Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

novako
21. srp 2008

miselin: Docela nám funguje (hlavně v noci) zabalit malou do deky (udělat z ní kuklu, ani ručičky nesmí být venku) a uspat ji. Když se pak vzbudí, většinou se jí už podaří vykadit. Teď baští probiotické kapky a vypadá to, že se to trošku zlepšuje. Ťuk, ťuk, ťuk. Jinak my máme řev kvůli bříšku klidně celý den. Liduška prdí, ale brečí u toho. Nebo se vykadí a za hodinu se kroutí znova. 😒

novako
21. srp 2008

nikap: To snad ani není možné mít takovou smůlu. Tak snad teď už to bude OK.

miselin
21. srp 2008

Takže hlásim, že reveme už aj v šporťáku, no asi začnem posilovať aby som ju uniesla 😖
Novako aj moja plače celý deň je to o nervy a pri každom prdkaní vrieska tak ako keby ju trhalo alebo čo, keď kaká tak ani neviem ale keď prdká tak hrúza

mischelinka
23. srp 2008

Dobrý večer....Tak včera nám paní z obchodu psala sms, ze Moony dorazily na obchod, at se príjdem kouknout...hned jsem jí volala, at nám jednoho malinového odlozí.....Dojeli jsme a ten náš byl poslední!!!! Uz zůstaly jen černé.....ríkala, ze byly hned pryč...během jednoho dne. Jsem tak štastná..... 😀 🙂 ....je nádherný....pozornost jsme vzbuzovali uz kdyz jsme si ho odvázeli....i mamka byla nadšená. Ještě ze nám to tak vyšlo....vůbec nevím, jaký bych na poslední chvíli sháněla.

Chci se zeptat.....kupovali jste si někdo nějakou univerzální tašku a pláštěnku na ten kočík? Kde sehnat? Za ten originál se mi nechce tolik platit.

miselin
23. srp 2008

Mischelinka potom pridaj fotečky 🙂 Ja som si kúpila univerzálnu pláštenku asi za 190sk a kúpiš ju v každom obchode kde predávajú aj kočíky. A tašku zoženieš hocikde aj u číňana ak si nepotrpíš na značkovej

novako
24. srp 2008

mischelinka: Pláštěnku mám univerzální za cca 100 Kč a tašku Emitex za 460 Kč. A slunečník mám také univerzální za cca 400 Kč.

miselin: Teď se chystáme koupit nosítko Manduca, tak doufám, že se v ní Lidušce bude líbit. Už mne nebaví tahat v jedné ruce malou a v druhé kočár (tak totiž končí většina našich vycházek. Dokud malá spí, je to OK, ale jak se probudí, nastane řev.

miselin
24. srp 2008

Novako čosi mi o tom hovor, ja bývam na kopci takže brutal. A dnes mi kočík ušiel, zase musela byť moja herečka na rukách aby všetko videla, no a ja som už dostala po pol hodine nosenia krč do ruky, tak som si ju išla napraviť no a zle som zabrzdila kočík a keď som ho pustila tak sa rozbehol dole kopcom, no jediné šťastie že asi po dvoch metroch zišiel z chodníka a zabrzdil sa na tráve lebo neviem ako by som ho dobehla keď som mala malú na rukách, šak keby niekoho zrazil ešte by som aj regres platila 😒No ľudia sa po mne dívali jak po debilovi.
A ja mám klokanku tam sa jej páči, lenže za 20minút zaspí, tak zase domov pre kočár aby si pol hodinu v ňom pospala a potom zase na rukách kým nedojdeme domov, ja sa už niekedy cítim ako nejaký pako 😝 ale hlavne, že je zdravá, veď čo by som pre ňu neurobila no nie?

krista
autor
25. srp 2008

Ahojky holky,
jsme zpátky z dovči 🙂

Niko to je mazec s těma tvýma kočárkama, tobě děti vyrostou než ti přijde ten správnej 😅

Marti děkuji za pochvalu fotečky! 🙂 Michálek má krásné míry, to jen naše Kristý je oplácaná, ale teď začla i růst víc do výšky, takže už to neni takovej "extrémní" buřtík 🙂

Miselin to mě strašně mrzí, že ani ten sporťák nepomohl ☹ 😔 Jinak gratulace ke čtyřem měsícům! Já věřím, že to je nějaké přechodné období a zase bude dobře! My možná budeme muset taky do spoťáku, nějak jí to tam poslední dobou nebaví v tý korbě a je v ní docela těsná 😉

Mischelinka gratulace k Moonovi a těšíme se na fotečky 😵
To příslušenství ke kočárku mám stejné jako Novako 🙂 😉

Jinak my teď trpíme na prdíky zase šíleně, pákrát jsem nedala ten Hylak na dovče a hrůza, teď se snažím zase jí tím "dopovat" ale nemůžu jí to dávat dlouho, to se mi zase nechce, jinak se snad sama nikdy nenaučí prdět ☹ Dnešní noc byla katastrofa, nevím jestli už lezou zuby, ale nikde neni nic vidět 😒

miselin
25. srp 2008

Díky za gratuláciu Kristo 😀 snáď sa to tým našim babulám raz konečne upraví, ja už jej dávam aj kašičku na večeru tak už mi celkom dobre spí, lebo v poslednej dobe sa mi budila s revom aj sedem krát za noc a keď ju naládujem večer kašičkou tak sa zobudí len dva, tak aspoň nejaký pokrok




😉

nikap
26. srp 2008

Ahojky,

přidala jsem fotečky nového kočárku, snad to je ten poslední.

Nika

miselin
26. srp 2008

Jééj nikap je peknučký a malý je tiež veľmi zlatý, ako sa volá? Inak sa ten kočík podobá na Moona, máš výhodu, že sa ti dá dať až do ľahu. čo je to za kočík? Prajem ti nech je to ten posledný a nech sa vám dobre kočíkuje 😀

zuzinka6
26. srp 2008

ahojky, já mam pláštěnku taky univerzál a tašku mam huggies, co byla k plínám 😉

nikap
26. srp 2008

Holky je to ta Teutonia, nakonec mi volali z obchodu ať nepřebírám ten khaki, že pokud chci tak mi pošlou ten čoko hnědý a je super, nikde nic neklape, nevibruje, tak snad...

Jinak mám doma ještě nosítko Ergo Carrier, četla jsem, že si chce někdo koupit Manducu, tu jsem má ségra a závidí mi to Ergo, to se totiž utahuje jenom v pase a na jednom místě na rameni. Kdežto Manduca se utahuje v pase a po tom na 3 místech na ramenou.

Já už mám Peťulu dávno ready a ségra se ještě šněruje...

krista
autor
27. srp 2008

Holky tak jsem dneska chtěla vyprat kočár, protože mám vevnitř trošku máznuto od opalovacího krému a nechalo to takový blbý bílý film a navíc jsem včera potkala v autobuse maminu co měla kočár prochcaný (s prominutím) a flekatý až se mi tam zvedl kufr, takovej kočár bych nepoužila ani k převozu tchoře ... fakt humus teda, tak jsem si řekla, že to musim vyprat a zjistila jsem, že jde rozdělat jen ten vnitřek na vyprání je to tak? 😅
A u hluboké korby nejde nijak oddělat ten nánožník co? 😖

Niko no to jsem ráda, že to konečně klaplo!!! 🙂 Fotečky super, malý jak krásně pozuje 😀 😵

Jo tašku Huggies máme taky 🙂 Tu používám když jdu ven jen s autosedačkou a vyhovuje mi to uspořádání vevnitř, ale trošku mi chybí vrchní kapsa, že to musí člověk pořád otevírat, já jsem zvyklá do tý emitex přední kapsy hodit vždycky klíče a mobil a je to 🙂

drgonovamata
27. srp 2008

Cau babenky
tak uz ma dnes bolia oci co tu cumim do PC a citam vsetko od vas o MOONe. Ja som ho objavila len minuly tyzden a je fakt cool. Len sa xem spytat ci vam nevadi ze je dost tenka ta strieska na kociku, ostatne znacky ju maju viac vystuzenu napr. CAM Cortina. My cakame babo v decembri a trochu mam obavy ci mu tam nebude zima na hlavinu???

beruska38
27. srp 2008

Ahojte holky, chtěla bych prosím poradit...nevíte kde v Brně mají kočárek Moon? chtěla bych si ho zkusit povozit...moc se mi líbí a pak bych ho objednala přes net...pokud máte nějaký tip, kde mají nejlepší cenu, tak budu ráda, za radu. Díky moc

miselin
28. srp 2008

Drgonovamata mne tá strieška nevadí, lebo neprefúkne, ale keď je vonku kosa a fúka tak ti do kočíka nafúka aj keby bola z ovčej vlny. Ja bývam na kopci a tu dosť fúka takže mi do kočíka nafúka vždy, ale malej to nejako nevadí, to by musela tá strieška byť úplne nizučko alebo uzatvorená aby tam nefúklo 😉

martina.zikmundova
28. srp 2008

Ahojky,
Nikap: vůbec jsem neměla tušení, jak ta Teutonia vypadá a ona je téměř stejná s mým Moonem 🙂 akorát tak vidím navíc brzdu a trochu užší kolečka. hlavní je, že máš konečně štěstí a kočárek ti nevrže apod. 🙂

Kristo: přesně jak píšeš, sundavám u sportáku spodek, nahážu do pračky, pak odepnu stříšku, osprchnu vodou, nasypu na ní Ariel a vydrhnu v ruce kartáčem. je to docela rychlovka, peru to takhle každý měsíc a pokaždý se to krásně vydrhne, že kočár vypadá jak novej. jako v prochc...ným kočárku bych dítě fakt nevozila, paní asi byla trochu nečistá, co? 😀

drgonovamato: nepřijde mi, že by malýmu v kočáru v zimě byla zima, je jasný, že třeba korba jí má pevnou, ale když mu dáš teplou čepici, zabalíš novorozenátko do zavinovačky, tak by snad mělo být všechno ok.

krista
autor
28. srp 2008

Drgonovamata mě ta stříška taky nepřijde nějak tenká 🙂 V zimě jsme taky chvilku jezdili a v pohodě! 🙂

Beruska bohužel neporadím s tím Brnem ☹

Marti já prála teď teďka hlubokou korbu a zapomněla jsem napsat, že náš prochcaný nebyl 😅 aby si někdo nemyslel, naštěstí se to malé ještě nepovedlo, ale co není může být 😅 No paní byla trochu dost nečistá, pak nastoupil s kočárkem ještě nějaký tatínek a taky ho měl dost flekatý tak jsem si říkala, že jsem s naším čistým Moonem asi out, že je to nějaká nová móda ta špína či co 😅 No tu stříšku teda budu muset vyprat růčo, ona zase tak špinavá neni, ale je to prostě béžová tak nějakej flíček sem tam je 😉

krista
autor
28. srp 2008

Pardon za to "teď teďka" 😀

martina.zikmundova
28. srp 2008

Krista: my si přeci o tobě nemyslíme, že bys byla špindíra, neboj 🙂 pročůrání příp. něco horšího se může stát každýmu dítěti, i nám se to stalo, ale prostě se to hned vypralo a je to. jako špínu u dítěte fakt nesnáším, mám ráda čistoučký, nažehlený, vonavý dětičky v čistých vozítkách 😀

miselin
28. srp 2008

Inak ja si dávam do korbičky na spodok ešte uterák - ručník je to tušim po česky, aby keď sa aj náhodou stane nehoda tak ho len zbalím, aby nebola na mokrom alebo ešte na horšom 😖 Lebo keď ideme na dlhšiu prechádzku tak ju viem niekedy v kočíku aj prebaliť, keď ju nieje kde položiť

krista
autor
28. srp 2008

Holky mě ještě ani nenapadlo že by mi to mohla pročůrat, až když jsem viděla tu maminu 😅
Ale podle mě tohle byl následek více pročůrání ne-li něčeho víc, úplně se na sebe ty fleky vrstvily, chápu že se to stane, ale prostě bych do tohodle dítě nedala už!!! Tam podle mě ani nebyla snaha to někdy vyprat, celkově i ta barva byla špinavá 😖

Miselin jsi dobrá že víš jak je to po česky 😀

miselin
28. srp 2008

No u nás sú skoro všetky filmy nadabované po česky, tak celkom rozumiem. Kukala som tvoje fotky kočíku a ty máš ten nánožník na korbe zazipsovaný? Na novej kolekcii je len pripnutý suchým zipsom a dvoma cvokmi

krista
autor
28. srp 2008

Miselin fakt? 😲 Já tam mám zip a nejde to právě odepout, koukali jsme na to s manžou a nevíme no, zrovna se tady nevyloupne nikdo kdo má kolekci 2007 aby poradil 😅
Jo my čučíme někdy na JOJku i na Markýzu tak jsem zjistila že je tam hodně toho česky a neštve tě to jako slovenku? Mě ani ty slovenský filmy nevadí, právě taky hodně slovensky rozumim, aspoň si myslim, ale hlavně mě tady teď nezkoušej jo 😀

miselin
28. srp 2008

Mne to vôbec nevadí, normálne ani na to nereagujem či je to po česky alebo slovensky, pokiaľ rozumiem tak mi je to fuk 🙂 A aj tak škoda, že sme sa rozdelili. A to ti nejde vôbec odopnúť? A Kristulka už poslúcha? Ja som už malej prestala dávať aj hylak aj sab simplex a zatiaľ dobre, lenže prestala s kolikou a začala strašne nervačiť, tak skáčeme ako píska 😖

zunka
28. srp 2008

Ahojte, ja som sa asi tiež rozhodla pre kočík Moon Ocean 3S - videla som ho v obchode a bol veľmi pekný. No neskúšala som si s ním pojazdiť ani po predajni. Ale ako som čítala, tak ste spokojné, tie čo to máte už odskúšané. Odporúčate ho?

drgonovamata
28. srp 2008

Cau babenky
ste zlate, diky za odpoved, tak ste ma ukludnili o tej strieske na kociku. Lebo kocik MOON nema chyby je taky Hi-tech proste cool, len ta tenka nevypracovana latka na strieske ma trochu odradzala. Ale ked uz mate oskusane a hovorite ze OK, tak dobre. Inac mozem vam este povedat ze tento MOON sa strasne paci chalanom. Tak bude buducemu tatikovi svedcat na prechadzke. A je fajn skladny - aj do vytahu vojde, a hlavne ze rucka sa da vyskovo nastavit - to je super.
Ahojte 😉
Mata

krista
autor
28. srp 2008

Miselin já jsem s tím Hylakem přestala taky, protože mi začla i v jeho užívání příšerně plakat, v současný době uvažuju o tom že navštívím homeopata, protože už nevím co s ní, pláče až se zalyká a to trvá i po usnutí, takže se zalyká ze spánku, vypadá to příšerně ☹ Já potřebuju slyšet odborný název na to jestli je v pořádku, už se mi to nelíbí, když mi řekne víc lidí nezávisle na sobě že jí nic neni, tak to vezmu, ale nechci aby se něco zanedbalo ☹
No jsem ráda, že vás prdíky netrápí, ale vždycky se najde něco proč to miminko pak pláče viď? Za chvilku tu budou i zuby, no ještě si užijeme 😅

Zunka já mám starou verzi Moona, ale taky trojkolku a jezdí se s ní parádně, já si nemůžu stěžovat! 🙂

Mata máš pravdu, hlavně ten výtah, protože ke mně jezdí kamarádka co má Atlantik Babydesign a ta se do výtahu nevejde!!!! Musí sundavat vždycky zadní kolo a aspoň tak se do něj dostane, ale je to teda mazec ta manipulace 😖 Já teda nevím jakou látku má kolekce 2007 na tý stříšce ale my máme stejnou jako na celým kočárku, takovou hrubou a silnou fakt dost 🙂 Určitě tam ale bude mimčo v zimě s čepičkou a ve fusaku nebo kombinézce jak psaly holky, takže zima mu nebude, to se fakt neboj!! 🙂 A i posledních pár let neni ta zima co bývala a když jsou velké mrazy tak se stejně s miminkem ven radši chodit nemá 🙂

krista
autor
28. srp 2008

Jinak tady dole je vidět jak se upevňuje ten "nánožník" na hl. korbu a že nejde odepnout 😲 nebo jsem magor 😅
https://www.modrykonik.cz/_gallery/1118/1118_17...