Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

gimulka
31. bře 2008

Kristo gratuluju ke Kristýnce. Ty máš ten moon z té nové kolekce? Mě se hodně líbí ten nový zelený moon ocean, ale pořád mě odrazuje že nemá nafukovací kolečka...

pomfrita
31. bře 2008

ahoj holky, jaký je rozdíl mezi S3 a T3 (kromě toho, že S3 nemá nafukovací kola)
Kristo: předně gratuluju k miminku a taky se chci zeptat na ten tvůj "vynález" 😉 - ty máš model T3 - myslíš, že by to šlo udělat i z S3 z té nové kolekce??(myslím to položení až do rovného lehu) -ježíš, já se teda vyjadřuju 🙄

zuzkagu
31. bře 2008

Pomfrita, tak krista má staršiu kolekciu z roku 200 kedy sa predávali modeli S3/4 a T3/4, rozdiel je v tom že aj tie nové modeli aj tie staršie S3/4 majú polohovanie chrbátiku ako v hojdačke, jedine model T3/4 ma polohovanie na rovinu, pretože ten nemá naklikavaciu vaničku ale vložnú tašku.
Neviem či som poradila.
Zuzana

alianka
1. dub 2008

ahoj holky, nevim zda jste to tady uz resily, ale chci se zeptat, zda mate nektera tu prebalovaci tasku MOON, jak je videt napr tady:
http://www.babydirekt.eu/moon-prebalovaci-taska

Mam doma uz kocarek Ocean S3 zaparkovany 🙂 a premyslim k nemu o nejake vhodne tasce, protoze chci cernou, hodi se mi jich vice znacek, ale precejen bych rada zustala u te jedne, proto uvitam jakekoli reference o vybavenosti te tasky a pripadne i rozmerech, esi Vam velikost staci a zda se Vam zda prakticka.. DIky predem 🙂

krista
autor
1. dub 2008

Ahojky, děkuji za gratulace 🙂

Gimulko já ti nevim s těma kolečkama ☹ Psala tu Yasmin, že jsou do města ty nenafukovací v pohodě, ale já jsem teď párkrát jela přes horší chodník a malá tam nadskakovala 😅 Tak jsem docela ocenila že nafuikovací jsou 🙂 Ještě máš trochu času tak počkej co ti napíšou nové majitelky Moona 😀 Yasmin už taky určitě porodila nevíte? 😕

Pomfrito zuzkagu ti to napsala dobře, mám tu starou kolekci S3 jsem maximálně spokojená, uvidíme co řeknu na sporťák, ale už tady bylo zmíněno že se zjistilo, že polohování jako má S3 vyhovuje dětem víc 🙂 Ale co člověk to názor samozřejmě 🙂

Alianka ta taška je hezká, uvažovala jsem nad ní, ale přijde mi teda dost předražená a mě neladila žádná barva ☹ Koupila jsem nakonec od Emitexu 🙂

alianka
1. dub 2008

krista - i ja se pridavam ke gratulacim, koukala jsem na fotky a Kristynka je naaaadherna princeznicka 😵
s tou taskou to jeste rozmyslim... pokoukam jake jsou na trhu a uvidim do ceho pudu 🙂

krista
autor
2. dub 2008

Alianko moc děkuji, jinak tu Emitex můžu kdyžtak doporučit 🙂 Ale to zase asi nebude ladit tobě žádná barva 😅 😀

zuzkagu
2. dub 2008

Babuľky takja som kúpila obyčajnú tašku v kabelkách u nas na slovensku, máme zeleno šedy kočík, tak som kúpila zelenú takú umyvateľnu a prateľnu, vložím foto.
Zuzana

krista
autor
2. dub 2008

Zuzka taky jsem nad tím uvažovala, že kdybych nesehnala žádnou co by mi vyhovovala tak koupim obyč 🙂 Hlavní je, aby to splnilo účel 🙂

gimulka
3. dub 2008

Holky tak jsem se rozhodla, byla jsem u nás v obchodě, všechno si pořádně prohlídla, vyzkoušela a tento měsíc objednám moon ocean s3 ten zelený. Je prostě nádhernej...

krista
autor
3. dub 2008

Gimulka super 😵 Tak ať nejsi zklamaná 😵 Určitě nebudeš 😉 Těšim se až ho budeš mít a nafotíš 😵

gimulka
4. dub 2008

Holky tak odpoledne jsem šla do toho obchodu znova s mamkou a bábičkou a bábička když to viděla, tak hned co na to řeknou lidi, že mám kočárek na 3 kolečkách...znáte to stará generace, navíc u nás na vesnici... 🙂 tak jsem si říkala, že já se prostě s žádným těžkým "tankem" tahat prostě nebudu a hotovo. Ale jinak se jim vzhledově líbil..

krista
autor
4. dub 2008

Gimulka a bude se jim líbit ještě víc až si s nim sjedou 😉
Nevím jestli jsem to sem psala, ale když mě přišel kočárek tak máma ohrnula nos, ani se na něj pořádně nepodívala, hned ho zkritizovala a pak mi říkala, jak v Mercury (jedno nákupní centrum u nás) maji krásnej kočárek, že se jí moc líbí ... na to jsem jí řekla, že už kočárek mám, jsem spokojená a nevím čeho tím chce docílit 😝
No a teď když s ním jela tak sama uznala, že je fajn a stejně s nim nejvíc jezdim já, tak co 🙂

gimulka
4. dub 2008

Kristo mamce se dřív tříkolky nelíbily dokud si s tím nezkusila jezit po obchodě a to byla úplně nadšená. Zítra jedem do Brna, tak mrknem ještě jestli nám něco nepadne do oka, ale jinak já svého vítěze už mám...jen se troškub bojím těch koleček, ale snad to bude v poho.

krista
autor
4. dub 2008

Gimulka a bydlíte ve městě? Jsou tam nový chodníky nebo spíš drncáky?

miselin
5. dub 2008

Gimulka, nič si z tých názorov nerob, ja som si kúpila Moon ocean 4s v čiernej farbe tak si vieš predstaviť tie ohlasy na farbu. Ale nám sa z mužom tak strašne páči, že sa vždy len zasmejeme a nevieme sa už dočkať mimi, aby sme ho už konečne otestovali aj v praxi a to chcem potom vidieť tie pohlady hlavne tej staršej generácie.
A Kristo pripájam sa ku gratulácii malá je strašne zlatá 😀

eva.konczynova
5. dub 2008

Ahojky holky, zavítala jsem do vaší diskuze jelikož se rozhoduji pro kočárek Moon S3 nebo S4, nevíte náhodou, kde se dá vidět v obchodě v Ostravě a okolí? Jinak se v kočárcích zatím moc neorientuji, mohly byste doporučit, zda je lepší s nafukovacími kolečky nebo plastovými? A kterou verzi doporučujete - S3 nebo S4? Snažím se dočíst celou tuto diskuzi ale je toho hodně, tak se omlouvám za tyto dotazy 😅

miselin
6. dub 2008

Ahoj Eva, záleží aj podľa terénu, ak máte normálne chodníky tak by nemal byť problém ani s plastovými. Ja mám s plastovými ale zatial ešte nevozím. Ale pýtala som sa predavačky či chodia na to reklamácie, alebo či sa zákazníci sťažujú a vravela, že nie a aj na všetkých drahých 20000sk kočároch sú tiež tie plastové. 🙂

eva.konczynova
6. dub 2008

aha, takže nafukovací spíše do terénu 🙂 A jak to holky vypadá s vnitřním rozměrem korbičky u 3S a 4S?

krista
autor
6. dub 2008

Ahojky holky, to je pravda s těma kolečkama, že je má hodně dražších kočárků 😉 🙂
Záleží fakt kde s tim chcete jezdit 🙂

Evi vnitřní rozměr korby u verze 2007 je 77cm - předpokládám že to nechali stejné a je to v pohodě 🙂

eva.konczynova
6. dub 2008

kristi díky za info, 77 cm to je celkem v klidu. A na podvozek jdou nasadit všechny verze autosedačky Maxi-Cosi 0-13 kg? Mně hrozně překvapila ta cena kočárku, je fakt nádherný a v porovnání třeba s Quinny apod. fakt za hubičku 🙂 Jen doufám že ho tady někde seženu v okolí Ostravy, raději bych ho koupila v kamenném obchodě, nevím jak je to pak se záručním servisem přes net 😒 reklamace se pak vyřizujou asi dost složitě. Kupovaly jste v obchodě, nebo přes net?

krista
autor
6. dub 2008

Evi my jsme ho právě brali přes net a jsem strašně spokojená, do druhého dne byl kočík u mně, s majitelem super komunikace a ušestřila jsem cca 3tis., takže paráda 😵 A s tou autosedačkou je to tak, že na podvozek jdou nasadit všechny verze 0-13kg 🙂 To jsem si zjišťovala protože jsem původně chtěla kupovat Maxi Cosi Citi a pak jsem natrefila na dobrou nabídku Maxi Cosi CabrioFix, takže tak 🙂

S tou reklamací máš pravdu, že by se to řešilo složitě, modlím se, aby se nic nestalo, já vím, že ten pan majitel by byl v pohodě, spíš jde o to posílání složitý a fungovat bez kočárku 😲 Já ti s tou Ostravou bohužel neporadím ☹ Není tu téma Ostrava??? Třeba by tam někdo věděl 🙂

eva.konczynova
6. dub 2008

kristi zkusím se tam ještě poptat 🙂 a jak je to se skladností kočárku v autě, je to v pohodě, jednoduché?

krista
autor
6. dub 2008

Evi my máme sedana (Opel Astra) takže se sklápí kufr bez skla (tudíž menší prostor) a nacpeme ho tam 🙂 A dokonce jsem četla na netu, že se vejde do Peugeotu 206 😲 Co máte vy za autí? 🙂

eva.konczynova
6. dub 2008

Máme WV Golf tak se myslím vejde 🙂 A verze S3 má polohování sporťáku, koukala jsem že tady někdo popisoval fintu kdy to jde až do lehu 😀

eva.konczynova
6. dub 2008

a hlubokou korbičku jde v pohodě přenášet i s mimi třeba do bytu? Já jsem hrozně zvědavá co, tady v diskuzi to všechno beztak je ale je toho tak hodně že jsem líná to dočítat 😉

krista
autor
6. dub 2008

Evi no já jsem to jednou zkoušela a neunesu to 😅 a to unesu docela dost jindy 😅 On je to složitější v tom, že ty musíš stisknout ty čudle na stranách a pak až to nadzvednout, takže chybí třetí ruka, ale možná si jiný maminy poradí 🙂 Mě nevadí že jsi zvědavá, ráda podám info, já jsem s tím kočíkem pořád moc spokojená, parádně se mi s ním jezdí a často slyšim chválu, tak jsem zpychla 😀

krista
autor
6. dub 2008

A jinak Golf má asi o něco větší kufr než Peugeot 206, takže bez problému 🙂 😉

eva.konczynova
6. dub 2008

aha, no ale to zas není tak důležité.. a jak je to s tím polohováním sporťáčku, zatím v něm asi ještě nejezdíte co 🙂

krista
autor
6. dub 2008

Jj ve sporťáku ještě nejezdíme 😀 Neni nám ještě ani měsíc 😀 No já nevím jak přesně bych ti to vysvětlila, polohuje se jako sklopná židle, tzn. že to nedáš úplně do roviny, nejlíp by ti to asi vysvětlily jiný holky, ale už se tady zminovalo, že některý děti to maji tak rády 🙂 Já se toho nebojim, při nejhorším koupim golfky no 😝 I tak jsem ten kočík koupila za dobrý peníze 🙂