Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

krista
autor
24. srp 2010

@ibamy2 to je teda otřesný a ještě ta zrušená prodejna, to je teda perla a tam kde sídlila není nějaký odkaz (kam se odstěhovali, jestli vůbec) nebo na účtence, nějaký kontakt, telefonní číslo které by třeba fungovalo... já mám dojem že následky nést musí i pokud jsou zrušený, akorát to třeba budete muset někam posílat 😒 Ještě by si mohla kouknout na účtenku na IČ, to tam musí být a pak se podívat do obchodního rejstříku a podle toho někoho vypátrat...

ibamy2
27. srp 2010

@krista vdaka za rady.... predajna je uplne zrusena, ziadne prestahovanie... na byvalej predajni nie je absolutne ziadny oznam... no proste nadhera... priebezne to riesim tak, ze som oslovila priamo dodavatela a vysvetlila mu situaciu - pani, s ktorou som komunikovala, bola velmi zlata... dohodli sme sa, ze sportovu sedacku im zaslem a oni sa mi na to pozru... ach jo, tak drzte prsteky, babulky, nech to vsetko rychlo vyriesime, aby sme mohli kocik znova pouzivat... zatial Sandrusku nosim v babysatke, no kocarik nam veeeeelmi chyba 😢

krista
autor
27. srp 2010

@ibamy2 to je teda jak zlý sen 😖 ještě se modlit ať tu reklamaci uznají, protože jsem slyšela že moc vstřícní teda nejsou, každopádně vám moc držím palečky a dejte vědět jak postupujete 😉

krista
autor
4. zář 2010

@ibamy2 Jak jsi dopadla s kočárkem? 😲

ibamy2
17. zář 2010

@krista kocik mame v reklamacii prave treti tyzden a odozva zatial ziadna... tak cakame a cakame... ja len proste nechapem, ako vobec sa mohla ta opierka prelomit.... ved nasa babika vazi len 7 kil a sportovu sedacku sme pouzivali cca mesiaca... ja teda neviem, co dovnutra davaju, no ked sa to zlomilo, nadobudla som pocit, akoby tam bol iba nejaky karton alebo co... urcite sa ozvem, ako sme dopadli...

krista
autor
17. zář 2010

@ibamy2 tak vám moc držím palce a jsem opravdu překvapená, u mého starého Moona byla ta opěrka dost pevná a malá v něm jezdila, to měla přes 9kg a pořád v pohodě, ani známka nějakého prohnutí nebo náznak že by se to mělo zlomit ani v nejmenším prostě!! 😲 takže jsem fakt šokovaná, hlavně aby vám to vyřešili a všechno už bylo v pořádku!

ibamy2
29. zář 2010

@krista takze kocik sa mi prave dnes vratil zo servisu - chrbtovu opierku nam vymenili 😵 ... som velmi rada, ze to takto dopadlo 🙂 napisali mi sice, ze sa jedna o mechanicke poskodenie a teda reklamacia nie je opravnena (hoci mozem odprisahat na cokolvek, ze sme ho pouzivali tak, ako som pisala uz vyssie)... napriek tomu "v ramci dobrych obchodnych vztahov" bola vynimocne vymena opierky prevedena na ich naklady....
akurat este jedna malickost - zabudli mi poslat striesku, ktoru som im poslala spolu so sportovou sedackou... tak si na nu este pockam a hura do terenu 🙂
dakujem ti za podporu, krista 😎

ibamy2
1. říj 2010

a uz mam doma aj striesku.... teda v mojom pripade mozem servis moonov iba pochvalit 🙂

krista
autor
2. říj 2010

@ibamy2 jsem ráda za to jak to všechno dopadlo 😵 co jsem slyšela od holek, tak oni to vždycky zahrají tak jako že to byla chyba uživatele čili záruka se na to nevztahuje, to prý dělá výrobce tohle 🙄 no tak hlavně aby vám teď kočárek sloužil tak dlouho jak jen bude třeba 😵

neonny
26. led 2011

@malda Ahojky, nevím zda tvoje nabídka na prodej adaptérů ještě platí, ale marně je sháním, takže doufám že ano, budu ráda když se ozveš

andilekrenat
10. dub 2011

Ahojky taky mám kočarek moon a chtěla jsem se zeptat od kolika měsicu se podle vás muže použivat sportovní verze?Libí se mi jaké má užasné polohovani ne jen zad ale celkové.

valika_val
9. lis 2011

kupim moon buggy Kiss 4Wheels, najlepsie cierny (pre chlapceka), nepredavate niekto?

mika1821
5. bře 2012

ahojte maminy.aj ja rozmyslam nad kupou kocika moon ocean S3, len mam na vas par otazociek...skusala som citat tuto temu, ale je tu toho tolko ze som poriadne nic nenasla...🙂)
tak chcela by som vediet ci pri skladani sportovej casti do auta davate sedaciu cas samostatne dole, ake su rozmery zlozeneho kocika, ci je kazovy, ako sa v nom paci detickam, je vhodny na dedinu..???.to je asi zatial vsetko🙂dakujem moooc

iveta107
3. črc 2012

Ahoj, já bych chtěla koupit golfky Moon nebo Quinny zapp.Které jsou lepší na cestování?Jedeme na dovolenou do hor a sháním lehké, snadno složitelné a přenosné golfky které se hodí do lehkého terénu a když by přišel horší terén malá by šla do nosítka a golfky bych vzala do ruky.Takže bych ráda za nějaké které se dají dobře nosit i delší dobu.Máte někdo zkušenost s těmito golfkami?

iveta107
3. črc 2012

halo, halo nikdo mě neodpoví ☹

tinkava
19. bře 2014

Dobry den nevite kde by zohnala nahradní rukojet ke kočarku Moon?