Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

gimulka
28. dub 2008

Ahoj. Dneska chci objednat autosedačku. Ještě se pro jistotu zeptám, na moonika pasuje ta maxi cosi Cabrio Fix?

zuzkagu
28. dub 2008

pasuje tam aj cabrio a city 🙂 , len nezabudni na adaptéry.
Zuzana

arty
28. dub 2008

Zdravím taky patřím mezi obdivovatelky moona, byla jsem pro něj rozhodnutá skoro od začátku, ale chtěla jsem zhlídnout ještě předtím veletrh v Brně. Nakonec jsem žádný lepší neobjevila a na konci března si jej objednala, do dneška ho nemám doma, prý nejsou.... a to jak v kamenném obchodě tak na netu, prý je mají objednané ale ........ ! Mám ho už zadaný jak na netu tak v kamenném obchodě, tak doufám, že to aspoň někde vyjde....mám totiž termín v polovině května a začínám být neštastná ☹ . Tak jestli můžu poradit nenechávejte to až na poslední chvíli ať nemáte tešně před porodem stresy jako já.....

gimulka
28. dub 2008

Zuzko díky. Adaptéry si koupím. Arty tak snad brzo dorazí...asi bych taky byla nervní..Já ho mám objednaný tak 14 dní a prý bude až 28. května, ale já mám termín na konci června, takže jsem zatím v klidu.

krista
autor
28. dub 2008

Teda, tak to je drsný jakej je jich nedostatek 😲

Arty tak hodně štěstí 🙂

indy
28. dub 2008

Ahojky tak aj ja sa pripajam do klubu moonu 😉 Mame ho uz dost davno objednala som ho cez net ze som nevedela ani ako cez babydirekt.eu Klikla som len na predajnu v blizkosti nasho okolia a oni ma potom skontaktovali ze uz im ho doviezli ze si mame pren prist. Majitel predajne bol dost prekvapeny mozno viac ako mi lebo sice ma zmluvu s babydirekt, ale este to nikto takto nevyuzil. Dokonca nam ho doviezol az domov asi sa bal ze si ho neprideme zobrat 😀 A co sa tyka farby tak mame ten cerveny a velmi sa nam paci. A celkovo je uzasny tento kocik My sme ho predtym vobec nevideli a az doma ked sme ho rozbalili...Ale s manzelom aj mamou sme skonstatovali ze nema chybu A hlavne to predne otacacie kolecko je super Perfektne sa da otocit na mieste

krista
autor
28. dub 2008

Indy takže jste ho koupili na slepo? 🙂 Teda to je odvaha, no určitě budete spokojený 🙂

gimulka
28. dub 2008

Holky to bude přemoonováno 😝

indy
28. dub 2008

Kristo presne tak vobec sme ho v obchode nevideli. Ale ked uz nam zavolali ze si mame pren prist tak som bola zaskocena ale potom sme si povedali, ze to tak malo byt a urcite bude skvely. Boli sme pren rozhodnuti uz som mala okolo neho vsetko nastudovane len sme ho chceli obkuknut v obchode.Ale zariadilo sa to akosi samo. A teraz ked musime zhanat este milion dalsich veci sme radi, ze kociar mame uz doma a jedna starost odpadla

eva.konczynova
28. dub 2008

Tak koukám že nám přibylo fanynek kočárku, to je super 😀 Já do něj šla taky na slepo a nelituju 🙂 Sice nám dovezli místo nánožníku na korbu dva stejné nánožníky na sporťák, tak doufám, že to do porodu napraví, a na matraci v korbě byla malinkatá dírka v té látce, ale to jsou detaily, hlavně že už ho mám.. Jinak kdybych měla holčičku, tak volím tu malinovou, je krásná 😵

Koukala jsem po moonu teď na netu a všimla jsem si, že ho už nabízí více internetových obchodů, na některých jsou ceny o něco vyšší už, tak to vypadá, že možná už někde dostali první dodávku 🙂

frog
28. dub 2008

Navi myslela jsem jsem ten golfač,škoda,páč jinak by l pěknej,ale ta trojkombinace je úžasná..já nakonec koupila chicco ct 0.4

indy
28. dub 2008

My sme chceli od zaciatku cervenu farbu kociara aj ku chlapcovi aj k dievcatku Bolo to jedno Aj ked ta zelena je tiez velmi pekna A mne tam ta cervena vlastne skocila sama ked som to omylom objednala 😀 tak bolo rozhodnute A som rada ze tie kociky su jednofarebne Ked som este vyberala tak sa mi pacili aj ine druhy kocikov, ale casto ma odradzala farebna kombinaciaHlavne u tych klasickych 4kolesovych boli hrozne kombinacie viacerych farieb

arty
28. dub 2008

gimulka: tak doufej, že ti termín dodrží. Mě původně slíbili na konci dubna, pak se to přesenulo na začátek května a nakonec, že neví jestli na mě nějaký zbyde, prý jsem pátá v pořadí a neví kolik jich dorazí (málem mě křísili 😉 )
Přijde mi to od nich jako neseriozní jednání , i když to mají asi taky těžké. Výrobce jim naslibuje, aby prodal a pak to dopadne takhle.

Dám pak vědět jak to dopadlo, jestli budu spokojená maminka nebo indianská babička 😀

gimulka
29. dub 2008

Arty nestraš....paní u nás v obchodě přímo přede mnou volala do toho bebydirektu (nebo jak se to jmenovalo) a objednávala kočárek pro mě a ten samý pro snachu. A kdyby něco, tak jeden má na prodejně na ukázku, ale neche ho prodávat, tak prý kdyby se objednávka zdržela, tak mi dá ten co tam má...

navi
29. dub 2008

frog- dobrá volba, my koupili Multiway 😉 Původně jsme chtěli golfáč koupit až příští rok a to bych ten Moon určo vzala, u starších dětí už ty záda nemusí být tak pevný a ani by už nevadilo, že nemá polohování nožiček . Ale rozhodli jsme se ho pořídit už teď a ten Chicco se nám zdál pro tak malého prcka nejlepší a zatím jsme max. spokojení 🙂

mischelinka
29. dub 2008

Tak jsme se včera na UTZ ve 20tt dozvěděli, že čekáme holčičku!!! 😵 jsme moc šťastní, protože jsme po ní toužili a navíc....můžeme teda dále snít o malinovém Moonu, v případě kluka bych musela zvolit asi barvičku jinou, červená by mi nevadila, ale ta malinová, to už by byl extrém...je víc růžová naž červená....ale nádherná!!!!
holky, co už ho máte? Nevadí vám, že není houpací....?Včera jsem byla s kamarádkou, co má mimi a říkala, že by si to bez toho nedovedla předstřavit, že by ji malý neusnu 😖

krista
autor
29. dub 2008

Ahojky 🙂

Mischelinko mě s ním docela houpat jde 😅 Ale neni to nějak moc a Kristýnce to nevadí, usne když s ní drncám po chodníku 🙂

eva.konczynova
29. dub 2008

ahoj holky, tak se hlásím k vám, co ještě čekají na Moon ☹ Doma mi zůstal jen sportáček 😒 Dodali mi totiž špatný nánožník na hlubokou korbičku (nešla tam nasadit, ty cvočky nešly zacvaknout), tak to posílají celé zpět a pošlou mi novou. Jsem ale zvědavá kdy, když je o Moony taková nouze 😖 Tak snad to stihneme do porodu!

navi
29. dub 2008

mischelinko ono je to s tím houpáním tak, že když na něj mimčo nenaučíš, tak mu to nevadí, že nemá houpací kočár 😉 Nám na usnutí stačilo jezdit na trochu nerovném terénu(klasický chodník je tak akorát) a už se spinkalo 😀

eva.konczynova
30. dub 2008

nám jde houpat hluboká korba (nehoupe se celý kočár, ale jen korbička) 😕

ina.b
30. dub 2008

Ahojky. Nám se taky houpe jen trošičku, ale naše Aduš to nijak nevyžaduje. Lupnu jí do kočárku a než ztihneme vyrazit ven ze dveří, už spinká 😀 Než houpání má radši vození. Kolikrát, když byla trošku protivnější a venku bylo ošklivě, tak jsem jezdila i po bytě. Teď už na to máme golfku, ta se do obýváku vejde líp 😅

mischelinka
30. dub 2008

Díky holky za názory 😉 , akorát trošku nechápu to, co psala eva....to jako jedete a ta korba se sama houpe podle terénu?? 😅 😕 . Je tam více takových vychytávek, kterým moc nerozumím, to víte, u prvního dítěte jsem měla nějakého strašného poláka 😖 , tak mi tady teď ten kočík připadá trošku jako z jiného světa. 😵

krista
autor
30. dub 2008

Mischelinko ta korba se houpe hodně když ji neupevníš vepředu takovýma dvěma tyčkama 🙂 a když ji upevníš tak se houpe taky ale maličko - aspoň na našem kočárku, jak je to u nové kolekce to nevím, ale myslim si, že velký rozdíl v tom nebude 🙂

eva.konczynova
30. dub 2008

jj, mishcelinka taky myslím že to je v tom upevnění tou tyčí 🙂

zuzkagu
2. kvě 2008

Baby ešte ma zaujíma ako skladáte kočík aj so športovou verziou, spolu alebo každú časť zvlášť. Ako sa skladá podvozok viem ale zaujímalo by ma či to ide aj spolu žložiť so športiakom 😉 kôli skladaniu do auta. Nechcem tam niečo urvať 😀 .
Ďakujem
Zuzana

novako
2. kvě 2008

Kristo, když neupevníš tu tyč, nemůžeš si tím zničit kočárek?

ina.b
2. kvě 2008

Já jí taky moc často neupevňuju, protože pak se špatně leze do toho nákupního košíku 😨 Ale používám ho půl roku a zatím dobrý, tak to možná nevadí. Spíš to je pojistka, aby se nesložil. I když k tomu skládání musíš zmáčknout najednou 2 tlačítka, takže by to byla velká náhoda, kdyby se to složilo nechtěně 😵

ina.b
2. kvě 2008

Zuzkagu: My to rozkládáme zvlášť, protože by se nám to jinak nevešlo do auta. Ale mělo by to jít i s nasazeným sporťáčkem, akorát nesmíš mít nic v nákupnim košíku 😀

zuzkagu
2. kvě 2008

Ina ďakujem, ale mne to nejde složiť aj so športiakom tak neviem, dnes som kočík po polroku skladovania vybrala so skrine a zložila ho a až dnes som prišla na tú tyč ktorá je pod kočík čo sa upevnuje na košík 😀 .
A teraz ho mám zložený v obývačke a s dcérkou sa kocháme 🙂 . bože ešte nejakých 38 dni a je tu Tomáško 🙂 , dúfam že ešte nejako tie zvyšné dni prežijem
Zuzana

krista
autor
2. kvě 2008

Ino teda teď jsi mi otevřela oči jakej jsem to idiot 😲 Vždycky tam tlačim tašku a nevejde se mi tam 😅 Teda to se stydim, to neni možný jak jsem blbá 😅 😀

S3 jde taky složit i se sporťákem tušim 😅

Novako já je teda upevňuju ale určitě to tim nezničíš 🙂