Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

lukajda
7. kvě 2008

Ahoj holky,
taky jsem docela překvapená jako Krista, protože košík jsme ještě kvůli skládání sundavat nemuseli a taky máme kolekci 2007 😕

krista
autor
7. kvě 2008

Lukajdo asi máme nějakou speciální kolekci 2007 nebo že by jen béžovo-vínová barva šla takhle dobře skádat? 😀 😀 😀

lukajda
7. kvě 2008

Prostě dobrá barva 😀 😀 😀
Musím se "pochlubit" opět jsme reklamovali (zase se nám samovolně zapínala aretace kolečka) a jsem docela překvapená, protože nám obratem poslali fungl nový podvozek. Takže po devíti měsících ježdění mám vlastně nový kočárek 😵

krista
autor
7. kvě 2008

Lukajdo to je výborný 😵 Ale mrzí mě, že s tím máte pořád problémy 😖 A jak to funguje když to reklamuješ? Seberou ti kočárek a po měsíci ti daji nový nebo ti ho nechají?

krista
autor
7. kvě 2008

Lukajdo a používate to zaaretování často? My ho máme pořád odaretovaný 😉 Jen párkrát jsem ho zaaretovala a pak mi to nešlo odaretovat 😅

lukajda
7. kvě 2008

Vezmou si jenom to, co potřebují k reklamaci, takže u nás to byl podvozek - trvalo to 10 dní. Já kupovala kočárek v kamenném obchodě, ale ono na tom nesejde, protože majitelka mi říkala, že všichni stejně kočárky odebírají od Babydirectu (výhradní dovozce pro ČR), takže ho odvezli do Brna, opravili, mimochodem v reklamačním protokolu bylo napsáno, že reklamace je neoprávněná, protože jsme ten mechanismus přepínání aretace mechanicky poškodili 😠 Jsem byla pěkně vzteklá, ale majitelka nám řekla, že takhle to dělají skoro se všema reklamacema, že ti napíší, že to bylo neoprávněné, ale zdarma ti to opraví. Ale kdyby chtěl člověk při třetí reklamaci vrátit peníze, tak ti nikdo nic nedá, protože ty reklamace podle nich byly neoprávněné 😝 Jenže při přebírání jsme zjistili, že podvozek je v horším stavu než v jakém jsme ho předávali. Ten mechanismus přepínání byl tak divně sešroubovanej - jako kdyby se na tom někdo učil o škrábancích ani nemluvím a hlavně to přední kolečko bylo celý vyvrácený, když jsme s tím podvozkem jezdili po prodejně, tak úplně lítalo ze strany na stranu. Takže jsme řekli, že tohle jako fakt ne, majitelka z toho byla docela vedle, hned tam volala a že prý nám posílají podvozek nový.Snad už bude konečně klid - na ten kočárek jsem nezanevřela, já jsem s ním absolutně spokojená, ale tohle mě vážně štvalo. Ta aretace se přepínala snad po 100m, připadala jsem si jak blázen, když jsem musela každou chvilku zastavit a přepnout to zpátky. Měsíc ta reklamace nikdy netrvala, ale díky tomu, že už Tádík sedí mi nevadilo, že jsme měli na dobu reklamace půjčené golfky. Včera jsme si vyzvedli nový podvozek, vypadá to, že je v pohodě, tak už se těším, že si pořádně zajezdíme.

krista
autor
7. kvě 2008

Lukajdo no to je síla, jsem ráda, že se to dořešilo 😉 No já bych to měla horší, jak ho mám přes net, tak bych ho musela posílat do Sokolova 😒

lukajda
7. kvě 2008

Hlavně, že už je klid. Jinak fakt musím říct, že mi ten kočár maximálně vyhovuje. Teď jsem si objednala sluneční clonu na sporťák, tak jsem na to zvědavá 😀

arty
7. kvě 2008

Novako: Díky moc

novako
7. kvě 2008

kristo, lukajdo: No, nám už se podařilo na košíku urvat cvoček a to jsme ho skládali jen jednou... 😒

eva.konczynova
7. kvě 2008

kavce: já jsem z Havířova a sehnat tady v okolí Moona mi dalo teda pořádně zabrat! Chtěla jsem S3 zelený, tak jsem obvolala všechny možné prodejny v okolí, nikde ho neměli na skadě, říkali že až tak koncem května, červen, a to já už rodím 😒 Nakonec mi ho objednali na prodejně v Havířově-Šumbarku, tak jsem byla šťastná, akorát museli zpátky poslat hlubokou korbu, neboť nám na ni dodali špatný nánožník.. tak čekáme, až to napraví a pošlou zpět 😉 Jinak bylas v tom babyexpertu ve futuru? Který typ tam mají, v jaké barvě a za jakou cenu? My ho koupili v tom Havířově za 8700

eva.konczynova
7. kvě 2008

lukajdo, a jak vypadá ta sluneční clona, nemáš odkaz? Jsem zvědavá 😉

lukajda
7. kvě 2008

Evi, http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/slunecniky...
Je tady na koníku i diskuze - většinou si tam holky chválí tu sluneční stříšku Teutonia 2008, ale ta se mi nelíbí a na tuhle jsem slyšela chválu, tak uvidíme. Na téhle se mi líbí, že jí můžeš stahovat podle potřeby do různé výšky. Dám vám pak vědět, jestli stojí za to nebo jsou to vyhozené peníze 😀

lukajda
7. kvě 2008

Novako a neměli jste při tom skládání zaaretované kolečko? Když je zaaretované, tak to jde špatně, protože se ti to kolečko nemá vlastně kam složit než když ho necháš volně.

lukajda
7. kvě 2008

Tak teď jsem si všimla, že máš S4 😉

eva.konczynova
7. kvě 2008

aha, to vypadá dobře! 🙂

navi
7. kvě 2008

lukajda ta clona vypadá fakt super, my máme slunečník, ale ten se musí každou chvíli natáčet, podle toho jak jezdíme 😝 Hned jak ti přijde, písni jak na tu boudičku sedí a tak... 😉 Asi ji taky pořídíme. A ta cena je super, já ji viděla skoro za pětikilčo 😅

krista
autor
8. kvě 2008

Ahojky holky, koukám že se bavíte o té sluneční cloně, neexistuje něco takovýho i na korbu? Chci teď objednávat slunečník 🙂 A jinak ta cena je fakt slušná, koukala jsem na MMB a našla jsem i 750,- 😲 nejlevnější stál to péťo jak zmiňuje Navi 😲

zuzkagu
9. kvě 2008

Baby tie čo máte aj autosedačku a úpinate ju na kočík pomocou tých adapterov ako to tam ide, mne dnes prišli adaptéry ale nejde mi do toho upevniť sedačka, do kočíka to pasuje - ten adaptér ale nejako potom neviem upevniť do toho sedačku ☹ . mam sedačku maxi cosi cabrio.
Ďakujem za rady
Zuzana

kavce
9. kvě 2008

eva.konczynova.Byla jsem minulý týden v tom Futuru a neměli tam žádného MOONa že ho prý dovezou až tento týden.Tak tam mám zítra namířeno.dostanou S3 tak jsem na něho zvědavá.Pořád se rozhoduji meziS3 aT3-ale tu nikde tady nemají.Jojo v Šumbarku jsem taky byla taky mi řekli že mi ho můžou objednat.Tak uvidím jak zítra pořídím. 😨 😨 😨

zuzkagu
10. kvě 2008

Baby už som nato prišla ako sa to tam upevnuje, ja som tot am dávala naopak 😀 , normálne som sa už zlakla že to nepôjde, ale došiel mužík a hned ma osvietilo, no nemohol prísť skôr?! 🙂
Zuzana

krista
autor
10. kvě 2008

Zuzi zrovna jsem ti chtěla psát, no hlavně že jsi na to přišla, taky jsem to prvně dala naopak a teď už v pohodě 🙂

zuzkagu
10. kvě 2008

ved práve, ja som to tam už natrieskavala s kladivkom na mäso 🙂 a ja že prečo tot tam nechce ísť. Ale je to OK tak som rada.
Zuzana

alienka
10. kvě 2008

Baby, mozte mi poradit, ktora mate Buggy Fit 3Wheels, bude mi nan pasovat univerzalna plastenka? Ma mi prist buduci tyzden, tak ci mam kupovat dalsiu? A ako ste s nim spokojne?

miselin
12. kvě 2008

Čaute kočky,tak konečne už aj ja kočíkujem, dočkali sme sa a poviem vám, že som zatial s kočíkom veľmi spokojná, malá v ňom spinká ako anjelik. Hneď prvý krát čo som s ním bola vonku sa ma pýtali dve budúce mamimy že čo to je za kočík , že je velmi pekný, takže vyzerá dobre, a jazdí sa s ním výborne. Zatial teda neľutujem 😀

navi
12. kvě 2008

miselin moooooooooc gratuluji 😵 😵 Maličká je nádherná 😵 😵 😵 😵 Určitě Vám to s kočárkem oběma sluší 😉 Taky se mi stalo, že mě oslovila těhulka, co to mám za kočárek, že se jí líbí. Je to super pocit co? To se to pak jezdí ještě líp 😀 😀

miselin
12. kvě 2008

Díky moc Navi 😀 a máš pravdu veľmi ma to potešilo 😵 😵

novako
14. kvě 2008

Miselin: Je kouzelná!!!! 😵 Ať si vzájemně přinášíte jen samou radost!!! Moc blahopřeji!

krista
autor
14. kvě 2008

Miselin malá je úžasnáááá 😵 A co porod? 😀 😅

Já taky občas slyšim za svými zády: "Podívej to je hezkej kočárek" a potěší to víc než dost 😀 😀 😀

miselin
14. kvě 2008

Díky kočky za gratulácie, pôrod bol celkom v pohode až na jeho záver, lebo malá bola pridusená pupočnou šnúrou ☹ tak som si ju mohla chytiť na ruky až po troch dňoch tak som bola taká vystresovaná kým jej neurobili všetky testy, ktoré boli chvala bohu v poriadku. Ale teraz je už v pohode už aj krásne priberá a je strašne čiperná, doktorka vravela, že je to už úplne iné dieťa ako v nemocnici tak sme strašne radi, lebo je to taký náš malý pokladík 😀