Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

krista
autor
29. črc 2008

Nikap myslím že tu většina máme první děti a první kočárky, takže lepší bude to srovnání od tebe 🙂 😀

nikap
29. črc 2008

😀
já mám děti dvě, na první jsem vystačila s 3 kombinací a golfkama a malého to bude už 4 kočárek 😀

A důvody: po dceři se mi rozsypal, koupila jsem v Polsko Tako Sportster a praskla oska, tak mi jej vyměnili za Coneco Toledo - důvody jsem psala včera i v diskuzi pod názvem kočárku, teď mám Speedho a snad i toho Moona.
Tak doufám, že to už bude poslední, protože nepatřím mezi maminy, která baví pořád schánět nový kočárek.

Mě to naopak stresuje, abych nevybrala špatně... 😝

krista
autor
30. črc 2008

Nika no koho by to nestresovalo, hlavně ty peníze 😅

nikap
30. črc 2008

no právě, kde na to na té mateřské brát 😠

nikap
31. črc 2008

Ahojky,
tak mi dnes přišel Moon, barvičky krásné, krásně dlouhý, ale tím to končí.
Je rozviklaný a vrže to u předního kola v nápravě....

krista
autor
31. črc 2008

Teda Niko to mě mrzí ☹ Náš kočár vůbec nevrže a neni rozvyklaný, pani s nim teda asi hodně vyváděla 🙄 co budeš teda dělat? 😖

miselin
31. črc 2008

No tak a už mám môjho Moona naspäť a vôbec mi neuznali reklamáciu, iba mi namazali kolesá aby lepšie išli ale predok sa mi hýbe stále 😖
Chcem sa spýtať, tie čo máte Moon ocean 4s, či sa vám hýbe tá tyčka čo drží predné kolieska, lebo mne sa zdá, že sa to nehýbalo a oni ma stále presviečajú, že to je od výroby. A na predajni nebola s4 tak to majitel nemal ako porovnaťhttps://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
Kristo, malá je šikula keď sa už tak pekne pretáča 😀

krista
autor
31. črc 2008

Miselin díky ty jsi si všimla? 😀 Holky z jednoho tématu byly zvědavý, sama jsem koukala že se začla přetáčet ze dne na den, dneska už tu vrhá kotrmelce 😝 😀 Rychlej spád to dostalo 😉

Mrzí mě ta neuznaná reklamace, já mám ale pocit že u starý kolekce se ta tyčka hýbala, chtěli jsme prvně čtyřkolku tak jsme to zkoumali, ale nechci ti kecat, tak radši nechám ať poradí někdo kdo má novou kolekci čtyřkolky 😉

miselin
31. črc 2008

No Kristi, veď to je práve to, že ja už sama neviem či sa to hýbalo alebo nie, ale skrátka sa mi sním už horšie manipuluje ako pred tým, ale šak majitel povedal, že keď bude zase čosi tak máme prísť a vtedy nám navrhoval, či nechceme len jedno koleso, že by sa to vyriešilo hneď na mieste, ale ja som nechcela no a teraz toho ľutujem.
A už je to u vás dobre? Naša malá sa teraz stále len rehoce, normálne odpadávam, lebo plače len minimálne, tak tomu stále akosi nemôžem uveriť 😀 A ja sa dívam každému na album a jak kukám tak kukám zrazu si mala aj ty, najprv som sa dívala, že zle vidím 😀 Už sa aj ja teším keď sa začne obracať 😀 😀

martina.zikmundova
31. črc 2008

Ahoj holky, jsme ted byli s prckem pořád u vody, tak jsem se sem vůbec nedostala 🙂
Nikap: fakt hodně vrže? zkus ten olej ve spreji, přítel to pod kolama nastříkává tak 1x za měsíc a supr, doporučili nám to tak dělat v servisu a je to hned. akorát bacha, pak to trochu špiní, když sundaváš kola.
jinak ted už máme úplně stejný kočárky, škoda, že s nima nemůžem jet společně ven 🙂 jsem si říkala, jak jsem koukala na tvé albíčko, proč tam máš vyfocený můj kočár, než mi to došlo 😀

Miselin: to mě moc mrzí, že ti tu reklamaci neuznali. zkus ještě obejít jiné prodejny a prozkoumat, jestli se ta tyčka vrže. nebo pak jedině jít do třetího kola, doobjenat ho, to se ti pak nebude mít co hýbat, ale je to radikální řešení ☹

miselin
31. črc 2008

Martina to je ten problém, že štvorkolky sú vypredané, lebo aj ten majiteľ to chcel vyskúšať a mali len trojkolky a vravel, že mi sme kúpili od neho poslednú štvorkolku a od vtedy ich má objednané a stále mu neprišli a ešte nám hovoril, aby sme tie kolieská radšej olejovali olejom na bicykle alebo šijacie stroje ako Wdéčkom, pretože ten zasychá 😒

nikap
31. črc 2008

Holky nechcete některá to moji T3 na náhradní díly? 😵 ☹

miselin
1. srp 2008

Nikap, to je až v takom zlom stave? 😲 A vieš adresu tej ženskej? Ja by som sadla do auta a otrieskala jej ho o hlavu 😠

krista
autor
1. srp 2008

Miselin to je dobře že je malá hodňoučká 😵 Ta reklamace mě fakt mrzí, vůbec nevím co s tím ☹

Já jsem tady Kristý párkrát pochválila tak mi to poslední dny zase vrací, je příšerně protivná mezi spaním, právě jak se přetáčí - tak na zádech jí to nebaví, přetočí se, na břiše po chvilce taky řve, tak jí dám zpátky, to je ještě vzteklejší, prostě já si asi nevyberu, za týden jí bude 5 měsíců a pořád převažnou část dne hystericky prořve, takhle jsem si to teda nepředstavovala ☹ 😔

Marti tu vodu vám závidím 🙂

Nikap to mě fakt mrzí, netušim co s nim pani vyváděla, že ho takhle dodělala 😒

miselin
1. srp 2008

Kristi to mi je ľúto, že sa vám ešte nepolepšilo, ale aj tak máš pevné nervy normálne ťa obdivujem, lebo ja som už bola normálne v koncoch.

martina.zikmundova
1. srp 2008

nikap: taky bych jí ho vrátila nebo otřískala o hlavu. škoda jen, že to máš do Plzně tak daleko, taky fakt mají nové za 6.500 a úplně stejné.

miselin: to je tedy fakt blbý, hodně je to rozvyklaný? a předělat na tu trojkolku ti to tedy nechce?

kristo: pořád ještě histericky řve? to ti fakt nezávidím a můžu ti jen přát, aby už to brzo přestalo. divím se tomu, asi je to fakt tou kolikou, protože kamarádka má holčičku 7.3. a je hrozně hodná, ani moc nepláče, taková tichá rybička.

nikap
1. srp 2008

Holky,
mrkně na Mimibazar, moje ID 95524 a mrkněte ke mě do hodnocení, co mi ještě píše....
To je k nevíře, peníze dostala a ještě tohle...

Veronika

Co si o tom myslíte?

miselin
1. srp 2008

No nikap, nemám slov 😲 😲 😲 Tá ženská je fakt hrozná a keď je ten kočík v takom dokonalom stave tak čo si ho nevezme naspäť a predá za takú cenu ako ho aj kúpila? No skrátka des 😝
Martina, ten môj kočík je celkom v pohode, len ma štve, že človek vyhodí peniaze za nový kočík a po 3 mesiacoch používania sa s ním horšie manipuluje, on je inak v pohode len ťažšie zatáča do ľavej strany a to ma vytáča ☹
Ale šak keď sa to zhorší tak ho pôjdem dať zase reklamovať a zoberiem si len to jedno koliesko, lebo majiteľ je strašne ochotný takže by nám ho potom vymenil 🙂

krista
autor
1. srp 2008

Niko no musím reagovat stejně jako Misel, čumim teda 😲 😲 😲
Ale báječně jsi jí to nandala, prostě se nedej a obrať se třeba někam na inspekci, nevím kde se takový věci řeší, ale tohle je jasně právo na tvé straně, ještě když jsi se doslova tak ptala!! Jen aby se pak nevymlouvala, že jsi to vrzání udělala ty ☹ ach jo, fakt mě to mrzí, že jsi natrefila zrovna u tak drahýho zboží na takovou ... 😠

Marti to nejsi jediná kdo se tomu diví, mám i pár známých co maji březňátka a ty tomu prostě taky nerozumí, jejich děti hodný, spinkaji, pláčou minimálně ... než jsme ji uspali to byl boj, manžovi i mě to hapruje s nervama pěkně 😒 😉

Miselin taky jsem v koncích, ani nevíš jak, asi koupim ten Hylak, ale já nevím jestli jsou to prdíky, stravu neměnim a pořád je to jako na houpačce! 😖

miselin
1. srp 2008

Kristo skús ten Hylak veď za pokus to stojí a ak jej to do troch dní neprejde tak tak to bude asi niečo iné ☹ Mne ho doktorka kázala dávať 3krát denne po 5 kvapiek do čajíku ja som jej to dávala vždy asi tak hodinu po kŕmení a pred troma dňami som jej ho nedala celý deň a v noci sa stále krútila a pučila ako pred tým. A si predstav že predvčerom som jedla aj kukuricu s hráškom a malej nič nieje. Tak držím palce nech vám tie kvapky pomôžu a Kristulke sa polepší tak ako mojej 😀 😀 😀 Moc vám držím palčeky, lebo viem aké to je vyčerpávajúce ten celodenný plač a dúfam, že aspoň druhé deti budeme mať ako med 😀

nikap
1. srp 2008

Holky díky za podporu.

S prdíkama a kolikama zkus Sab simplex, Hylak nebo homeopatika

pokud chceš písnu tady jaké nač atd.

krista
autor
2. srp 2008

Miselin jééé ty se máš, akorát nevím jak to budu dávat já, když kojim 😖 Já čaj dávám jen vyjímečně, spíš vůbec, to si asi budu muset odstříkat mlíko viď? Na to jsem docela líná, ale budu muset 🙂

Nikap Sab už jsme měli kdysi dávno a homeopatika troje 😉 Chamomilla, Nux Vomica a Thuya 😉 Zkoušela jsem všechno kromě toho Hylaku a probiotických kapek 🙂
A taky je dost blbé Nikap že ta pani ještě neměla žádný hodnocení když jsi to od ní kupovala, od takových se tam na MMB radši držím dál, ale myslim si, že teď už od ní nikdo nic nekoupí, dobře jí tak 😠

krista
autor
2. srp 2008

Teda aby to nevyznělo blbě, ne každej kdo nemá hodnocení tak je takovej jako ta tvoje prodejkyně, ale je jistější kupovat od "ověřenýho" prodejce se kterým má už někdo zkušenosti, obzvlášť takový drahý věci ☹

krista
autor
2. srp 2008

Niko koukám že to má svý pokračování na MMB 😉 Teda vůbec ti tu situaci nezávidím, co budeš dál dělat? S pani vyloženě domluva nebude možná 🙄

gimik
2. srp 2008

Holky, promiňte, že vám skáču do diskuze, ale nevíte, jak dlouho vydrží korbička dlouhá 80 cm pro mimi? Bojím se, aby nebyla pak moc malá, co myslíte, jak dlouho tam může mrňousek ležet? 🙂 😉 . Moc díky

krista
autor
2. srp 2008

Gimik 80cm je podle mě dost velký rozměr korbičky, v dnešní době se dělají spíš v rozmezí 74cm - 77cm co jsem se tak setkala, takže 80cm určitě málo neni, naopak je to jedna z větších 😉 Moon má vnitřní rozměr 77cm, ještě v ní v pohodě jezdíme 🙂 Já myslim že stejně větší miminko už v korbičce být nechce, takže častěji než menší rozměr korbičky je problém, že mimi to v korbičce přestane bavit, prostě musí čučet ven, co se kolem děje 😀 tak jde do sporťáku 🙂

gimik
2. srp 2008

Já budu mít teď podzimní miminko, tak jsem si říkala, že příští rok v zimě už tam asi mimi nevtlačím 😉

krista
autor
2. srp 2008

Gimik to určitě ne a navíc si fakt myslim, že tam mimčo už nebude chtít být příští rok v zimě 😉 A co máš za kočárek? Moona??

gimik
2. srp 2008

Já mám kočárek Atlantic - Baby design 🙂 🙂

krista
autor
2. srp 2008

A ten má vnitřní rozměr 80cm? Má ho kamarádka a tak velký mi nepřišel, ale já bych fakt tu velikost korby až tak neřešila, teď už to vím 😉