočárek zalíbil, že má velkou vaničku a velký a dobře přístupný koš, je lehký a navíc výběr ze dvou podvozků, asi bych spíš chtěla ta otočná kola

blka
25. kvě 2009

Reru, Helulicek má klasický podvozek, stejně jako já. Zkoušela jsem si i ten s otočnýma kolečkama. Já jsem chtěla houpací a ten otočný, i když má šrouby, tak je to spíš pružící (dobré při ježdění na patník a tak), ale rozhodně ne houpací.
Sporťák na tom klasickém podvozku vypadá "divně", ale když je otočený dítkem ke mně, tak to není taková hrůza. A když jsme zkoušeli sporťák na otočném podovzku dítkem ke mně, tak taky vypadal "divně" a navíc mi tam nějak drhla ta boudička o ručku. Ale třeba jsme ji měli jenom špatně nasazenou.
Být tebou, tak se zajedu někam podívat a vyzkoušet si ho. My jsme byli v Novém Jičíně a paní prodavačce vůbec nevadilo, že si 2 hodiny "hraju" s 1 kočárkem jen na různých podvozcích 😅

reruna
26. kvě 2009

blka do toho Nového Jičína asi zajedem, kupovali jsme tam i první kočár, taky od stejného výrobce jako je caren, ale to byla kombinace s vložnou taškou a váží 18 kilo, takže mi nevyhovoala ta váha. Mě se právě líbí, že ten s těma otočnýma kolečkama váží snad jen 12 kilo, ale zajímá mě to ovládání, já mám golfky s otočnýma a je to super. Potřebuju vozit kočár jednou rukou, ve druhé bude starší dítě 🙂 Jo, ten první kočár taky nebyl klasicky houpaci, jen dobře odpružený a celkem to šlo, bylo to mnohem lepší než třeba u podobných dorjanů. Jinak výrobce je sicep olský, ale s tím kočárem, co jsme měli jsme žádný problém neměli, jen už je vyšisovaný.

helulicek
26. kvě 2009

reru, koukám, že jsi z kroměříže. nebude pro tebe lepší Kyjov nebo Veselí n/Moravou? Já to objednávala z Kyjova...

reruna
26. kvě 2009

AHoj, jsem z Bystřice p. H. a vyjde to asi nastejno, po cestě to vezmem ještě asi do Valmezu, tam je taky darababy, ale tam mají zase dorjany, zajímá mě i ten nový dorjan danny sport, i když caren má o dost větší vaničku, což asi rozhodne.

lucianas
29. kvě 2009

Tak jsou nějaké nové zkušenosti s tímto kočárkem??

reruna
30. kvě 2009

Ahoj, tak včera jsem ho viděla naživo, byli jsme v Novém Jičíně, mají ho tam levnější než na netu, mě i manželovi se více líbila verze na podvozku Oring s otočnýma předníma kolečkama, jezdí se s ním dobře, je super lehký, má opravdu obrovskou vaničku, mám mimi na konci září a nemám strach, že by se mi tam ve fusaku nevlezlo ještě třeba v dubnu a sporták je taky super prostorný, takže na příští zimu bude taky dobrý. Ta vanička má fakt spoustu vychytávek, jako je třeba polohování zad, zimní a letní nánožník, všitá letní boudička, je mírně houpací, když se položí na zem, prostě se mi fakt moc líbil. Látkový koš je taky dost velký. Byli jsme pak i ve Valaškém Meziříčí okouknout Dorjan Danny Sport, ale ta vanička je fakt o hodně menší a užší, ten nás nepřesvědčil, i když designově možná vypadá líp, ale jde o to, co se komu líbí. Já jsem víceméně rozhodnutá pro caren na podvozku oring, ted jen vybrat barvu - ve skutečnosti jsou ty barvy tmavší a matnější, než jak to mají vyfocené na netu a dá se objednat jakákoli barevná kombinace, třeba i od kočárku Carina alu, tak bude celkem těžké vybrat 🙂 Klasický podvozek taky není špatný, dá se řehazovat rukojet, krásně houpe, pro mě je tento mnohem lepší než Roan marita třeba.

lucianas
30. kvě 2009

ahoj,

Reruna, tak to je super, že jsi si ho mohla prohlídnout naživo. Jak píšeš, opravdu to má spoustu vychytávek a je praktický. Takže jsem taky rozhodnutá, jdu do něj, teď jen vyřešit ten podvozek. Víc se mi líbí taky ten s otočnými, ale zase z praktickýho hlediska asi zvolím klasiku, aby byla přehazovací ta rukojeť. .. nezkoušeli jste u sporťáku zkusit dát obráceně ten kočárek, proti směru jízdy, jestli to opravdu u té rukojeťi je na těsno?

reruna
31. kvě 2009

Ahoj luci, sporták jsme obráceně nezkoušeli, ale z vlastní zkušenosti vím, že tak asi moc vozit nebudu, mám radši, když na malýho vidím a třeba u golfek mi to nejdřív hrozně vadilo, že ho nemám tváří k sobě, ted už to tak nevadí,protože už hodně chodí a golfky jsou jen na takové to převážení, ale dokud hodně seděl v kočárku, tak jsem ho měla radši tváří k sobě. Proti větru se dá použít pláštěnka a proti sluníčku zase mám slunečník, navíc ta korba je proti větru podle mě dost dobře chráněná, některé kočárky mají stříšku moc krátkou a otevřenou ,ale tento ne a na nánožníku je ještě takový límec, který kdyžtak zvedneš. Já jsem u prvního koočáru měla přehazovací rukojet a skoro jsem ji nevyužila, když byl vítr, tak se stejně neustále točil, tak jsem pořád přehazovala z jedné na druhou stranu až jsem to vzdala a taky se s tou přehozenou rukojetí skoro nedalo řídit, kočár pak měl jinak těžiště a hrozně špatně se ovládal, ale to jsemm u carenu nezkoušela, jesttli to mají líp vyřešené, tak pak je to v pohodě. Dobré by bylo kdybys mohla taky naživo porovnat oba podvozky oba mají své plusy a mínusy, každému bude víc vyhovovat něco jiného, myslím, že holky psaly, že je mají i v Kyjově, to by mohlo být pro tebe asi nejblíž, ten Nový Jičín už je z ruky

marketazam
31. kvě 2009

Ahoj, my sme kupovali Caren na podvozku Oring a zdá se nám super- zatáčet se s ním dá v klidu jednou rukou, je lehký a rychle poskládatelný... taky velká korbička má pro letní mimčo výhodu. Přímo houpání nejde ale má to takové odpružení že se jakž takž houpat dá...
zkoušeli sme i ten klasický podvozek, ale zdál se nám tam dost malý drátěný košík a byl hůře skládací...
sportovní nástavbu jsme zkoušeli po i proti směru jízdy a oboje jde zapnout v pohodě a pěkně se vejde...

helulicek
1. čer 2009

Ahojky, tak nám dnes došel kočárek. Máme ho u babči, tak jsme jej jeli zkouknout....jsem s ním maximálně spokojená. Je to fakt vymakanej kočárek a má hodně vychytávek....zkoušela jsem s ním jezdit a zatím jsem nadšená. Věřím, že i v praxi budu max spokojená 😉 Mám klasickej podvozek, korbička krásně velká, sporťák taky super i autosedačka....prostě spokojenost....jo a podvozek krásně houpe 😀

reruna
2. čer 2009

Ahoj, heluliceka a jakou máš barvu?

helulicek
2. čer 2009

Čau reru, hážu odkaz, je to kočárek číslo 70:
http://www.kocarky-postylky.cz/index.php?p=prod...

Měla jsem trošku strach, protože jsem tu kombinaci neviděla naživo, ale je vážně moc hezkej....a taky jsem si všimla, že ho na netu mají jen dva obchody, jinak všude jsou různý barevný kombinace jen tato ne....tak doufám, že budu originál 😀

reruna
2. čer 2009

helulicek, ten je pěkný, mě přišly ty barvy naživo tmavší a mín lesklé, než jak jsou vyfocené na netu, takže ten tvůj určitě je pěknej. Nám říkala paní v obchodě, že si můžem vybrat barevnou kombinaci od kteréhokoli z jejich kočárku výrobce Kajtex, třeba kočárky Karina alu na adrese www.darababy.com, mají taky hezké kombinace, takže výběr bude těžký 🙂

helulicek
2. čer 2009

My ten kočárek nemáme vůbec lesklej, popravdě, mě se ty lesklý ani moc nelíbí, ale to je jen otázka vkusu. Každej sme na tom jinak 😉 Je supr, že si můžete vybrat kteroukoliv kombinaci barev.....tak pak dej vědět, která vyhrála 😉 Já myslím, že budeme určitě s nima spokojený 😉 Původně jsem chtěla FreeLine PatiSport, ale bohužel je přestaly vyrábět a ta nová řada není tak vymakaná a je hlavně malá korbička, rukojeť se nedá přehodit....prostě to pokazili 😠

lucianas
3. čer 2009

Ahoj,

Reruna, já se na něj dívala v Ivančicích. Měli tam zrovna ten kočárek s podvozkem s otočnýma, ale do té doby, než budu kupovat, tak určitě někde ještě porovnám. Co se týče toho, že je dítě obličejem k mamince, tak nevím. Moje neteř víc usnula, když na sestru neviděla, takže ji vezla po směru. Ale asi je to spíš na zvyku každého dítěte, a také každé maminy. Takže opravdu nezvývá nic jinýho, než to osobně vyzkoušet. ... ten Kyjov taky obhlídnu. Nevíš, jaký je tam ten obchod, jak se jmenuje? Nemáš na něj web?

Helulíček, tak tuto barvu jsem právě v tom obchodě viděla a potvrzuji, barvička je opravdu skvělá. Pokud nebudou mít tu moji vybranou barvu, tak bych do této šla taky.

marketazam
3. čer 2009

http://www.kocarky-postylky.cz/index.php?p=prod...

my máme barevnost 22 a na rozdíl od fotky je matná- krom toho nám to udělali trochu odlišně- kostičky nejsou dva pruhy po stranách ale jeden uprostřed... objednávali sme to přes net takže to bylo trocdhu překvápko, ale mě se to tak jak to udělali líbí ještě víc 🙂

blka
3. čer 2009

Marketazam: když jsem objednávala barevnou kombinaci, tak mi paní prodavačka říkala, že stejně ušijí jen pár kočárků a pak ten vzor šijí zase jinak. Prý proto, že je to kočárek za rozumnou cenu, tak aby jich stejných nejezdilo hodně 😉

reruna
3. čer 2009

lucianas, na ten Kyjov web neznám, my jsme byli v Novém Jičíně, to máme blíž a je to jejich základna, mají tam ten kočár nejlevnější, co jsem viděla, za 7700 s tím podvozkem Oring.
marketazm tu barvu jsme viděli, je fakt matná a moc hezká a nám taky v tom Jičíně říkala to co blka píše, že pár kočárů udělají, jak je to na netu a pár zase trochu jinak.

lucianas
4. čer 2009

Reruna, i tak díky. Popátrám trošku po netu. Jsem zvědavá, jaká barevná kombinace vzejde z naší vybrané barvičky. Snad ji teda ještě dělají, nikde moc nejde vidět. Jen na jednom webu obchodu s kočárky. Tak uvidíme. Je pravda, že v tom obchodě, kde jsem na kočárek koukala, tak ten stejný tam měli za nějakých 8600. Docela rozdíl.

reruna
5. čer 2009

lucianas, já jsem ho na netu viděla i za 8900, ale to je asi tím, že ttenNový Jičín je jejich základna, oni jsou přímí dovozci, tak proto to asi mají levnější.

lucianas
6. čer 2009

reruna, to bude tím. chápu, že si nějakou tu provizi každý obchod musí dát. ... ale v porovnání s jinými kočárky je ta cena pořád opravdu dobrá.

kwetinnka
18. čer 2009

neviete mi niekto poradit kde by sa dal pozriet na slovensku,alebo kupit,,,? dakujem

lucianas
20. čer 2009

Ahoj,
jsem právě u našich a zaskočila jsem jen na skok.

Nevíte náhodou o někom, kdo by měl zájem? https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...