Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

krista
autor
2. srp 2008

Jo Miselin a koukala jsem že prodávají více možností těch kapiček, co myslíš bude mi na zkoušku stačit to balení Hylak Forte 30ml? Nechci zase "vyhodit" 150,- vzduchem, už jsem do těchto prostředků narvala strašně peněz a všechno mi leží doma 😒

krista
autor
2. srp 2008
miselin
2. srp 2008

Hej Kristi je to on, len u nás stojí až 92sk a to sa dáva len do čajíku, to si na lyžičku nakvapkáš 5 kvapiek a naleješ do toho trošku čajíku, lebo on je strašne kyslý 😀 a potom jej dám vždy len trošku zapiť 😉 Inak ja som do tej koliky už tiež strašne veľa investovala a mala som aj probiotický prášok za 320sk a vôbec jej teda nepomohol 😒 A ešte má k tomu málo vitamínom takže k tomu vitamínové kvapky každú chvíľu za 140sk a každý mesiac aj aktiferin to je železo, lebo je anemická, takže tam tiež nejakých 80sk a ešte sab simplex ten tuším za 130sk. vždy keď idem z poradne tak nechám v lekárni minimálne 300sk 😖 a celý deň nič iné nerobím iba kvapkám všetko možné na lyžičku a krvné testy jej aj tak dopadli po mesiaci katastrofálne ☹

ina.b
2. srp 2008

Nikap: tak to mě taky mrzí s kočárkem. My ho máme fakt v pohodě, a to s ním drajdíme i lesem. Ještě mě napadlo zkusit ho zatěžkat. Zkoušela jsi v něm povozit dětsko? Vzít ho na delší procházku, jestli se to nesrovná třeba... 😕

miselin
2. srp 2008

Ozaj Nikab teraz ma napadlo, že ak sa ti hýbe športová časť kočíka tak to je v pohode, lebo to má tak byť, je to síce blbé ale je to tak a keď tam dáš mimi tak by sa to hýbať nemalo a korbička sa upevňuje dole o nákupný vozík ak sa ti tiež hýbe, lebo vlastne tebe to nikto ani neukázal, keď si ho nekupovala v obchode, že 😖

ina.b
3. srp 2008

To je pravda, když se zole zachytí ty tyčky o nákupní síťku, tak je stabilnější 😉

nikap
3. srp 2008

Holky kauza kočárek je silná káva, ta paní tvrdí, že je kočárek v pořádku a že má na to svědky. Já mám zase svědky na to, že není a už mi tam napsala i jedná maminka, kterou jsem poprosilaať se na přájde juknout.

HELP, co mám dělat? Není někdo z vás právník?

ina.b
3. srp 2008

Dívala jsem se na ty fotografie na MMB, jak máš v albu. Jak dlouho ten moon vůbec používala ta p. Jana? My ho používáme 9 měsíců (od října až do teď). Bylíme na horách, takže zima je tu krutá, cesty samý kopec a samý šutr a přesto ho máme v nádhernym stavu. Sice taky nějaký šrám na konstrukci, když někde škrtneme, ale né takhle... 😕 Jinak ty nitky, se nám taky spouštějí, je to normální, jak je to kolem obšité a uprostřed prostřižené, aby se mohly provlíknout kšíry 🙂

krista
autor
3. srp 2008

Niko vůbec nevím co dělat, zrovna jsem taky zkoukla ty fotky, je to katastrofa ☹ Říkala jsem to i manželovi, s ní asi rozumná domluva nebude a teď to bude tvrzení proti vrzení, ona ti bude tvrdit že jsi to udělala ty a zase naopak, fakt prekérní situace 😖 ☹

Miselin tak u nás prodej těch 30ml kapek zrušili, včera jsem to už nemohla vydržet, řvala doslova a do písmene od rána do noci, tak jsem manžu vyslala do lékárny a donesl to větší balení 😖 okamžitě jsem jí to dala ale s čajíkem jen na lžičku, takže si pěkně postěžovala, kyselý je to jako blázen - taky jsem chutnala 😝 prdíkuje dneska docela hezky, ale protivná je taky 😖 A ještě jsem jí večer namazala dásně chladivým gelem - kdyby přece jenom ty zuby, ale fakt jsem byla s nervama v kýblu, to jsem dlouho nezažila ten včerejšek byl mazec!!!
A co vám vyšlo blbě v krvi? ☹

nikap
3. srp 2008

V pátek jsem zjišťovala ceny těch kloubů, tak celý nový kloub vyjde na 500,- (pokud si jej vyměním sama, s prací + pošta u nich 1500)

Tak nevím co mám dělat, neznáte nějakou mamču, která by si kočárek koupila, když to nechám opravit? Nebo jí slevím.

Já chytla takou averzi s ním jezdit, když jsem z toho tak mimo.

ina.b
3. srp 2008

Jedině zkusit dát inzerát... 😒

nikap
3. srp 2008

To jo,

ale nejdřív to musím dát spravit, protože mě by hanba fackovala, kdybych někomu něco takového prodala a to nemluvím o tom, že je to navíc pro děti.

Tyhle typy lidí bych, však víte co... 😠

ina.b
3. srp 2008

Tady jsem našla človíčka, který shání modrého moona, tak po opravě bys ho možná i prodala. Je to pěkný kočárek a zájemci se určitě najdou 😉
http://deti.bazos.cz/inzerat/2231448/Kocarek-MO...

ina.b
3. srp 2008

Paní ho stejně chce až v září 😉

nikap
3. srp 2008

Díky holky,
už jsem paní napsala a popsala, vše. Jinak kauza kočárek se posunula a paní mi navrhla slevu 500,- což by bylo akorát na ten náhradní díl.

Tak snad...

miselin
3. srp 2008

Kristo to ma mrzí, ja už by som bola z toho na prášky ☹ No a moja malá je dosť anemická dokonca teraz mala o dosť aj zhoršené testy oproti tomu čo to železo ešte ani neužívala, takže za dva týždne ideme na kontrolné testy tak dúfam, že budú lepšie, lebo jej zvýšili dávky železa tak uvidíme či to bude lepšie 😢 No a ostatné vitamíny má všetky na hranici, takže berieme aj multivitamínové kvapky 😖 No a ešte jej ani nechutí jesť, keď je anemická tak aj málo priberá, no skrátka stále máme čosi už od pôrodu ☹

ina.b
4. srp 2008

nikap, tak to je fajn 😉

nikap
4. srp 2008

Teď jen aby to fakt poslala.

Kočky když tady tak čtu vaše problémky s budulínky, tak kauza kočárek je hadr. Můj malý měl taky problémy s prdíkama atd.
Před měsícem se sám odstavil, ael je problém, že jej normální mléka zahleňují, takže musím dávat HA.

A to je taky finanční mazac.

krista
autor
4. srp 2008

Niko tak hodně štěstí, jsem ráda, že konečně trošku ustoupila a teď aby to fakt poslala 😖

Miselin no máte to těžké s Dominičkou ☹ Já musím říct, že malá po tom Hylaku prdíkuje naprosto parádně, ale hysteráky zůstaly, tak co teď ☹ Dr. mi nic nevěří, říká, že malá je v pořádku, ale to přece neni normální, aby řvala jaky smyslů zbavená přes půl dne ☹ Vím, že má problém s usínáním, ale přece nemůže chtít spát celý den ne?! 😔

miselin
4. srp 2008

A keby si s ňou skúsila ísť niekedy na pohotovosť, keď tam bude iná doktorka a porozprávať jej, ako to u vás prebieha, že to nieje normálne aby ti dieťa vkuse každý deň plakalo, možno keby si natrafila na nejakú dobrú doki, by Kristke urobila aj nejaké vyšetrenia a možno by aj prišla na to čo jej je.

ina.b
4. srp 2008

Holky vydržte ještě tak 2-3 měsíce a ono se to srovná. Malá od 6ti měsíců přestala na prdíky taknějak trpět. Je víc pohyblivá, tak jí to jde samo. A taky přestala záhadně po půl roce ublinkávat po jídle. Do té doby blinkala festovně - až 4x mezi dvěmi kojeními. Asi jí pomohla tuhá strava 😵

krista
autor
5. srp 2008

Miselin taky už mě možnost jet na pohotovost několikrát napadla, ale docela se jich tam bojim, jsou tu prý strašně nepříjemní ☹ Asi to bude fakt normální, ale nebaví mě to, večer se musíme při uspávání střídat s manželem, protože fakt vydrží řvát tři hodiny v kuse a já to sama nedávám 😖

Ino já se radši k těm 6ti měsícům nebudu upínat, už jsem doufala na konec šestinedělí, na tři měsíce, na čtyří ... a pořád nic 😅 Ale kéž by to tak bylo!! 🙂

Prdíkuje po tom Hylaku docela hezky! 🙂 Ale přesto prostě vyvádí, takže netušim, blinká taky dost jak kdy, na ty příkrmy se těšíme, doufám, že pak nebudou zase jiné problémy - alergie, zácpa ... to už mě švihne 😅

nikap
6. srp 2008

Pokračování kauzy kočárek:

peníze dnes dorazily na účet, ložisko je vyměněné a kočárek k prodeji zde na koníkovi, mám takovou alergii na tu žensko, že s ním prostě jezdit nemůžu.

Ale kdyby byl nový nebo aspoň bez té historie, tak by byl jednička 😉

krista
autor
6. srp 2008

Niko jsi šikula že jsi to zvládla z ní vytáhnout ty prachy, no snad to někdo koupí a bude spokojený, taky bych s tím jezdit nemohla, úplně jsem se rozčíilia za tebe 😉

nikap
6. srp 2008

nejvíc mě štve, že se to týká dětí a některé baby jsou takové potvory

ještě jsem cenu snížila na 4000 i když budu ztratná, ale už aby byl z domu, když kolme něj jenom projdu, zvíhá se mi kufr ☹

krista
autor
6. srp 2008

Niko a co ta pani jak ti tu házela odkaz ina.b ta ho nechce?

ina.b
6. srp 2008

jj, to věřím. Znám ten pocit, když si něco objednám, těším se na to a nakonec přijde něco rozbitého nebo jiného. Už se mi to stalo několikrát, ale vždy mi to prodejce vyměnil (bylo to většinou u maličkostí - jiná barva svetru, chybějící nožička u berušky... ale člověk je přesto pak zklamaný)....

krista
autor
6. srp 2008

Jo to jsem zažila nedávno já s tou clonou, přišla mi 2x a pokaždé rozbitá ☹ ale opravila jsem jí s manželem a teď jí máme ještě hezčí 😀 😅

ina.b
6. srp 2008

😵

nikap
6. srp 2008

ta paní z bazošu chce moona s korbičkou, psali jsme si

kočky, kdyby jste nějaká o někom věděla, dejte mi echo, klidně slevím, ale chci jej mít z domu 😖