Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

mischelinka
23. kvě 2008

Ahoj holky, zdravím po delší době. Jsem stále rozhodnutá pro Moona...Teď jsem si všimla, že je nějaký typ s tím předním kolem jakoby zdvojeným...je to ten, co má tady Malda. Vy, co se vyznáte? jaký to je teda typ? A jak moc odlišný od Ocean S3?

navi
24. kvě 2008

ahojky mischelinka to zdvojený kolečko v předu co má malda je model 2006 😉

krista
autor
24. kvě 2008

Miselin no vypadá to zajímavě 😀
Myslim si, že budeme dost středem pozornosti protože ty slunečníky se dávají spíš na sporťáky 😅 ale co nenechám aby Kristýnce svítilo do tváře, umí být pěkně protivná 😀 😝
Už jsem to nafotila, ale nejde mi to sem vložit 😖 tak jindy 🙂

navi
24. kvě 2008

středem pozornosti budete kvůli krásnému kočárku 😉 😀 slunečník se dává i na hlubokou korbu, my ho loni taky koupili a je to super věc, lepší než házet na boudičku plínu, to vypadá blbě a navíc není na mimčo vidět.

krista
autor
24. kvě 2008

Tak díky za uklidnění Navi 😀 já to ještě u nikoho neviděla 😅 a nic jinýho na to asi neni, navíc to pěkně ladí, máme skoro stejnou barvičku, takže ani neni znát že to neni originál k tomu 😀
Co vy takhle při sobotě? Dneska konečně hezky co? 😵

navi
24. kvě 2008

no jo hezky je, tak jsem vyhnala tátu s malým na procházku a na mě zbylo uklízení 🙄 ale aspoň to u nás po dlouhý době vypadá jako u lidí 😀 😀 😀

krista
autor
24. kvě 2008

Jé Navi tak to je podobný u nás 😀 U nás byl taky úklid,ale uklízel teda MM 😀 Nenechal se překecat že se má věnovat malý a já uklidim, tak jsem ho nepřemlouvala 😀 Dopoledne jsme byli taky venku 🙂
Já se moc těšim až vytáhneme taky sporťák, v korbičce se malá dost vzteká, snad to bude lepší až bude vidět ven, je teď hrozně zvědavá 😀

navi
24. kvě 2008

no to MM si radši zajde na zmrzku, malýmu vrazí kornoutek a jsou spokojení oba, ale asi by i uklidil, kdybch to po něm chtěla 😀
se sporťákem je to super, ale vy si ještě počkáte 😉 Já už ho i prala a je to pohodička, když to jde celý sundat 😵

krista
autor
24. kvě 2008

Jo na sporťáček si bohužel počkáme ☹ Koupila jsem klokanku a tak budu hodně věcí zařizovat s ní dokud bude malá v korbě řádit 😅 ale taky jsme teď objednali nějaký hračky tak třeba se jí tam začne líbit víc 🙂 Já jsem zvědavá až budu prát aby mi ta vínová nepustila 😕 😅 😀

krista
autor
26. kvě 2008

Miselin už se mi povedly nandat ty fotečky 🙂 😉
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

eva.konczynova
26. kvě 2008

ahojky holky, Kristi ten slunečník vypadá super, krásně ti ladí. Odkud jsi ho prosím tě objednávala? Už jsem se ptala v obchodě na něj ale říkali mi že mi na moona nepůjde nasadit 😒

krista
autor
26. kvě 2008

Díky Evi, tak to ti kecali 😀 Mám ho odsud 🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13324008

miselin
26. kvě 2008

Kristo, vyzerá to super veru aj ja ho kúpim, a Kristinka je teraz v kočíku vysmiata čo? 😀

lukajda
26. kvě 2008

Kristi, tak přesně na tenhle slunečník jsem koukala taky 😉
Fakt to super ladí.

krista
autor
26. kvě 2008

Miselin jo kéž by 😒 Pěkně v kočáru řve, nevim na co jsem to kupovala 😅 Stejně budeme muset chodit s klokankou 😖 😝

Lukajdo jj ladí 😀 Aspoň nějaký plus až budu prodávat náš téměř nepoužitý kočár 🙄

navi
26. kvě 2008

ahojky, kristi a nemá malá 3měsíční koliky, to pak nepomuže ani kočárek, protože je v něm narovnaná a nedělá jí to dobře 😒 Třeba ji to časem přejde, my máme vždycky nějaké řvavé období, vždycky z jiného dúvodu a pokaždé jak rychle to začne, tak ho to po čase zase přejde 😉
jo a ten slunečník je fakt jako origoš ke kočárku 😵

krista
autor
26. kvě 2008

Navi já nevím, řve od 3.týdne věku to byly nejprve prdíky a pak po šestinedělí byly dva dny klid a začal další extrém 😕 a teď se to stupňuje ještě do většího extrému 😀 Já ani nevím jaký to je, když dítě neřve, já se divim když se vzbudí a třeba se směje 😅 no snad časem to přejde, kočárek máme doma na výstavu, až ho budeme prodávat tak bude fakt zánovní 😝

navi
26. kvě 2008

hmm tak to ti nezávidím, náš prcek se v hlubokým kočárku vozil rád, jinde ani nechtěl spát. Třeba to po tom 3 měsíci přejde, zkoušela si malou klubíčkovat, když pláče? My to teda nedělali, ale prý to hodně pomáhá. A neboj kočárek ještě využijete až až, sporťák určitě 😉 😀

lukajda
26. kvě 2008

Kristi, to se stoprocentně zlomí...někde jsem četla, myslím, že to byla knížka "Nejspokojenější miminko v okolí" (či jak se to jmenuje), že tříměsíční kolika není jenom označení pro prdíky, že miminkům vlastně chybí čtvrtý trimestr - proto tříměsíční kolika a proto jsou některá miminka tak plačtivá. Nejradši by prostě byly ještě tři měsíce v bříšku a přitom už musí být na světě a vyrovnávat se se vším, co je pro ně nové...nevěš hlavu bude dobře a i Moona si užiješ 😀

pampuliacik
27. kvě 2008

caute baby, tak sa pripajam do klubu milovnikov moon-u 😀 uz som chora z toho vyberania kociara, uz je to cela odyssea, boli sme s manzelikom rozhodnuti pre 4 kolesovy kociar, najlepsie z polska (ze su lacnejsie), s nafukovacimi kolieskami, mensimi prednymi otocnymi... potom som vsak videla taky atlantic nazivo a nevelmi sa mi pacil, ani farby, ani celkovy dojem nic moc a vsetky podobne, ako coneco V3, toledo ci baby smile twister - no, citala som aj dost negativneho a velmi ma to ovplyvnilo. nakoniec som narazila na moon. vcera som ho bola omrknut v obchode, mali moon ocean 4S - ten sa mi az tak nepacil, zato celkom sa mi pozdava 3S. ale tie farby.... no neviem. v obhcode mali tu cervenu, alebo bola skor ruzova ci malinova ci ako ju volaju...velmi sa som vzdy chcela cierny kociar, ale ved viete- reakcie okolia su velmi konzervativne. moja mama z toho nie je nadsena a svokra mala problem uz len z toho, ze sme kedysi uvazovali o 3kolesovom kociari. odhadujem ze odpadne a tu bude reciiiiiiiii- ze sme si vybrali trojkolku a este ciernu. vcera som ho totiz objednala. videla som v niektorych vasich albumoch aj ciernych moon-ov - 3s aj 4s a ohromne sa mi pacia....

lukajda
27. kvě 2008

Pampuliacik - nedej se 😀 Bude to tobě i babičkám s černou trojkolkou neskutečně slušet - vždyť je tak elegantní 😉 Moc jsem černý chtěla, ale v loňské kolekci černá nebyla... Až se poneseš s černým Moonem, tak se všichni budou otáčet, ale to jenom kvůli tomu, jaký máš nádherný kočárek 😀 😀 😀

krista
autor
27. kvě 2008

Holky díky za uklidnění, já už potřebuju aby to zkončilo ☹
Kdykoliv někam vyrážím tak trnu hrůzou kdy to začne 😖 😀
A myslíte teda že po 3.měs. by to mohlo být lepší? Ten je nám skoro za týden, tak kéž by 🙂 a určitě to bude v sporťáku lepší, doufám 😅

Pampuliacik úplně ti rozumím, kdyby si viděla mojí mámu jak byla šokovaná co jsem si to koupila, trojkolku, no bóže!!! Pak mě tahala do obchodu že tam maji moc pěknej kočárek že se jí líbí (přitom mě stál doma už Moon 😲) A pak si jednou sjela a sama uznala že se super ovládá 🙂 A ten černý se mi asi líbí ze všech barviček nejvíc, sama jsem černou nechtěla, ale když ho vidím tak bych do něj i šla, je to opravdu elegantní a hodí se ti všechny barvičky 🙂

lola11
27. kvě 2008

Veru sa nedaj, bude to predsa tvoj kocik, ty ho budes mat kazdy den na ociach. Ak sa das ukecat, tak budes kazdy den lutovat, ze nemas co si chcela. Ja som tiez chvilu vahala, ale som rada, ze ho uz mam a komu sa nebude pacit....jeho problem, ze? Ti hlupi ludia ho predsa nebudu vozit!!!

pampuliacik
27. kvě 2008

vdaka baby za podporu 😀 uz sa neviem dockat, kedy nam kociar dovezu, dufam ze sa ta cierna farba bude pacit hlavne nam 😉 predsa len v obchode taky nemali a nazivo som ho v takej farbe nevidela. ale fotky z albumu loly ma uuuuplne presvedcili - tam vyzera fantasticky 😉

krista
autor
28. kvě 2008

Pampuliacik já už jsem ho i několikrát potkala a vždycky jsem si říkala copak je to za fešáka? 😀

miselin
28. kvě 2008

Neboj pampuliacik, u nás boli tiež pindy z každej strany, že kupujeme čierny, museli sa zmieriť ja som im tiež nevyberala kočáre keď mali oni deti. A ked sa ti narodí malé tak si na farbu kočara nikto ani nespomenie, lebo budú kukať iba na bábo. A na reakcie cudzích ludí na ulici sa môžeš tak akurát ... ale ja som mala zatial len pozitívne ohlasy.
A Krista mne tiež malá začala revať od druhého týždňa, a reve od rána do poobedia a večer reve iba keď si niečo naplánujem, že idem robiť už mi to pripadá ako by to robila naschvál, keď je ticho a konečne spí tak si idem trebárs pustiť vodu do vane a keď len chytím kohutik tak začne revať a reve, reve reve až kým som neni zrelá na psychiatriu 😀 😀 😀 , ale tiež sa spolieham len na to , že to prejde do toho tretieho mesiaca, lebo tam fakt aj skončim 😀

krista
autor
29. kvě 2008

Miselin no nápodobně 😀

Jo holky a zapomněla jsem napsat, že naše malá má moc ráda černou barvu 🙂 Nad přebalovákem máme velký černý držák na TV a ona něj vždycky fascinovaně kouká 🙂 Takže snad budou ty vaše dětičky v kočárcích spokojený 😵

mischelinka
29. kvě 2008

Ahoj holky. Tak jsem se dne byla domluvit do babyexpertu na rezervaci Moona, dorazí na konci července, tak jsem si oddechla. 🙂

krista
autor
29. kvě 2008

Mishcelinka to je stejně masakr, až za dva měsíce když se to tak vezme 😲 no hlavně že to stíháte krásně do porodu, ale to koukám jakej jich je nedostatek 😲 🙂

pampuliacik
29. kvě 2008

caute baby, tak my mame nasho cierneho fesaka Moona S3 uz doma 😀 priviezol nam ho kurier, ale zabudli pribalit sportovu cast 😠 takze na tu este cakame. ale aj tak je krasny, velmi sa nam s manzelom paci, lahucko sa ovlada, nie je tazky, proste super. aj ta cierna farba je elegantna. len ma trochu znepokojilo, ze okienko nie je zo sietky, ale plne plastove, takze cez neho nebude prefukovat vzduch 😖 niektore baby maju obavy pri ciernych kociaroch, ci tam v lete nebude prilis horuco... nemate skusenosti?