Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

krista
autor
3. říj 2008

Tak já tam napíšu dotaz, to by se mi fakt hodilo, ta pláštěnka je hrozně neskladná a bez ní ven vyjet nechci, to počasí je zrádný 😝

krista
autor
4. říj 2008

Tak mi napsala pani že to je na suchej zip a kdyžtak mi udělá šířku jakou budu chtít, no to je dilema, já nevím jak to chci široký 😅

marek
5. říj 2008

Treba si na tej stranke dat do vyhladavaca Moon smile a Moon pong, lebo dalo zly link.

lukajda
5. říj 2008

Hmmm, tak teď na to koukám - moon smile se mi líbí hluboká korba, ale sporťák ani omylem. Nemůžu si pomoct, ale první co mě napadlo, když jsem ten sporťák viděla, bylo zubařský křeslo 😀 😀 😀 Strašně krátká stříška a to madlo propojené se sedačkou se mi taky nelíbí. Mě by se moc líbila kombinace hluboká smile a sporťák pong 😉 Protože jsem prťous, tak by mi u pongu nevyhovovala ta rukojeť, připadá mi, že je strašně vysoko.

Marek, dík za "ochutnávku" 😉

piskotka12
5. říj 2008

Miselin: Ďakujem, ty sa teda v tom Moone vyznáš.... 😲 Každopádna, my to jedno koleso na výmenu nemáme, kúpili sme ho ako 4-kolku...ale nevadí....hlavne ho manžel priviezol už zložený, takže ani neviem, ako vyzerá rozložená korba 😅 Ale ako ju rozložiť som v návode ani nenašla, takže sa s tým potom budeme musieť nejak popasovať...prípadne sa pri rozkladaní ozvem 😀 Inak, u 4-kolky tie menšie kolečká nie sú nafukovacie, iba tie predné.

Lukajda..tak škoda, manža si ťa nepamatá... 😒 Iniciály si pamatáš dobre...vyzerá stále veľmi mlado...dokonca nám minulý rok na silvestra nechceli predať Šampanské, že či už sme mali 18 😀 😀 😀

miselin
6. říj 2008

Piškotka ani ja k nemu nemám to jedno koleso ale dá sa tam dať, lebo ja keď som ho bola dať reklamovať tak nám to tam ten majiteľ ukazoval, ale radšej ich mohli dať nafukovacie a škoda, že aj u kolekcie 2008 sú neni nafukovacie kolesá 😒

martina.zikmundova
6. říj 2008

tak já tedy nevím, jestli se ty nový kolekce vůbec budou někomu líbit. pro mě jsou jako fakt ošklivý a nepraktický. ještě že jsem to tenkrát vychytala a koupila si T3 s nafuk. kolečkama a mám klid.

ten obal na pláštěnku zajímavá vychytávka. jakou pláštěnku máte vy ostatní, že vám zabírá tolik místa? naše univerzál se prostě složí do ruličky a šoupnu ji do malé igelitky a zabírá fakt místa málo. třeba taková deka, když se dá dolů, tak zabere 4x tolik.

právě jsme se vrátili ze sport. víkendu, jsem si to užila a kluci se vyblbli v herně. kdybyste někdo chtěl jet na nějakou zajímavou dovču, tak doporučuju hotel Albatros v Prachaticích, fakt pěkné. viz www.hotelalbatros.cz

bohužel stále má Michálek v sobě campylobactera, tudíž stále nemůže do bazénu. v pátek jdeme na další výtěry. dneska jsme měli jít na hexu, 3. dávku, ale když není úplně zdráv, tak opět nemůžem ☹

lukajda
6. říj 2008

Marti, právě jsem si volala na výsledky a taky cympyla pořád máme - už je to měsíc 😠

lukajda
6. říj 2008

campyla 😀

martina.zikmundova
6. říj 2008

a co ti řekla dr, co máte dělat? my nemáme žádné omezení kromě bazénu. žádná dieta, nic. jak to z něj tedy má vyjít? vždyt za měsíc se mu ty střevy už museli pročistit pořádně ☹

martina.zikmundova
6. říj 2008

střeva 😀

lukajda
6. říj 2008

Marti, přesně jak vy. Vůbec žádný omezení kromě bazénu. Dávám mu každý den Lacium junior jinak nic. Dr. mi říkala, že někdy to trvá několik měsíců, než je to OK 😒 U někoho to trvá třeba týden a u někoho několik měsíců - my samozřejmě musíme být ten druhý případ. To by bylo, abysme si to pořádně "nevychutnali" 😖

krista
autor
6. říj 2008

Ahojky holky,
tak já jsem tady asi jediná komu se kolekce 2009 líbí 😀 Mě se líbí a mooooooooc 😀 😅 😵

krista
autor
6. říj 2008

A trojkolka nebude? Ta by mě zajímala 🙂 😵

michalka12
6. říj 2008

ahojte, chcela by som sa opytat, ci mate niekto kocik moon S4? Chcela by som ho kupit, ale na tej sportovej casti sa nedaju vystret nohy. Mate s tým niekto skusenosti? Neboli pri spani deti moc stlacene?
dakujem

lukajda
6. říj 2008

Mě se taky líbí, ale musela bych to zkombinovat - hluboká smile (to se mi líbí fakt moooc) a sporťák pong 😀 Jsem nějaká moc náročná 😉

miselin
7. říj 2008

Michalka ja som síce mala malú v športiaku len párkrát, ale nejako jej to nevadilo

martina.zikmundova
8. říj 2008

lukajdo: tos mě tedy fakt nepotěšila. ty vitamínky, to je něco na způsob lactobacilků? jak to do malýho dostáváš? protože tohle mi asi sám od sebe nespolkne.

kristo: a tobě přijde ta kolekce praktická??? jako takový malý kočárky začali dělat, ještě že ten náš je proti tomu obr 🙂

novako
8. říj 2008

Ahoj holky! Tak jsem tedy vyzkoušela záhadné čudlíky s vlnovkou. Což o to, ty packy složit šly, ale jak se, do pasti, skládá celá korba? 😀 My tam máme takovou kovovou konstrukci a za žádnou cenu jsme ji nedokázali přinutit, aby se sklopila. Díky, za rady!!!

lukajda
8. říj 2008

Ahoj holky 🙂
Marti, jsou to vlastně lactobacílky - je to prášek, který se rozmíchá s vodou, džusem nebo jogurtem - je k tomu rovnou i odměrka. Dávám to Tádíkovi jenom s vodou, má to vanilkovou příčhuť, takže mu to strašně chutná. Prvně jsem mu to dávala v sedě, ale to jsme toho většinu vylili 😀 Takže jsem mu to začala dávat večer po koupání, když leží na posteli a to je úplně v pohodě 🙂

Holky, kde je to babí léto? ☹ ☹ ☹ U nás hnus fialovej, zataženo, mží - počasí jak na dušičky.

martina.zikmundova
8. říj 2008

lukajdo: no tak to je super, skočím pro to do lékárny, myslíš, že by to mohla být i jakási náhražka mlíka? že bych mu to dávala před spaním a nemusela furt řešit, že mi nepije sunar?

tady naštěstí je dnes fakt teplo, sice zataženo, ale super. jako včera to tedy bylo o mnoho lepší, svítilo i sluníčko, ale i tak to jde.

lukajda
8. říj 2008

Marti, to určitě ne, protože se to rozmýchává jen v malinkatém množství (20ml). Normálně mám taky problém do Tády dostat jakoukoliv "medicínku", ale tohle je v pohodě. Doufám, že v pohodě budou brzo i výtěry.

Tady děs běs i včera - už se připravuju na to, že lepší to nebude nějakých dalších 7 měsíců - strašná představa 😒

patkao
8. říj 2008

Ahojte maminy..v januari cakame babatko a akurat vyberam kociky. natrafila som na moon s4, ale chcem sa opýtat, ci sa da rucka pri nasadenej vanicke preklapat ( alebo otocit vanicka). citala som ze sportova cast sa da prelozit, ale co ta vanicka? mne sa dokonca viac paci ten moon pong z kolekcie na 2009, ale neviem neviem ci by nam ho vedeli uz v januari dodat..tak zatial pozeram moon ocean S4..jazdili ste s tými gumenými kolieskami aj v terene?? dakujem za kazdú radu

lukajda
8. říj 2008

patkao - myslím, že to jde, ale nezkoušela jsem to. Mám dojem, že jsem to četla někde na netu, že to lze.Ty plánuješ jezdit s hl. korbou "obráceně"?

michalka12
8. říj 2008

Miselin, ty mas aku verziu kocika moon?

patkao
8. říj 2008

neplanujem, len s apýtam ci to ide prehodi, lebo ked svieti slnko, maminy zvyknu len rucku prehodit..tak s apýtam 🙂 este som tu len beginner 😉

krista
autor
8. říj 2008

Ahojky,
tak já jsem naopak četla že hluboká korba otočit nejde 😅 😕 A jednou jsem to zkoušela a moc mi to nesedělo, možná že s trochou trpělivosti by to šlo, ale něco mi tam tuším vadilo, nevím, můžu kdyžtak znova vyzkoušet 🙂

Marti jak myslíš praktická? Byl tam někde rozměr korby? Já myslim že menší než naše korba asi nebude a malá by se mi tam ještě v pohodě vešla, tak u nás to jde, asi záleží jak velký máš dítě 😅

Novako my když jsme skládali korbu, tak jsem stáhla ten potah a musela jsem tam trošku pomoct té kovové konstrukci, ale přesně už si to nepamatuju 😅 až ji vyčistím tak ji zase budeme skládat tak jestli na to do té doby nepřijdeš, tak bych ti písla podrobnější popis 🙂 😉

martina.zikmundova
8. říj 2008

lukajdo: tak nakonec i tady svítilo sluníčko, tak jsme byli celé odpol venku a užili si to.
zašla jsem do lékárny, ale dost mě to zklamalo. ty tvoje laktobacilky vůbec neměli a ani je neznali. koupila jsem za 130 Kč 30 ks chewable acidophilus, je to tedy až od 3 let, protože se to cucá, ale malýmu to chutná a bylo to v poho. pak mi nabízela Nutrolin, takový to oranžový, co se dává v nemocnici když dítě bere hodně atb, ale to mi předtím zvracel, tak jsem to nechtěla riskovat. pak ještě něco za 650 kč, kdy se dává 5ml denně do tekutiny, ale to mi zas přišlo hrozně drahý.

lukajda
8. říj 2008

Marti, to je klasika...já jsem chtěla nějaké laktobcílky a nabízela mi něco od tří let, ale pak objevila tohle. Když tam šel manžel pro nové, tak nikdo nevěděl, co jsem to tam kupovala. Až vedoucí a museli jsme počkat do druhého dne, protože to musel objednat 😉
Ještě jsem se chtěla zeptat - jak jsi se ptala s tou náhražkou mléka. On Miška nepije Sunar? Jako že ho nechce nebo kvůli campylovi? Já dávám mlíčko normálně - Dr. mi říkala, že pokud nemá problémy, tak má jíst, pít všechno jako dřív. Pije Baby Lactum (skoro od narození) a jsou tam probiotika i prebiotika.

Počasí u nás na nic - ani hory (Krušné) dneska nebyly z okna vidět, jak byly schované v mlze. To je pak akorát zralý na depku 😀