Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

ajka2
8. bře 2009

Ahojte,našla som túto tému a chcem sa opýtať,
má už niekto skúsenosti s týmto kočíkom?
MOON Buggy Fit 3 wheels 2009

Strašne sa mi páči.

krista
autor
8. bře 2009

Ahojky ajka, ještě ho nemáme ale chtěla bych ho co nejdřív kupovat 🙂

Včera jsem pročítala tahle témata a samé pozitivní zkušenosti 😵
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

ajka2
9. bře 2009

Ahoj Krista,predpokladám že si ho chceš kúpiť pre tvoju malú.Aj ja mám ročné bábo a teraz máme CAM cotrinu ale na leto by som už brala niečo spratnejšie.A tento ma oslovil,len váham medzi troj a švorkolkou.Pôvodne som chcela len ľahulinký malý golfáč,ale s polohou na spanie,myslíš že tento taký je?Na živo som ho ešte nevidela.

krista
autor
9. bře 2009

Ajka já jsem ho naživo viděla o víkendu, mě určitě lehoučký připadá, někde uvádějí váhu 6,5kg jinde 8kg, určitě je lehčí než klasický sporťák od Cortiny, Cortina taky neni těžká, ale golfky jsou golfky. To spaní s nožičkama - no nožičky nejdou polohovat, takže to zůstane pořád dolu, tak zvaž jestli do toho půjdeš, na MMB jsou nějaký fotky, můžu kdyžtak hodit pro lepší představu 🙂
Ano já ten golfáč chci určitě pro malou, hlavně přes léto bychom jezdili, pak bude muset capkat sama od září 🙂

ajka2
9. bře 2009

Ďakujem za odpoveď,ešte si ho skúsim niekde v obchode poobzerať a rozhodnem sa.
Inak ja som s Cortinou veľmi spokojná,ale je už pre nás príliš nespratná.My už absolvujeme väčšinou pešie prechádzky a sadne si len keď už nevládze a kvôli tomu chcem niečo menšie.

krista
autor
9. bře 2009
ajka2
9. bře 2009

Super,deti sa vyspia keď sú unavené.Malá mi v kočíku už nespáva,ale na dovolenke čo ak by...A na to tento kočík stačí,hlavne že sa dá opierka sklopiť.

krista
autor
9. bře 2009

Ajka takže půjdeš do něj až si ho osaháš? Kdy ho chcete tak kupovat? Pak kdyžtak podej informace 🙂

ajka2
9. bře 2009

Ak sa mi aj naživo bude tak páčiť tak ho kúpime.A plánujem tak o mesiac o dva.Aby sme sa na jar už vozili.Záleží na tom kedy sa mi podarí predať Cortinu.Hneď ako budem mať na ňu záujemcu,kúpim golfáč.Potom hodím info.

krista
autor
9. bře 2009

OK tak to ho možná budu mít dřív já, aspoň doufám 😀 já čekám na penízky a pak ho chci 🙂

midka
9. bře 2009

pridam sa aj ja, tiez rozmyslam kupit nejake golgky na leto a podarilo sa mi zistit, ze na trhu su asi 3 podobne
Moon -buggy..
Babypoint - Mark3
Espiro- Magic3
a podla toho co som zistila, by mal mat Espiro, ovela pevnejsiu opierku na chrbatik,ako tie dva, takze by to malo byt lepsie pre babo.
Neviete niektora, ci je to pravda?

krista
autor
9. bře 2009

Midka doplním ještě Chipolino Omnia, ano opravdu jsou si všechny hodně podobné, ale jak to je s opěrkou nebo není, to bohužel nevím 😖

zuzkagu
19. bře 2009

Ahojte baby, tak píšem skusenosť s reklamaciou v babydirekte.
No kočík my opravili velice rýchlo ale išiel tam straašne dlho - zberné miesto je v BA a odtial ide raz za týžden auto do ČR aby sa tam opravil.
No panička mi volala v utorok že či suhlasím s tým že kočík, resp. tu aretáciu mi opravia ale na moje náklady a že či s tým suhlasím z 20 € to bolo nakoniec 26 €. na tot mi neuznali reklamaciu z čoho som bola šokovana ata k som to chcela riešiť že ved ja som to nepokazila ale to niekde pri kočíkovaní vypadlo pretože to tam nedržalo dobre a predsa to nieje moja chyba, ale panička neoblomna mi vysvetlila že bohužial 😠 😖 . Tak reku dobre nech to opravia nech je to super. + boli tam ešte dalšie veci na reklamáciu ako to že kočík sa pohupuje v mieste skadania a že ručka nedrží dobre ked sa povytiahne. No a dnes t.j. štvrtok mi kočík priniesol kurier. No a opravená je len ta aretácia + mi nepriložili moj záručný list na kočík. no katastrofa. takže zajtra tam mam zavolať lebo dnes tam nieje panička zo servisu. Takže zase som na začiatku. ach jaj.

miselin
19. bře 2009

Zuzka 😠 😠 To sú taký haj...Tak keď nechcú uznávať reklamácie tak nech láskavo začnú vyrábať kočíky čo sa nekazia 😠

krista
autor
19. bře 2009

Ahojky,
to je teda otřesný Zuzka ☹ já už někde slyšela že s tím je velkej problém 😔 nám záruka končí v listopadu 2009 a do tý doby s tím vlastně ani pořádně jezdit nebudeme, už máme golfky, no ale snad nám vydrží pro druhý mimčo a i tak aby se pak dal prodat a nehodil se do šrotu 😒

miselin
19. bře 2009

Jééj Kristi pekné golfky vyzerajú skoro rovnako ako Moonky. A slečne modelke sa páčia?

krista
autor
20. bře 2009

Zuzka jj jsou hodně podobné Moonkám 🙂
Kristý se kupodivu líbí, akorát teď má teploty tak parkujeme doma 🙂

A co vy jak jezdíte, všechno OK i s Domčou? 🙂

miselin
20. bře 2009

Kristo nech sa Kristýnka rýchlo uzdraví 😉 U nás je to stále striedavo oblačno, raz je dobrá raz je na nevydržanie, ale už týždeň k nej vstávam len 2 krát tak som šťastná, lebo sme mali zase dva týždne také, že som vstávala 20 krát za noc 😒 A keď som s ňou sama doma tak len reve si susedia už asi aj myslia, že ju tu týram alebo čo keď tak pri mne reve. Už mám niekedy pocit, že ma neznáša 😒 A stále sa po mne len vešá a liepňa 😖 No maminkyna suknička 😀
Kočík je zatiaľ v pohode klop klop klop, včera som si kúpila aj slnečník konečne, tak dúfam, že už bude teplo

miselin
20. bře 2009

Zuzi daj vedieť čo si vybavila

hanka8
22. bře 2009

Ahojte maminky, mam na predaj kocik moon s4 zelenej farby🙂predavam ho len preto ze mam dve deti a dalsie mat uz zo zdrav.dovodov nemozeme, tak mi je zbytocne drzat doma vanicku.Tak ho predavam a kupim len nejaku karicku..Ma niekto zaujem??Poslem foto.Kocik je rok pouzivany je v 100%stave.Stal 11tis.a teraz za 6tis.mozna dohoda na cene..

tobi08
27. bře 2009

Maminky, uvažujem nad nejakým golfáčom, tak na dovolenku, a do auta, čo mi poradíte, tie rúčky alebo normálnu rukoväť, mám pocit, že napr. v daždi ten golfáč neukarujem s jednou rukou, ale rúčku áno, čo vy na to? ako sa to karuje?

krista
autor
27. bře 2009

Ahojky 🙂

Miselin děkujeme, jako by si psala o nás s tím řevem 😅 ani nedoufej, že po roce bude líp 😅 Nééé moc vám to přeju aby líp bylo 😵 a pořád jezdíte pěkně ve sporťáčku? 🙂 My už golfáčujeme 🙂

Tobi08 asi se ptáš na Moon Buggy?? Já mám ten samý typ kočárku, vypadá stejně ale neni to on, kočárování jednou rukou jsem se taky bála, ale mám cvik, takže mi to jde, řekla bych 🙂 určitě by mě to nebavilo pořád, ale když třeba nesu smetí nebo dneska jsem telefonovala, tak to jde 🙂 Určitě ti řekne hodně lidí že spojená rukojeť je lepší, to zase jo 🙂

e1971
4. dub 2009

Ahoj holky, potřebovala bych poradit, mám objednaný Moon 4-kolku, který slunečník na Moonu nejlíp drží? děkuji

krista
autor
7. dub 2009

Ahojky e1971 já už jsem ti psala i do tématu kočárek Moon Buggy Fit, jen to sem zkopíruju, kdyby si dočítala:

já jsem tam včera instalovala tento:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17025111&tab=0

Mám ho z předešlého kočárku, ale bohužel doporučit nemůžu, ono na tom kočárku neni vlastně žádný místo, kde by to mohl obejmout a připevnit se, tak ho mám na madle a malou to provokuje aby za něj tahala nebo se to na ní všelijak naklání, ale dá se to, účel to splní, ani nevím jestli je nějaký slunečník který by se instaloval tak aby nebylo třeba obepínat trubky? To asi nebude, takže to bude všechno stejný 😖

petra.vavra
7. dub 2009

ahoj holky, v neděli jsme pořídil Moon Buggy fit, ten 3-kolák a super. Jsme s ním moc psokojeni. Pokud je některá z vás z Prahy, tak na Černém mostě v Chiccu ho mají v akci za 2999,--. Když jsem to porovnala z netem, tak vzhledem k České poště, to vyjde nastejno, i když se dá sehnat za 2790,--. Jediné co nás malinko omezilo byla barva, mají jen modrý a růžový, ale na druhou stranu, když jsem obtelefonovala asi 6 firem na netu a všude mi řekli, že nové modely do měsíce a někdy i déle, tak jsme si vzali ten růžový.

novako
8. dub 2009

Kristo: Teď jsem si všimla, že jsi v 17tt. Posílám obrovskou gratulaci a držím palce ať máš pohodový porod bez stresů!!!! 😵

Kdysi jsem řešila problém, že se mi u čtyřkolky blokovaly kolečka. Tak můj chlap je rozebral, promazal vazelínou a fungují jako nová. 😵

Miselin: Lidu mi v kočárku také příšerně ječela. Když jí byly 3M, koupili jsme nosítko a přes zimu Lidu jen nosili, v kočárku byla pouze když spala na balkoně. Teď jsme vytáhli sporťák, dali ho tak, aby mohla koukat na toho, kdo ji vozí a světe div se. Lidu je v něm strašně spokojená. Jen, když přijdeme domů, tak ji musím chovat. Chybí jí ten fyzický kontakt.

miselin
8. dub 2009

Novako tak to je super, že sa malej v šporťáku tak páči 😵 Ja ju musím mať otočenú zase do sveta asi ju už pohľad na mňa za tie mesiace omrzel 😀 😀 Ale mne už aj tak nechce byť moc v kočíku stále by len behala, síce len za ručičky lebo ešte nevie herečka, takže už chodievam väčšinou len pred barák a bez kočíka 😝

krista
autor
9. dub 2009

Ahojky 🙂

Novako díky 🙂 Teprve 17tt a já už mám teď depku že porod nepřežiju 😅
Já se s malou taky kdysi tahala, nevím už kolik jí bylo, ale dodneška kočárku nepřišla pořádně na chuť a mám teda opačný problém jak ty Miselin, jak už máme golfky tak tam je malá ode mně, ale ona se tam furt kroutí a kouká na mě, prostě jí to nebaví, nechápu jak ostatní děti chodí na procházky a koukají po světě, malá řve, kňourá, vzteká se, jedině když jí strčim rohlík tak je chvilku klid 😖

Miselin to je malá šikulka jak cape 😵 naše Kristý zatím moc chodit nechce, taky by běhala za ruce, i za jednu, dokonce chodí i po čtyrech tím stylem že došlapává na nohy (ne na kolínka 😝) ale chodit sama prostě ne, sice udělala asi jeden nebo dva krůčky, ale to už je dlouho a zatím žádná změna, takže ten kočárek je zatím nezbytnost nebo se s ní tahat, to je nejspokojenější, jenže má 10kg (k dnešnímu dni jsem ji vážila) a je to prostě mazec 😝

Já jsem zrovna předevčírem vydrhla našeho Moona od koleček po potah a vypadá jako nový 😵

miselin
9. dub 2009

Kristi Domča váži 7545g 😖 Taký slížik, ale som rada lebo ona by bola stále len na rukách no a dnes v noci mi teda dala zabrať a ju keď držím na rukách tak si nemôžem dovoliť ani sadnúť 😖 Ona ma normálne terorizuje 😅
A neboj veď ona sa ti zachvíľu pustí a bude bežkať sama 😉 Aspoň, že ti štvornožkuje, mne sa Domča ani nepostaví a ani neposadí nie tak ešte štvornožkovať 😖 Ale hneď jak oči rozlepí tak len behať za ruky už asi mesiac a môj chrbát je úplne v koncoch 😀 No ale čo by som pre ňu nespravila 😝

krista
autor
9. dub 2009

Miselin co ti zbývá co 😅
Ještě malá pořád tak ječákuje? U nás se snad nic nezlepšilo, kolem narozenin byla úplně zlatá, s manželem jsme zářili, že nastal zlom a prd, teď je to snad horší a nejhorší na tom je, že zuby jí nerostou, nic, takže až porostou tak si dáme 😝

A co kočík? Napadlo mě jak jsi spokojená s těma kolečkama, jak teď máme golfky tak je to znát, že to neni guma, bojim se, že moc nevydrží 😅