Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

miselin
3. únor 2009

Mimi to ho u Vás nikde už nemajú? A v BA si nepozerala? U nás ho pred mesiacom ešte mali, tak teraz neviem, lebo aj na nete ho ešte majú 😒

mi.mimi2
4. únor 2009

ahojte kocky
miselin nie veru nemaju......vsade je nova kolekcia ktora sa mi moc nepaci... 😒
peti o tej stranke na matkovi viem 😉 ale dakujem z tadial si ho cchem objednat...ale ja som ho cchela vopred aj vidiet a vyskusat....viete ako myslim? 🙂 tak asi nic ine neostava len kupit macku vo vreci.....ale tak neva hadam bude dobry..ved o nom hrozne snivam...
baby este raz vam dakujem 🙂

petra2505
4. únor 2009

mi.mimi2 vyzera velmi dobre, jedna kocka u nas ho mala a vyzeral uzasne, dokonca sa jej baby pytali co to je za kocik.mala ho , ale kratko lebo vanicka je dost mala a dcera sa jej tam uz na jesen nezmestila - pouzivala ho cez leto ked sa mala narodila.Ale je fakt paradny a ani nie moc drahy.Tak prajem dobry vyber a este krajsie kocikovanie 🙂

miselin
4. únor 2009

Mimi ale radšej si kúp 3 kolesák, lebo ten 4 kolesák má veľmi malé kolieska a vbehnú do každej špáry na chodníku. A kočík je celkom v pohode ale nech si kúpiš hociaký aj tak ti na ňom bude vždy niečo chýbať a aj niečo vadiť 🙂 Ale za tú cenu sa naozaj oplatí 😉

ina.b
16. únor 2009

Ahoj holky. Jak jsem psala, že máme rozkvrdlaného moona, tak jsem ho nakonec nereklamovala. Kočárek jsme dali k rodičům na chalupu (na případné další mimi). Manžel říkal, že až bude mít čas, tak se na něj podívá a zkusí ho nějak sám opravit. Taknějak už ví, co s tím udělá, je to automechanik (tak teď ho povýšim i na kočárkomechanika) 😀 Opravdu se mi ho nechtělo nikam posílat a utrácet za poštovný, když už používáme jen golfáče. Teď by se sice hodil do těch závějí, ale s golfkama to jde taky, přinejhorším bereme sáně 😀

sponka26
17. únor 2009

ahojte,ja somsa tiez rozhodla pre kocik moon.kupili sme ale4kolesovy,krasny cierny so striebornou konstrukciou,dlho sme ho zhanali ale nakoniec v jednej predajnicke nam ho zohnali tak sme sa vytesovali.je lahky co je premna vyhoda.vsetkym odporucamtento typ kocarov. 🙂

miselin
17. únor 2009

Spnka ja mám tiež tento čierny 4 kolesový ale už som si pekne na zimu dokúpila len to jedno koleso, lebo s tými malými kolieskami sa strašne zle chodí po snehu, ale je to paráda, teraz mám 3 kolesový a aj 4 kolesový,to sa takto nedá urobiť asi na žiadnom kočíku ☹

miselin
17. únor 2009

Inab tak keď to tvoj mužík opraví tak nech potom napíše postup aby sme aj mi boli múdrejší 😀

miselin
17. únor 2009

Kristo 😲 😲 😲 😲 😲 😀 😀 Gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 Si tak kukám o stránku dozadu čo to mala Inab s kočíkom a pozrime sa 😵 😵 Držím palčeky nech ti všetko dobre dopadne a bábätko je zdravučké a o 500krát lepšie ako Kristýnka 😉 A ako ste sa rozhodli s kočíkom budeš predávať Moona?

ina.b
17. únor 2009

Jak se nám právě kvrdlá to kolečko, tak je to celý "vyčvachtaný", prý tam něco svaří nějakou částečku nebo nevím 😕 nerozumím tomu. Necháme to ale nejspíš na léto, abychom tomohli dělat na zahradě. Kočárek pak stejně schováme, kdyby přišlo další mimi nebo případně pro někoho v rodině, kdo se rozhodne pro přírůstek 🙂

krista
autor
17. únor 2009

😀 😀 😀 ty jsi ale šmírák to ti povim teda 😀 😀 😀

No ten kočárek řešíme pořád 😅 až jsem se na to vyprdla, protože to dopadne stejně všechno vždycky jinak, je fakt, že je mi Moona trošku líto a když je to tak dobrej kočárek - aspoň já ho mám v pořádku, tak nemám důvod se ho zbavovat 😵 asi koupím to "ošklivý" přídavný sedátko k němu a necháme ho 🙂

Chtěla jsem toho Phil&Teds Vibe, v obchodě mi říkal chlápek že tam stojí 15tis. (což je i tak dost) ale bylo mi to divný, protože na netu byl všude dráž tak jsem tam psala a přišla mi odpověď že komplet stojí 18,7tis. a to za kočár fakt nedám, hlavně by mi to přišlo i nespravedlivý vůči Kristý 😝

A dneska jsem jela asi prvně vysokým sněhem (protože teď tu pořád padá 😲) a opravdu jsem si ho pochvalovala 😵 bála jsem se trošku že to kolečko nebude spolupracovat, ale fakt bez problémů a můžu doporučit 😵

Tak děkuju za gratulaci a snad bude druhý mimi hodnější, protože jinak nevím jak to přežiju, Kristý to ještě nepřešlo 😅 🤐 a tobě taky přeju ať je Domča hodná a doufám, že je 😵

miselin
17. únor 2009

To by som ani ja nedala za kočík až tolko sa mi to zdá veľa na tie 2 roky 😒 Ale mne sa s moonom na snehu dosť šmýka a už som sa párkrát skoro vytrela aj ja 😀 , ale ja som nemotorná tak asi preto 😖 A ty máš vlastne nafukovacie kolesá tak to máš super. No a ako som ti minule písala,že u nás je už pohoda tak si to naša Domča rozmyslela a už 4 dni tak vrieska, že už mi ide hlava prasknúť 😖 Ju to strašne baví vkuse vrieskať, nuž ale čo už som si mohla už aj zvyknúť 🙂

ina.b
17. únor 2009

Kristo, gratuluji k dalšímu mimiškovi 🙂 Trošinku závidím, né že bych chtěla hnedka druhé mimi (říkám si třeba za 3-4 roky), ale manžel mě stále ujišťuje, že žádné další ne, že to další by nemohlo mít tolik, co má jedno vzhledem k naší finanční situaci. A já nechci nechat Adélku jedináčkem ☹

denisab32
17. únor 2009

Krista som rada, že už aj ja môžem takto verejne zablahoželať 😉 .....

krista
autor
18. únor 2009

Miselin to si taky pořád říkám, že jsem si mohla zvyknout tak na co si stěžuju že 😖 ale fakt by už mohla dát pokoj, kdyby mi někdo řekl když se narodila že to bude trvat nejmíň do roka tak bych se asi pověsila 😅 😀 no hlavně že je zdravá 😅 Tak ti přeju ať to Domču přejde dřív jak do toho roka 🤐

Ino u nás to bylo totéž, ale vysvětlila jsem manželovi, že dokud jsou děti malý tak toho tolik nepotřebují, Kristý jsem kojila a pořád kojím (čili žila do půl roku prakticky "zadarmo" vlh. ubrousky nesnesla, tak se kupovali skoro jen pleny a krémy a i po tom, protože jíst pořádně začla až v 9timěs.). Všechny oblečky a užitečný věci schovávám - když to bude holka tak toho bude mít hodně, když to bude kluk tak se pokoupí pár klučičích věcí a taky bude klid, kočárek nechávám, vajíčko taky. Až budou děti větší a budou mít i větší nároky tak už budu pracovat a snad na tom budeme fin. líp než teď, taky doufejme že skončí nějaké půjčky a nebude třeba brát další. V našem případě zapracovalo hodně i okolí, kam jsme přišli a ptali se nás kdy bude druhé, tak jsem řekla, že nebude že MM nechce, tak na něj vždycky spustili a proč né, že jedináček bude rozmazlenej a že je to smutný apod., já jsem ho s tím respektovala. Až s tím jednou přišel sám, že se rozhodl a jsem ráda že jsme na nic nečekali, trvalo to 8měs. volného průběhu než se povedlo.

Denis děkuju, prosímtě to sedátko Revelo Buggy ... nevím přesný název tak se nezlob 😅 je kompatibilní s Moonem S3 (kolekce 2007)? 🙂

Jo Miselin taky si říkám že ty nafukovací kolečka hrají roli v tom sněhu, ale nevím, ještě jsem neměla možnost vyzkoušet ty nenafukovací 🙂 škoda že tu nikdo nejste abyste mi půjčil pojezdit 😀

miselin
18. únor 2009

Kristo dobrý nápad aj všade začnem hovoriť, že nebude lebo že on nechce tak dúfam, že mu to potom prepne a zamiesi 😀 Mne sa na týchto pologumových strašne šmýka, normálne keď je niekde taký šikmý chodník, tak sa mi zošmykne kočík tak asi tak no,

denisab32
18. únor 2009

Kristo
možno s nejakými redukciami teoreticky áno, ale chlapci sa vyjadrili, že radšej nie ☹ ...bol by problém so skladaní, resp.upínaním...

krista
autor
18. únor 2009

Denis to jako fakt? 😲 to jsi mi udělala čáru přes rozpočet 😖 jsme s tím dost začli počítat, se sourozeneckým kočíkem se nikam nevejdu a když vidím že Kristý pořád nechodí tak to bude bída teda ☹

Miselin to víš že ho ukecáš, za chvilku ti taky bude svítit "snž" ne-li rovnou "tt" 😀

ina.b
18. únor 2009

Kristo - taky to tak říkám, když se někdo ptá 😀 Jeden čas chvilku uvažoval, že třeba později jo, ale teď to zase změnil na NE

ina.b
18. únor 2009

Každopádně se musím vrátit nejprve do práce a pak bych mohla začít opět uvažovat. Drží mi tam místo 3 roky 🙂

krista
autor
18. únor 2009

Ino a kdyby si šla během rodičáku na MD tak tě pak už nevezmou? Já teda ještě evím, ale myslím, že ta lhůta se prodlužuje 🙂 MM když vidí jaký je Kristý zlato - teda s nim je snad vždycky zlato 😀 a hlavně je mu moc podobná tak to na něj hrozně působí. Určitě manžílky ukecáte a přeju vám ať vám i Moony na to vydrží 😀

bertica.h
18. únor 2009

jééj,Krista..vy čakáte bábo?super,gratulujem 😵 😵

My zas máme už vybratý kočík..Quinny Buzz..korička je doma abud.týžden čakám špotrák s konštrukciou 😵

konečne mám pokoj a nehľadám už na nete 😉

ina.b
18. únor 2009

Nevím právě, jak to přesně je, nejdýl snad 4 roky drží zaměstavatel místo, teď fakt nevím 😅 Moona jsme tedy schovali, jak jsem už psala. Až bude hezky, tak ho opravíme.

krista
autor
18. únor 2009

Natrefila jsem na bomba cenu kdyby někdo chtěl 😲
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20562375&tab=1

Bertica díky, tak hlavně ať Quinny slouží 🙂 😵

Ino to já si právě ještě potřebuju zjistit tohle, no bude to prča jestli se nebudu mít kam vrátit 😲 ale já jsem odhodlaná si nejmíň půl roku před zkončením RD hledat intenzivně místo a snad se poštěstí, na pracák se mi teda nechce.

krista
autor
18. únor 2009

Tohle je taky mazec:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18894306&tab=1

Vzpomeňte si za kolik jsme ty kočárky měly my 😅

ina.b
18. únor 2009

No to je teda, to je ale se vším 😠 Pořídim si mobil a za půl roku je o půlku levnější... Ale ten mooňák za poloviční cenu mě fakt dostal 😝

miselin
18. únor 2009

Tak to je teda cena 😲 😲 😲 😲

ina.b
18. únor 2009

To jo, kdybychom ho chtěli prodat, tak leda za pár babek 😕 To si ho radši nechám schovanej 🙂

miselin
19. únor 2009

Kristo včera ma jedna mamička dosť "upokojila", že jej malá bola tiež taký pištiak ako tie naše a už bude mať 3 roky a ešte ju to stále neprešlo 😲 😲 😲 😖 Ale aspoň už nemusím dúfať, že bude od roka lepšie potom od dvoch vyzerá to tak, že bude pišťak kým sa nevydá no a jak si zoberie nejakého oného tak aj potom. 😢 Dúfam, že som ti nespôsobila nejaký moc veľký šok to by som nechcela 😉 Už len nejaký dobrý recept ako si čo najlepšie zvyknúť, no a uvidíme 😀

Ja by som strašne chcela vidieť ten nový Moon smile, sa mi páči a inak som čakala, že budú drahšie ale super cena