Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

gimulka
7. dub 2008

jezdila jsem jenom po obchodě, tam to bylo v poho

eva.konczynova
7. dub 2008

a neptala ses náhodou na možnost výměny koleček, kdyby se náhodou opotřebovaly?

eva.konczynova
7. dub 2008

jinak co se týče té sedačky maxi cosi, tak aby se tam dala nacvaknout, jsou nutné adaptéry. Ty jsou univerzální, nebo na každý kočár (Moon/Quinny/Mutsy) jiné, nevíte?

gimulka
7. dub 2008

tak to jsem se neptala. S těma adaptérama taky neporadím.

zuzkagu
7. dub 2008

Baby tak adaptéry by mali byť tie zn. MOON, najllpešie, iné tam asi ani nepasujú. Jana ne čakám už od dexcembra , na sklad by mali prísť až teraz v apríli 😒 , tak dúfam že do pôrodu ich budem mať doma čo ja zač. júna.
Inak čo sa týka tých plastových koliesok,t ak budete mať zaručene problém na nerovnom povrchu, ako sú napr. dlaždice, dosť Vás to asi vyhrkoce, kamoška ma podobné kolieska na kočíku. Ja som preto volila kolekciu 2007 z nafuk. kolesami pretože bývam na dedine kde je dosť blbá cesta a chodníky sama jama. 😒 A tak isto aj kôli tomu polohovaniu v športiaku, ale každej vyhovuje niečo iné a kočík MOON by som nemenila za žiaden čo je teraz v ponuke na trhu.
Zuzana

eva.konczynova
7. dub 2008

zuzkagu - s tím polohováním máš špatnou zkušenost??? Nebo jen nevíš, jak mimi bude reagovat?

eva.konczynova
7. dub 2008

ahaa, teď se ti koukám do albíčka a máš verzi T, kde polohování jde 🙂

zuzkagu
7. dub 2008

Tak ossobne naozaj nemám ale ked vidím tie bábence tak mi je ich luto, Naša ninka rada spinkávala v rovine a mohla sa aj prevalovať v kočíku a to bolo výhodné.
Z.

eva.konczynova
7. dub 2008

no, já jsem hlavně zvědavá jak dlouho mi mimi v té hluboké korbě vydrží, třeba až do doby kdy bude sedět a bude mu to tak vyhovovat 🙂

lukajda
7. dub 2008

Evi, já třeba můžu používat, jak sporťák tak i hlubokou korbu - Tadeášek se do ní pořád ještě vejde. Nevešel by se tam teda i s fusakem, ale se silnější dekou ještě jo. Takže když vím, že ještě nemá svojí dávku spánku a jdeme ven, tak beru hlubokou a když je vyspáno, tak sporťák, protože to by ho to v hluboké nebavilo a sápal by se nahoru, aby taky něco viděl - šííílenej zvědavka 😀

dendisa
7. dub 2008

holky, jezdíte už teda některá s tím buggy fit?

zuzkagu
7. dub 2008

Kamoška (ma tú trojkolku) a je max. spokojná.
Zuzana

eva.konczynova
8. dub 2008

holky, tak dost zjišťuju, že ten kočárek bude asi dost složité sehnat... tady ho nikde nemají a i na netu je dost vyprodaný 😒 Snad to nějak půjde.

A holky, vy, které už jezdítě ve sporťáčcích - je sporťák dostatečně prostorný i když tam dáte mimčo s fusákem? Do kolika let dítěte myslíte že vydrží?

zuzkagu
8. dub 2008

Evi v šporťáku ti určite vydrží do vtedy dokým nezačne chodiť, potom budeš na 100% kupovať menší ľahší športiačik aby si nemusela stále tlačiť tento väčší. A neboj a s fusakom sa tam určite zmestí.
Zuzana

krista
autor
8. dub 2008

Jé holky vy jste se tu rozkecaly 🙂

Evi teda to bych neřekla že to bude takový problém 😲 Tak je vidět, že je to dobrej kočárek 🙂 Do porodu na něj někde určitě kápneš neboj!! 🙂

Trošku jsem pátrla na MMB a zrovna tam někdo prodává toho Moona co máme my, tady je dobře nafocenej sporťák a jde vidět jak jde polohovat kdyby někdo chtěl vidět to je u nové verze podle mě stejné 😉
http://img.mimibazar.cz/foto/4/080329/17/d79198...
http://img.mimibazar.cz/foto/4/080329/17/d80368...
http://img.mimibazar.cz/foto/4/080329/17/d80368...
http://img.mimibazar.cz/foto/4/080329/17/d80368...
http://img.mimibazar.cz/foto/4/080329/17/d80368...

A Evi na MMB jsi se dívala, tam je většinou maji 🙂

krista
autor
8. dub 2008

Tady je třeba za necelých 8tis. i s poštovným 🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9452067&tab=5

eva.konczynova
8. dub 2008

ahoj kristi, jj na mimibazar jsem koukala, jen se pořád snažím najít aby to prodávali přes obchod, který bych neměla daleko v případě reklamace. Ale věřím, že kdyby byl fakt problém, tak odněkud objednat půjde, není možné 😉

novako
8. dub 2008

Evi: Na detatko.eu ještě Moona 2007 mají. Ale už jen v červené a modré barvě za 8.999 Kč. Firma má kamennou prodejnu v Sokolově.

lukajda
8. dub 2008

Evi, já jsem dneska Moona viděla u nás v obchodě - ten zelený. Ta barva mě trochu zklamala - podle fotek na netu se mi strašně moc líbil a hlavně se mi nelíbil materiál 😖 Ale každému se líbí něco jiného 😉

eva.konczynova
8. dub 2008

ahojky lukajdo, říkáš že nic moc, no já už jsem teda fakt zvědavá jak bude vypadat naživo... barvička se mi asi líbit bude, líbí se mi skoro všechny odstíny zelené, ale jak říkáš že materiál je divný? Je jiný než na té kolekci 2007???

lukajda
8. dub 2008

Mě to přišlo takový strašně lesklý. Ona ta barva není ošklivá, jen je trochu jiná, než na fotkách na netu, takže jsem od toho očekávala něco jinýho.Ale jinak jsem tam okoukla ty kolečka a jsou v naprostý pohodě - asi si museli myslet, že jsem se zbláznila, když jsem ty kolečka začala osahávat, abych zjistila, jestli to je nebo není tvrdý plast 😀

eva.konczynova
8. dub 2008

jůů, fakt jo?! No tak to jsem teda zvědavá. Je to takové jako lesklé ta látka, nebo spíš ta barva je razící? Jinak díky za osahání koleček 😀

gimulka - jak ty vidíš tu barvičku? Nemáš reálné foto náhodou?

lukajda
8. dub 2008

Ten materiál. Ta barva jako taková mi nepřipadala tak výrazná jako na netu. Ale víš jak, každý to zkrátka vidí svýma očima - třeba by ses na to dívala jinak než já. Na těch kolečkách se mi líbilo, že nevypadaly tak mohutně jako u mého Moona.

eva.konczynova
8. dub 2008

aha, a jaké tam ještě byly barvičky? Ty byly taky lesklé? Kde to vůbec bylo, ze kterého města jsi?

gimulka
9. dub 2008

Evi mě se ta zelená líbí...

lukajda
9. dub 2008

Holky, to je přesně to, co říkám. Mě se to nelíbilo, protože je to lesklé - minulá kolekce byla matná. Gimulce se to líbí. Někomu se zase nebude líbit ta minulá.Je to zkrátka o názoru 🙂
Jsem na druhém konci republiky - Chomutov, to bys měla trochu z ruky 😀

gimulka
9. dub 2008

Souhlas s Lukajdou...

lukajda
9. dub 2008

Ale musím přiznat, že kolečka se mi daleko víc líbí na té nové kolekci, působí to na mě líp, jak jsou míň mohutná 😉

eva.konczynova
9. dub 2008

no, tak Chomutov je z ruky, to máš pravdu 😝 A jaké tam teda měli ještě ty barvičky? Červenou a černou? Stejně asi půjdu do té zelené, pokud z kočárku budu mít pocit jak mám teď, červená pro kluka by se nehodila a v černé ho přeci jen nechci v létě upéct 😅 Ale uvidíme, až uvidíme 🙂

krista
autor
9. dub 2008